Zeer grote Duitse gesigneerde Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend stijgerend paard, door Theodor Kärner (1884-1960). Kleine chip aan staart. Afm. 41x56x15 cm. Cond.: R/G.
Zeer grote zeldzame antieke Chinese kraakporseleinen Wanli schotel met draak- en coullissen decors. Afm. 8.5x48.3 cm. ø. In goede staat.
19e Eeuw. 16-delig Frans mocca servies met diverse 17e eeuwse kunstenaars afgebeeld en goud decor. O.a.: Moccakan, melkkan, suikerpot, schaaltje, elf kop en schotels. (één kopje beschadigd, één kopje ...
Twaalf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor, keizerlijk geel, floraal met goudrand, haarlijn. 25øcm. Cond:G
Oude gesigneerde Chinese pekingglazen snuffbottle, versierd met paradijsvogel, mandarijneenden en waterplantendecor. Bronzen dop met natuursteen. 9cm. Cond:G
Duits porseleinen Frankenthal bord met handbeschilderd landschap, goud en florale decors. 18e Eeuw. Afm. ø 23.3 cm. In goede staat.
Duitse steengoed baardman-kruik, 17e-18e eeuw. Met bruine glazuur. Afm. 41 cm. In goede staat.
Grote Duitse Rosenthal bisquit porseleinen figuur. Hurkende naakte dame. Kunstabteilung Selb U.S. zone, 50-er jaren. Door F. Klimsch 1870-1960. Afm. 37 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, Minimale randglazuurschade, verder in goede staat 5x35øcm.
Drie delig Delfts blauw keramieken kaststel met landschappen decor en papegaai, 18e eeuw. Gemerkt: B:P. Minimale chips vazen. (één deksel gerestaureerd, één deksel minimale chips) Afm. 27-39 cm. Cond....
Twee antieke Hollandse tegeltableaus. Eén maal de luitspeler, één maal zelfportret Rembrandt. Plateelbakkerij Hilversum. Monogram P.B. Afm. 40x47 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in landschappen en florale decors, geribt. Afm.39x29 cm. ø. In goede staat.
Grote Delfts blauwe schotel, 18e eeuw. Gemerkt 'de Klauw', met florale decor. Lichte randschades. Afm. ø 34.3 cm. Cond.: R/G.
Twee porseleinen empire amfora vazen met figuren in landschap en goud decor. 19e Eeuw. Eén vaasje gerestaureerd, één vaasje chips. Afm. 17 cm. Cond.: R.
Duitse porseleinen plaquette S.P.M Walkure Bavaria, 20e eeuw romeinse dame met kelk. 27,5x21,5cm.
Grote Brusselse porseleinen siervaas, 19e eeuw. Voorzien van goud decor en handgeschilderd met floraal- en figuren decor. Afm. 29x16x18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met gouddecor, vogels op bloesemtakdecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34cm.
Zeer grote porseleinen dekselterrine met goud decor, putti en florale decors (gemerkt). 20e eeuw. Afm. 35x37x20 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese terracotta geglazuurde Chinese oude man. Eerste helft 20e eeuw. (arm gerestaureerd) Afm. 87 cm. Cond.: R/G
Twee grote Brusselse glazen vazen, 19e eeuw. Met goud decors, figuren decors en handgeschilderd. (één vaas stukje gelijmd). Afm. 34-35 cm. Cond.: R/G
Antiek Japans eetservies, ca. 1900. Handbeschilderd. Bestaande uit: vier dekselterrines, twee sauskommen, één schaal op hoge voet, 6 diepe-,6 grote- , 6 kleine- en ,6 ontbijtborden (minimale chips). ...
Handbeschilderde Japanse porseleinen dekselterrine met plated omranding. 19e eeuw. Afm. 29x24 cm. ø
Groot Chinees porselein familie roze schotel met figuren in tuin decor. 19e eeuw. Afm. ø 45.5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraa-l en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G
Drie Chinees porseleinen borden 'Queng Lung', met floraal decor. Afm. ø 23 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Kang Xi , gemerkte vaas, met symbolen en bruine craquelé glazuur. Afm. 23.2 cm. In goede staat.
19e Eeuw. Yixing Chinese theepot met emaille decor en losse ringen op deksel (gemerkt) Afm. ø 9 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met olifant hengsels en bloedrood florale decor. Afm. 31.5 cm. In goede staat.
Chinese porseleinen presenteerschaal met geschulpte omranding en florale decors, 18e eeuw. Afm. 3x30x25 cm..
Aparte oude Chinees porseleinen dekseldoos. Turkoois en geel kleurig met fijn geschilderde florale decors. (Gemerkt). Afm. 5x10x13 cm. Cond.: G.
Antiek Chinees Jade rijstwijn set omstreeks 1900, 8 Delig, trekpot bamboedecor, 6 kopjes, transparant, verfijnd uitgevoerd, 2,3-15cm. Cond:G
Oude Chinees porseleinen familie roze vaas met bomen in bloesem decor. (Gemerkt) Afm. 17 cm. In goede staat.
Zes antieke Aziatische porseleinen kommen. Vling Tan Cargo (Vietnam), 17e eeuw. (één chip, twee haarlijnen) Afm. ca. 7x14.5 cm.ø Cond.: G.
Twee delen Chinees porselein. Eén trekpot, met figuren en florale decors (goed). Eén vaas, met figuren en florale decors (haarlijn bovenrand). Afm. 16-21 cm. Cond.: R/G.
Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden. 17e-18e Eeuw. Octagonaal en geschulpte omranding, met vaas decor. (Beide haarlijn). Afm. ø 23 cm. Cond.: R/G.
Grote Duitse Hutschenreuther bisquit porseleinen figuur. Knielende naakte dame. Kunstafdeling, ca. 1950 door K. Tuller 1883-1969. Afm. 36 cm. In goede staat.
Oude Rosenthal porseleinen teckel-puppy. Kunstafdeling Selb, Th. Kärnei. Ca. 1930. Afm. 15 cm. In goede staat.
Grote Duitse K.P.M. porseleinen schaal met florale- en vliegjes decor, 18e eeuw. Afm. 47x33x7 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse terracotta handbeschilderde bierpul in renaissance stijl met opschrift, : Trink und iss, Got nit vergiss, anno 1645, met tinnen deksel met medaillon 1756 (kleine haarlijn bovenra...
Antieke Franse Sevres gemerkte porseleinen schaal, opengewerkt met bloemen en goud decor. Afm. 9x30x20 cm. In goede staat.
Twee Duitse 18e eeuwse Strassburg borden, handbeschilderd met florale en goud decors. Afm. ø 24-26 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afm. 34-49 cm ø. Cond.: R/G.
Antieke Duits porseleinen presenteerschaal (Knauff). Ca. 1900. Met handbeschilderde florale decors in roccoco-stijl (één minimale chip) Afm. 45x33 cm. Cond.: R/G.
Groot Duits Hutschenreuther servies, decor Chloe, bestaande uit: 5 presenteerschalen, theekan, koffiekan, suikerpot, melkkan, 2 dekselschalen, schaal, botervloot, eierdoppen, 6 mocca kop en schotel, 5...
Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afm. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen sauskom + lekschaal, voorzien van rozendecor ( rote rose). Periode: tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13x31x20. Beiden in goede staat.
Antieke Duitse K.P.M. porseleinen theebus met Chinees decor en goud decor. Ca. 1920. Afm. 13.5 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse K.P.M. porseleinen kop en schotel met berglandschap, vee en figuren. 19e Eeuw. Met tekst: 'Die Wiesen Bande auf dem Riesengebirge in Böhm'. Afm. 10x12 cm. ø , In goede staat.