Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Lederen zitbank
Resultaat: 190 EUR

Grote oude/Engelse lederhouten zitbank met mahoniehouten poten op koperen wieltjes. Afm. 45x65x120 cm. In goede staat.

Biedermeier voltaire
Resultaat: 185 EUR

Antieke mahoniehouten voltaire met gobelin stoffering. 19e eeuw. Afm. 100x62x67 cm. In goede staat.

Mahonie theetafel
Resultaat: 185 EUR

Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, In goede staat 75x53x80cm

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 180 EUR

Antieke Queen-Anne stijl wortelnoten theetafel met lade . Ca. 1900. Afm. 73x52x83 cm. In goede staat.

Houtgestoken spiegel
Resultaat: 180 EUR

Grote decoratieve Italiaanse houtgestoken spiegel met rocailles. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 113x86 cm. In goede staat.

Buffetkastje, eiken, ca. 1900
Resultaat: 175 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil buffetkast met druivenranken en geslepen glas (Frankrijk). Ca. 1900. Afm. 213x113x50 cm. In zeer goede staat.

Eikenhouten eettafel
Resultaat: 175 EUR

Eikenhouten refectory tafel naar oud voorbeeld (handwerk) met onderling verbonden poten. Afm. 79x82x178 cm. In goede staat.

Jachtspiegel met kroon
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G

Besch. commode voor boot
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame Hollandse antieke 2-zijdige commode met originele florale beschildering ,1 zijkant 3 lades, 1 zijkant lade en deur . Ca. 1870. Afm. 76x45x82 cm. Gebruikt in binnenscheepvaart. In goede staat.

Mahonie secretaire
Resultaat: 160 EUR

Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1870, in goede staat,maar lichte fineerschade 160x104x44cm

12x Thonet-stoelen
Resultaat: 150 EUR

Set van twaalf vooroorlogse Thonet-stijl stoelen met nieuwe vlechtwerkzittingen (Bugholz), waarbij twee armleunstoelen. Afm. 114x43x50 cm. en 112x45x55 cm.

Bankje met ivoor
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehouten Engels bankje met intarsia en ivoor ingelegd,19e eeuw. Afm. 90x108x57 cm. In goede staat.

Mah. uittrektafel
Resultaat: 150 EUR

Grote notenhouten uittrektafel Louis Seize stijl (stijlmeubel 20e eeuw). Recentelijk professioneel gepolitoerd , met twee extra bladen. Afm. 121x164x80 cm ( 241x164 x80 cm. )In zeer goede staat.

Wortelnoten Art Deco etagiere tafel
Resultaat: 150 EUR

Wortelnoten Art Deco-stijl etagiere wandtafel (21e eeuw). Afm. 94x96x28 cm. In zeer goede staat.

Leren fauteuil
Resultaat: 150 EUR

Bruin lederen fauteuil, in zeer goede staat. Afm. 125x85x80.

Eiken sidetable
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten sidetable met lades. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm, 75x50x160 cm. In goede staat.

Schildersezel
Resultaat: 150 EUR

Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.

Meidenkast
Resultaat: 150 EUR

Antiek Duitse notenhouten grunderzeit meidenkast (vertiko,) ca. 1880. Afm. 136x97x47 cm. In goede staat.

2x Louie XVI stoeltjes
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke notenhouten Louis Seize stijl armleunstoelen met mooi snijwerk en goede stoffering, ca. 1880. Afm. 100x63x64. In goede staat.

Bijzettafel+Salontafel met glasplaat
Resultaat: 150 EUR

Moderne koperen design bijzettafel met glasplaat. Afm. 50x60x60 cm. En een moderne koperen salontafel met glasplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 130x70x43 cm. Beide tafels verkeren in goede staat.

Draken tafel
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel, stukje klauwpoot mist. Afm. 60 (40 blad) x60xH.70cm. Cond.:G

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 150 EUR

Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G

Secretaire omstreeks 1880
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R

Aziatische ronde bijzettafel, messing blad
Resultaat: 145 EUR

Oosterse ronde bijzettafel met afneembaar messing presenteerblad, 20e eeuw. Afm. 56x52. Goede staat.

Wandkastje
Resultaat: 135 EUR

Antiek eikenhouten wandaltaar voor heiligbeeld. Tweede helft 19e eeuw. Afm. 87x60x20 cm. In goede staat.

Naaitafel
Resultaat: 130 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten naaitafel met wortelhouten binnenwerk met vakverdeling en deksels, Fijngesneden snijwerk en poten, en wolhouder(iets verbleekt) 80x60x45cm. Cond:G

Mahonie schrijftafel
Resultaat: 125 EUR

Negentiende eeuwse empirestijl mahonietafel omstreeks 1870 met 3 lades en bronzen beslag 78x60x115cm. Cond:R/G

Hoekkast
Resultaat: 120 EUR

Teakhouten hoekvitrine kast met facetgeslepen glas en twee deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 186x110x80 cm. In goede staat.

Tafeltje
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten Engelse bijzettafel met lade. 19e Eeuw. Afm. 75x85x44 cm. In goede staat.

2x Klaptafel (Kersen)
Resultaat: 120 EUR

Twee kersenhouten hangoortafels. Kwaliteits stijl meubels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27( 57)x65x82 cm. ø. In goede staat.

Altaarkastje
Resultaat: 120 EUR

Antiek Chinees iepenhouten altaarkastje met deurtjes en lade, ca. 1900. Afm. 82x51x31 cm. In goede staat.

Eiken kussenkast
Resultaat: 120 EUR

Hollandse eikenhouten ranken kussenkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, uitneembaar, met laden, 182x160x58cm. Cond:G

Oorfauteuil bruin leder
Resultaat: 120 EUR

Bruin lederen oorfauteuil in barokstijl, 20e eeuw, in goede staat 106x90x83cm.

2 armleunstoelen
Resultaat: 120 EUR

Twee negentiende eeuwse Duitse Louis Philippe armleunstoelen omstreeks 1870 met velours stoffering. In goede staat 106x65x80cm.

Tafel met intarsia
Resultaat: 110 EUR

Negentiende eeuwse bijzettafel met octogonaal blad, intarsia op blad en poot, in goede staat 67x69x64cm.

Commode
Resultaat: 100 EUR

Antieke teakhouten koloniale commode met twee deuren en nep lades. Engelse stijl met Queen Anne poten. Ca. 1920. Afm. 96x110x47 cm. In goede staat.

Linnenkast met spiegeldeur, mahonie
Resultaat: 100 EUR

Hollandse mahoniehouten één-deurs spiegeldeurkast, ca. 1900. Afm. 200x117x70 cm. In goede staat.

Tabernakel kastje voor heiligbeeld
Resultaat: 100 EUR

Zuid Duits eiken tabernakel kastje voor heilig beeld. 18e eeuw, met originele polychromie. In goede staat.

Frans nachtkastje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans notenhouten nachtkastje met marmeren blad. In roccoco stijl, ca. 1880. Afm. 75x37x40 cm. Cond.: G.

Bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten neogotische bijzettafel met uitschuifblad. 20e eeuw. Afm. 70x34x33. In goede staat.

Kinderstoel met leer
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten gestoken kinderstoel met lederen bekleding. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 74x42x40 cm. In zeer goede staat.

Mahonie Gepolitoerde salontafel met snijwerk
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame antieke mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad, tollen ,kraalrand en prachtige vierspant poot. Ca. 1870. Afm.: 55x102x128 cm. Cond.: G.

Eiken sidetable
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten sidetable met verlengbaar blad en lades en etage. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 80x160x46 cm. (+ 2x 40cm.) In goede staat.

Vier stoelen vlechtwerk
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke notenhouten stoelen ca. 1900 met vlechtwerk. Zittingen zijn goed. Afm. 92x50x45cm. Cond. R/G.

Schildersezel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Art Nouveau Jugendstil mahoniehouten schildersezel. Ca. 1910. Afm. 199 cm. In goede staat.

Italiaanse barok armleunstoel
Resultaat: 100 EUR

Italiaanse armleunstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw, in goede staat 101x68x60cm.

Mahonie kast
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 -delig . In goede staat. 188x115x55cm.

Wit gelakte stoel
Resultaat: 100 EUR

Twee barokstijl fauteuils 1e helft 20e eeuw met originele wit-goud beschilderingen en velours stoffering. 87x70x75cm. Cond:R/G