Grote Imari porseleinen bloempot met florale en patrijsvogel decors, 19e eeuw. Afm. 21x26 cm. ø. In goede staat.
Grote antieke Perzische keramieken presenteerschotel op hoge rand, met blauw-witte symbolen decors. (gemerkt) Afm. ø 39 x 8 cm.
Drie oude Chinese Yixing theepotten. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal draken decor en één maal bamboe decor. Gemerkt. Afm. ca. 13-27 cm. Cond.: G.
Twee zeldzame Chinees of Japanse porseleinen kommen met paradijsvogels en draken decors. 18e - 19e eeuw. Afm. 5.5 x 11.5 cm. ø en 8 x 16 cm. ø. In goede staat.
Chinees porseleinen fgamilie roze bord (tuin decor) (iets vaal), 17e - 18e eeuw. Afm. 5x22.7 cm. ø. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels (gemerkt) met blauwe florale decors. Afm. ca, 5-9 cm. ø In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen plaquette, gesigneerd met erotica voorstelling (chips). Afm. 36x25 cm. In goede staat.
Friese Harlingen Fayence plaquette, met landschap voorstelling. Ca. 1920. Gesigneerd L.J. v/d Wal. Afm. 39x33x2.5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Societè ceramique Maastricht keramieken kastkommen, decor Teadrinker, ca. 1880. Afm. 11x16 cm. ø. Cond.: G.
Drie-delig Duits serviesgoed met goud en blauw decor. 19e Eeuw. Afm. 8x14 cm. ø. In goede staat.
Twee delen China 17e-19e eeuw. Celadon kom, grijs/groen craquele glazuur. en een kom 17e eeuw, gemerkt, haarlijnen/randschade. Afm. 7.5-19 cm. en 6-14 cm.
Vier delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. Eén keer gemerkte Kang Xy bord, coullissen decor (minimale chips). Eén keer bord met florale decors (goed). Eén kopje met florale decors (chips). Eén schote...
Vier Duitse porseleinen putti's. 20e Eeuw. 'Aan het oogsten'. Gemerkt: Kroon en D (Dresden?). Afm. 16-17 cm. In goede staat.
Oude rood-lak Chinese theepot, gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Bamboe decor met dieren. Afm. 12x15x9 cm ø.
Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, landschap en floraal decor, (chips) 7x12øcm. Cond;R/G
Grote Japanse of Chinese schotel met tekens, lelies en eenden decor (gemerkt). 20e eeuw. Afm. ø 40.5 cm. Cond.: G.
Twee oude Engelse Coalpoort keramieken kings ware vazen, A.D 1750 met goud- drakendecor, een vaas heeft randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G
Twaalf-delige antieke Jugendstil Villeroy en Boch gebakset met groen-witte glazuur (sneeuwklokjes). Ca. 1910. Afm. ø 17- 24 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen K.P.M. diepe borden met handgeschilderde florale decors en goudrand, 19e eeuw. In goede staat.
Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G
Twee antieke Duitse porseleinen Meissen diepe borden, met florale decors (Knauff). Ca. 1900. Afm. ø 22.5 cm. In goede staat.
Tien Duitse Schumann Arzberg porseleinen gebaksborden. Collection Rosenteller, ca. 1980. Afm. ca. ø 19 cm. In goede staat.
Duits porseleinen biedermeier K.P.M-kopje met handgeschilderd decor, gebouw met figuren (bodemscheur). 19e eeuw. Afm. 7.4 x 9 cm ø. Cond.: R.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuindecor, alle met minimale chip en randglazuurschade. 32,5øcm. Cond:R
19e Eeuw. Chinees porseleinen gesigneerde theepot met goud en figuren decors. Afm. 23x16.5x11.5 cm. Cond.: G.
Chinese gemerkte Yixing theepot in lotusbloemvorm met slang en kikker. 21e eeuw. Afm. 6x15x11.5 cm. Cond.: G.
Antieke Chinees porseleinen Wanli vaas met olifanten hengsels, florale decor. (haarscheur in hals) Afm. 23 cm. Cond.: G.
Drie porseleinen kop en schotels met florale decors. 17e-18e eeuw. Kopjes hebben lichte randglazuur schade. Schotels, (één kapot, één randglazuur, en één goed.) Afm. 4.5x11 cm. ø . Cond.: R/G
Vooroorlogs zeldzaam twaalf delig Belgisch Heralux Boch Freres ontbijtservies. O.a.: Theekan, melkkan, 12 borden en 12 kop en schotels. Voorzien van floraal- en goud decor. Afm. 4-25 cm. Cond.: G.
Drie delig Delftsblauw kaststel door de Porseleyne fles letters W.v.W. C.M. F1 ,met florale decors. Afm. 24-33 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.
Franse Robj Paris porseleinen stopfles. Ca. 1920. Voorstellende een priester met baard. Afm. 27 cm. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen vaasje met floraal decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 10.5 cm. In goede staat.
Grote keramieken kameel, geglazuurd. 20e eeuw. Afm. 44x56x26 cm. In goede staat.
Twaalf diverse oude Japanse/Chinese vaasjes. O.a.: Satsuma, Kutani, cloisonnè etc. Ca. 1900. Afm. 8-13 cm. In goede staat.
Antiek renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen, monogram I.B. In goede staat 23,7øcm.
Vier Yixing cups met zilveren bekleding, 20e eeuw. 4,5-5cm. In goede staat
Groot lot diverse imari porseleinen kop en schotels, 19e eeuw. Enkele chips, haarlijnen en/of beschadigingen. (veel goed). Afm. 4-14 cm. Cond.: R/G.
Antiek Imari porselein, ca. 1800. Vier kopjes en zes schotels. Voorzien van florale en goud decors (één kopje beschadigd). Vier schotels goed, twee schotels hebben haarlijn. Afm. 4.5 x 11.5 cm. ø. Con...
Twee 19e eeuwse imari porseleinen schotels/schalen. Eén maal ovaal (kleine restauratie). Eén maal geschulpt (goed). Eén maal voorzien van florale decor, de andere met florale decors met konijnen. Afm....
Drie antieke porseleinen bruidskop en schotels met opgewerkte florale decors. Afm. 8-10 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, 3x Chinees imari, 2x Queng lung, 2x familie Roze, 1 met barst, 1 met chip en haarlijn, andere goed. Cond:R/G
Antiek Engels keramieken ontbijtservies, gemerkt : 'Ashworth Bros Hanley'. Ca. 1900. Met gotische gebouwen decors. Servies bestaat uit: Theekan, 6 kop en schotels, botervloot, melk+suiker set, kom, s...
Negentiende eeuwse imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 60cm.
Dertien-delig Duits porseleinen Rosenthal gebakset met florale decors. Decor 'Selb Bavaria Donatello', Afm. 15-27 cm. In goede staat.
Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G
Twee 18e-19e eeuwse imari porseleinen borden met tuin decors. Afm. ø 23.7 cm. In goede staat.