Twee delen Chinees porselein. Eén trekpot, met figuren en florale decors (goed). Eén vaas, met figuren en florale decors (haarlijn bovenrand). Afm. 16-21 cm. Cond.: R/G.
Zes antieke Aziatische porseleinen kommen. Vling Tan Cargo (Vietnam), 17e eeuw. (één chip, twee haarlijnen) Afm. ca. 7x14.5 cm.ø Cond.: G.
Chinees porseleinen familie Verte bord met tuin decor en vogels (gemerkt met blad), 18e eeuw. Afm. 5x23.8 cm. ø., bord heeft haarlijn, verder in goede staat
Antiek Chinees Jade rijstwijn set omstreeks 1900, 8 Delig, trekpot bamboedecor, 6 kopjes, transparant, verfijnd uitgevoerd, 2,3-15cm. Cond:G
Aparte oude Chinees porseleinen dekseldoos. Turkoois en geel kleurig met fijn geschilderde florale decors. (Gemerkt). Afm. 5x10x13 cm. Cond.: G.
Oude Chinees porseleinen vaas met olifant hengsels en bloedrood florale decor. Afm. 31.5 cm. In goede staat.
19e Eeuw. Yixing Chinese theepot met emaille decor en losse ringen op deksel (gemerkt) Afm. ø 9 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Drie maal 17e-18e eeuws Chinees porselein Kang Xi. kop en schotels (Gemerkt met apart decor). Schotels, minimale randchips. Kopjes, goed. Afm. 7x13 cm. ø. Cond.: G.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraa-l en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G
Handbeschilderde Japanse porseleinen dekselterrine met plated omranding. 19e eeuw. Afm. 29x24 cm. ø
Antiek Japans eetservies, ca. 1900. Handbeschilderd. Bestaande uit: vier dekselterrines, twee sauskommen, één schaal op hoge voet, 6 diepe-,6 grote- , 6 kleine- en ,6 ontbijtborden (minimale chips). ...
Twee grote Brusselse glazen vazen, 19e eeuw. Met goud decors, figuren decors en handgeschilderd. (één vaas stukje gelijmd). Afm. 34-35 cm. Cond.: R/G
Zeer grote Chinese terracotta geglazuurde Chinese oude man. Eerste helft 20e eeuw. (arm gerestaureerd) Afm. 87 cm. Cond.: R/G
Franse porseleinen dekselterrine met floraal- en goud decor, 19e eeuw. Met bisquit porseleinen figuur op deksel (Louis Seize stijl). Afm. 40x32 cm ø. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met gouddecor, vogels op bloesemtakdecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34cm.
Grote Brusselse porseleinen siervaas, 19e eeuw. Voorzien van goud decor en handgeschilderd met floraal- en figuren decor. Afm. 29x16x18 cm. In goede staat.
Grote Delfts blauwe schotel, 18e eeuw. Gemerkt 'de Klauw', met florale decor. Lichte randschades. Afm. ø 34.3 cm. Cond.: R/G.
Drie delig Delfts blauw keramieken kaststel met landschappen decor en papegaai, 18e eeuw. Gemerkt: B:P. Minimale chips vazen. (één deksel gerestaureerd, één deksel minimale chips) Afm. 27-39 cm. Cond....
Grote Duitse Rosenthal bisquit porseleinen figuur. Hurkende naakte dame. Kunstabteilung Selb U.S. zone, 50-er jaren. Door F. Klimsch 1870-1960. Afm. 37 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Frankenthal bord met handbeschilderd landschap, goud en florale decors. 18e Eeuw. Afm. ø 23.3 cm. In goede staat.
Twaalf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor, keizerlijk geel, floraal met goudrand, haarlijn. 25øcm. Cond:G
19e Eeuw. 16-delig Frans mocca servies met diverse 17e eeuwse kunstenaars afgebeeld en goud decor. O.a.: Moccakan, melkkan, suikerpot, schaaltje, elf kop en schotels. (één kopje beschadigd, één kopje ...
Zeer grote Duitse gesigneerde Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend stijgerend paard, door Theodor Kärner (1884-1960). Kleine chip aan staart. Afm. 41x56x15 cm. Cond.: R/G.
Zes persoons Duits Meissen porselein theeservies eind 20e eeuw rood floraal en gouddecor, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 6 gebaksborden, 6 kop en schotels. In goede staat 6,5x24cm.