32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Imari vaas met deksel 6169
Imari vaas met deksel

125 EUR

Imari kaststel 6170
Imari kaststel
Startprijs 400 EUR
Imari, Ghendi 6171
Imari, Ghendi
Startprijs 140 EUR
Kop en schotels (12 st. ) 6172
Kop en schotels (12 st. )

180 EUR

Imari vaas met oren 6173
Imari vaas met oren

155 EUR

Imari bloempot 6174
Imari bloempot

70 EUR

Imari wandbord (groot) 6175
Imari wandbord (groot)
Startprijs 60 EUR
Drie oude herdenkingsborden 6176
Drie oude herdenkingsborden
Startprijs 50 EUR
19e eeuwse Chinese kom 6177
19e eeuwse Chinese kom
Startprijs 60 EUR
2 Bloempotten 6178
2 Bloempotten
Startprijs 40 EUR
6 Bloempotten blauw-wit 6179
6 Bloempotten blauw-wit
Startprijs 40 EUR
5 Bloempotten blauw-wit 6180
5 Bloempotten blauw-wit

35 EUR

Porseleinen plaquette 6181
Porseleinen plaquette
Startprijs 120 EUR
2 Antieke Chin. kop/schotels 6182
2 Antieke Chin. kop/schotels
Startprijs 50 EUR
2 Antieke witte meissen borden 6183
2 Antieke witte meissen borden
Startprijs 25 EUR
2 Franse kop en schotels, onderkant gemerkt. (eind 19e eeuw) 6184
2 Franse kop en schotels, onderkant gemerkt. (eind 19e eeuw)
Startprijs 75 EUR
5 Mocca kopjes 6185
5 Mocca kopjes
Startprijs 30 EUR
Blauwe Oosterse schotel 6186
Blauwe Oosterse schotel

50 EUR

Presenteerblad + goudsteen kan 6187
Presenteerblad + goudsteen kan
Startprijs 50 EUR
2 Bloempotten blauw/wit 6188
2 Bloempotten blauw/wit
Startprijs 50 EUR
3 Yixing trekpotjes 6189
3 Yixing trekpotjes

90 EUR

Kommen met draken (2 st.) 6190
Kommen met draken (2 st.)

40 EUR

2 Chinese borden 6191
2 Chinese borden
Startprijs 40 EUR
Chin. celadon waterbak 6192
Chin. celadon waterbak

420 EUR