Zes delen antiek keramiek met hollands decor, omstreeks 1900, 3 tegels in lijst en 3 sierborden, 14x14cm. en 24-28cm. Cond:G
Antiek keramieken tablet met Engels creampetal Grindley, koffieservies omstreeks 1910, 10 delig in goede staat minimale chip mogelijk. 6-18cm. Cond:G
Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G
Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm ø.
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G
Grote majolica figuur, 'Dame met waterkruik en bloemen', 20e eeuw. (gaatje in arm en onderbodem gerestaureerd) Afm. 95 cm. Cond.: R.
Duitse Te Hau atelier. Bisquit porseleinen figuur. Ca. 1980. AB 11761 Jugendstil stijl danseres. Afm. 25 cm. In goede staat.
Porseleinen heilig figuur met bisquit porseleinen hoofd, door Herend. 20e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.
Vijf oude mocca kop en schotels. O.a.: Hoecht en Pirkenhammer, 20e eeuw. Afm.5-12 cm. In goede staat.
Drie Thüringer porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw 32-33cm. Cond:G
Notenhouten wandrek met diverse porseleinen vingerhoedjes (1 op foto mist). 20e eeuw. Afm. 29x20x6 cm. In goede staat.
Zes Hollandse porseleinen borden 'Werkers van toen' gelimiteerde uitgave, in sepia kleuren. Afm. ø 20.5 cm. In goede staat.
Porseleinen kinderservies op houten dienblad en Nymphenburg porseleinen schaal met handgeschilderd tulp decor (beschadigingen) Afm. 25x33x5 cm en 34x24x4.5 cm. Cond.: R.
Oud Chinees porseleinen visgraat bakje. Tweede helft 20e eeuw, gemerkt. Afm. 3x6x7 cm. In goede staat.
Vier antieke keramieken borden. O.a.: Tijdperk van O. Wers en smokkelaars 1914-1918. H.F. van Baaren Enschede. De maes stroom (niet antiek). en 2 molenborden, ca. 1920. Afm. ø 24 cm. Cond.: G.
Vier antieke keramieken sierborden, ca. 1910. Twee keer Villeroy en Boch. Twee keer Hoyerswerda, Afm. 23-24 cm. Cond.:G.
Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afm. 3-14 cm. Cond.: R/G.
Duitse Dresden porseleinen kaarskandelaar met putti 30-50er jaren met opgewerkt rozendecor, in goede staat 20cm.
Antiek bisquit porseleinen Heilige Maria met schrift 'Notre Dame de Lourdes' (één chip basis). Afm. 26 cm. Cond.: R.
Vier deel Delftsblauw keramiek, 20e eeuw, 2 dekselvazen, deksel met stopverf vastgezet en 2 borden, oud Delft. 26,5cm. 24øcm. Cond;G
Vier maal oud Delfts keramiek. Twee grote sierborden, polychrom-blauw/wit. Eén maal dekselvaas (stukje gelijmd, beschadigd) en één asbak (haarlijn). Afm. 16-40 cm. Cond.: R/G.
Italiaanse porseleinen figuur, Kapitein Spavento Venetië Comedia del Arte, 20e eeuw. (één vinger af) Afm. 25.5 cm. Cond.: R/G.
Delfts aardewerken fruitschaal met florale decors (randschade). 18e-19e eeuw. Afm. ø 23 x 9.5 cm. Cond.: R.
Zes Deco Art porseleinen borden met gelithografeerde afbeeldingen Oldenzaal en goudrand. Beperkte oplage, 2002. Afm. ø 21 cm.
Acht delen antiek Duits zwiebelmuster (uien decor) porselein. Villeroy en Boch, ca. 1900. O.a.: Villeroy en Boch kan (zonder deksel). 7borden (één chip, één haarlijn) Afm. 20-24 cm. Cond.: R/G.
Antiek Japans sierbord (gemerkt) met figuren bij fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 24.5 cm. In goede staat.
Oud vier-delige keramieken lampet-stel met blauw-wit floraal decor. 20e Eeuw. Afm. 14-34 cm. In goede staat.
Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin in cassette. 20e Eeuw. Afm. 8.5 cm. ø. In goede staat.
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, wood en sons England 9-19cm. Cond:G
Twee porseleinen empire amfora vazen met figuren in landschap en goud decor. 19e Eeuw. Eén vaasje gerestaureerd, één vaasje chips. Afm. 17 cm. Cond.: R.
Twee antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors. Ca. 1900. Afm. 29.3 cm. ø. In goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afm. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.
Oud Chinees yixing serviesgoed, gemerkt, 6 kop en schotels, bamboe grip, 20e eeuw 5x8,5øcm. Cond:G
Duitse Volkstedt porseleinen figuur 20e eeuw, romantisch paar. In goede staat 14cm.
Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.
Chinees Imari porseleinen bord met coulissen en gouddecor (1 chip, rand). 18e eeuw. Afm. 22 cm. Redelijk/goed.
Duitse porseleinen figuur door A. Rempel. 'Ree met ree-kits'. 20e Eeuw. Afm. 15.5 cm, In goede staat.
Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.
Twee antieke Franse keramieken siervazen met opgewerkte rozen en goud decor. 'M.depose 974'. Afm. 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse platelen vazen. Ca. 1920-1930. Eén maal klein Eskaf, één maal groter Ola Huizen. Afm. 13-16 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands oud plateel. Groot sierbord, 'Gouda Regina Rosario' door Hulshof (chip). tafellamp 'Gouda Roba'. (bodemrand beschadigd) Ca. 1930. Afm. 36-61 cm.
Twee oude keramieken bloempotten, blauw-wit, met florale decors (gemerkt). O.a.: Old Staffordhire stijl bloempot met lekschaal, en één maal onbekend gemerkt. Afm. ca. 20-32 cm. In goede staat.
Zes stuks oude blauw-witte keramieken bloempotten met florale en landschappen decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 12x14 cm ø. In goede staat.
Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. 23,7cm. Cond;R/G
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels (gemerkt) met blauwe florale decors. Afm. ca, 5-9 cm. ø In goede staat.
Twee antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen. Decor Mos Rose. Afm. 10-16 ø. In goede staat.
Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afm. 16-21 cm. In goede staat.
Duits porseleinen figuur, ca. 1950. Twee ijsvogels op tak. Gemerkt met kroon en Gdr. Afm. 12 cm. In goede staat.
Twee bisquit porseleinen figuren, betreft kaartspel. Genummerd 2904. 20e eeuw. Vermoedelijk Italië. (minimale chip). Afm. 12-15 cm. In goede staat.
Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 47x28x8 cm. Cond.: G.
Twee vooroorlogse Japanse Satsuma vazen met goud-, floraal- en vlinderdecors. Afm. 25 cm. In goede staat.
Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afm. ø 19.5 cm. Cond.: G.
Twee 19e eeuwse handbeschilderde Franse vazen met figuren en landschapsdecor, 1 vaas gelijmd 18cm. Cond:R/G
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afm. ca. 17 x 15 cm ø . Cond.: R.
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afm. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Kantonese porseleinen schenkkan met florale decors en teksten (zonder deksel). 19e Eeuw. Afm. 13 cm. In goede staat.
Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afm. 7.5 -13 cm ø. Cond.: G.
Vijf antieke Duitse porseleinen handbeschilderde gebakschotels met opengewerkte omranding en goud decor. Monogram H.K. 1888. Afm. 16.4 cm. ø. In goede staat.
Twee oude duitse Gerold porseleinen figuren. (bij één vogel is staat er af). Afm. 14 cm. Cond.: R/G.
Twee oude Duitse steengoed kruiken, eerste helft 20e eeuw. Eén maal fles (hengsel gelijmd), één maal rumtopf. Afm. 33-37 cm. Cond.: R/G.
Grote antieke Petrus Regout Maastricht wandschotel met boeren decor omstreeks 1880 met haarlijn39ø Cond:R
Japanse porseleinen rolvaas met paradijsvogel en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 25 cm. In goede staat.
Vier delen oud Japans/Chinees porselein, 19e-20e eeuw, in goede staat 14-21cm.
Oude Chinese Kantonese vaas met florale en paradijsvogel decor. (Gemerkt) Eerste helft 20e eeuw. Afm. 16.5 cm. In goede staat.
Divers antiek Chinees porselein. Twee miniatuur dekselvazen, 19e-20e eeuw , een vaasje met figuren decor (heeft chips bij deksel).en een antieke octagonale kop en schotel met tekst en landschap decor...
Twee goudsteen keramieken kommen met florale decors. 19e Eeuw. (grote kom chip) Afm. ø 12-17 cm. In goede staat.
Antieke keramieken hanglamp met florale Jugendstil decor en glazen kap. Ca. 1910. Afm. 45x27 cm. ø. Cond.: G.
Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor, 12x17x11cm. Cond:G
Twee antieke porseleinen whisky flessen met florale en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'. In goede staat.
Belgische antieke keramieken Boch plaquette met molenlandschap decor. Ca. 1900. Afm. 26.5 x 32 cm. ø. In goede staat.
Antiek porseleinen figuur-inktstel, twee-delig. Onder de figuren zit het inktstel verborgen . Ca. 1900. Afm. 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse Royal Cauldon Victoria chocolade-kom met onderschotel. Ca. 1900. Afm. 13x20 cm. ø. In goede staat.
Oude Duitse porseleinen " schertsfles" in speen-vorm. 'Nuckelfläsche für Brave Ehemänner'. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 24 cm. Cond.: G.
Twee 18e-19e eeuwse imari porseleinen borden met tuin decors. Afm. ø 23.7 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse Franklin Bisquit porseleinen deksel-speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. 'The H.M.S. Pinna Forte Centennial Music Box'. Afm. 7x12 cm. ø.
Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 2x Villeroy en Boch, 3x Minton England 26-28cm. Cond:R/G
Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw wood en sons, chip, verder in goede staat 9-16cm. Cond:R/G
Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, 1x Sylvac Staffordshire, 2x Genuine Staffordshire, Shorter +sow L+D,m 1x ongemerkt. 20-23cm. Cond:G
Chinese yixing theepot 20e eeuw pompoenvorm, in goede staat 11x17x11øcm.
Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.
Drie Imari porseleinen schaaltjes, eerste helft 20e eeuw. Met landschappen decor. Afm. 16x12x2.5 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil tegeltableau omstreeks 1900 in lijst, floraal decor, minimale glazuurschade 75x16cm Cond:R/G
Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.
Vier keramieken Hollandse vazen Gubbels Helden, geglazuurd. Afm. 9-15 cm. In goede staat.
Twee stuks Hollandse keramieken Gubbels Helden vazen. Eén keer ivoor kleurige glazuur, één keer blauw-groene glazuur. Afm. 22-23 cm. In goede staat.
Twee oude japanse satsuma beelden 1e helft 20e eeuw, 1x boedha 1x rookverdrijver in geisha vorm 26cm. Cond;G
Drie oude herdenkingsborden. 1x VOC porseleinen fles (1619-1919), 1x Delfts Goedewaagen/Gouda Nieuwe Apeldoornse Courant 1903-1953. (1 chip) Ca. 23-42 cm. Redelijk/Goed. 1x keramieken geglazuurde scho...
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. gemerkt, 19e eeuw. 9,5x13øcm. Cond:G
Antiek Duits keramieken presenteerblad met bramen en insectendecor, en een antieke Engelse(gemerkte) keramieken melkkan, ca. 1880. 17-46 cm. Cond.: G
Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G
Delfts Blauwe borden, 5 stuks.. 2x naar Rossum Duchattel, 2x paardenspan, 1x naar Louis Apol. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 25-40 cm. Cond.: G
Zes delen Makkums polychrome aardewerk, 20e eeuw 2 schalen en 4 schotels, 10-22cm. Cond;G
Twee prachtige kop en schotels met landschap met villa en goud decor, handbeschilderd. Afm. 7.5x13 cm. ø. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen vaasje met blauw floraal-, insect- en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 14.5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Duits Meissen porselein (Knauff) in uienmotief (zwiebelmuster), ca. 1900. Eén grote theekan (minimale chips bodemrand) en een moccakan (beschadigd). Afm. 12-26 cm. Cond.: M/R.