Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Yixing groen trekpotje, met bodem en deksel merk 6310
Yixing groen trekpotje, met bodem en deksel merk

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Vierkante 19e eeuwse Chineese trekpot + deksel 6309
Vierkante 19e eeuwse Chineese trekpot + deksel

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3 Chinese borden, 18e eeuw 6306
3 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
KPM kopje 6299
KPM kopje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
10 Gebak borden 6298
10 Gebak borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Meissen borden 6295
2 Meissen borden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hutschenreuther serviesdelen 6294
Hutschenreuther serviesdelen

Resultaat:

30 EUR

2 KPM borden 6292
2 KPM borden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Gebakset jugendstil 6291
Gebakset jugendstil

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Engelse vazen met draken 6273
2 Engelse vazen met draken

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Blauwe Chinese schotel 6270
Blauwe Chinese schotel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Chinese kop & schotels 6265
2 Chinese kop & schotels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Chinese borden, 18e eeuw 6263
2 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Rood Chinees trekpotje 6258
Rood Chinees trekpotje

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Porseleinen putti's (4x) 6257
Porseleinen putti's (4x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Deel blauw .Chinees pors. 6244
4 Deel blauw .Chinees pors.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Chinese kommen 6239
2 Chinese kommen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Serviesgoed K.P.M. 6223
Serviesgoed K.P.M.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Regout kastkommen, tea drinker (5X) 6215
Regout kastkommen, tea drinker (5X)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Makkums wandplaquette, 6202
Makkums wandplaquette,

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Erotica plaquette 6200
Erotica plaquette

Resultaat:

120 EUR

3 Chinese blauwe kop en schotels, 19e eeuw 6199
3 Chinese blauwe kop en schotels, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Familie rose bord 6193
Familie rose bord

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kommen met draken (2 st.) 6190
Kommen met draken (2 st.)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Yixing trekpotjes 6189
3 Yixing trekpotjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Blauwe Oosterse schotel 6186
Blauwe Oosterse schotel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Imari bloempot 6174
Imari bloempot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4 Gubbels Helden vazen 6163
4 Gubbels Helden vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lampsetset met monogram F.S. 6160
Lampsetset met monogram F.S.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Plateel, 6 delen. 6158
Plateel, 6 delen.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kavel jade 6155
Kavel jade

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote gemberpot 6150
Grote gemberpot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wanli kom 6148
Wanli kom

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout) 6136
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)

Resultaat:

20 EUR

Delfts aardewerk (4x) 6134
Delfts aardewerk (4x)
Startprijs 35 EUR
Verkocht
10 Delen keramiek 6131
10 Delen keramiek

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Hollands aardewerk 6126
3x Hollands aardewerk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Delfts tableau 1978 6120
Delfts tableau 1978

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6117
Tegeltableau

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Diverse tegels, bloempot (50x) 6115
Diverse tegels, bloempot (50x)

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Banko earthenware trekpotje (zie imari satsuma boek) 6111
Banko earthenware trekpotje (zie imari satsuma boek)

Resultaat:

130 EUR

Imari deksel schaal, 19e eeuw 6102
Imari deksel schaal, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Spiegel van porselein met twee wandconsoles 6094
Spiegel van porselein met twee wandconsoles

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Rosenthal servies 6075
Rosenthal servies

Resultaat:

380 EUR

5 Duitse borden 6072
5 Duitse borden
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Theekan op comfoor 6068
Theekan op comfoor

Resultaat:

40 EUR

2 KPM borden 6062
2 KPM borden
Startprijs 40 EUR
Verkocht
4 Meissen borden 6059
4 Meissen borden

Resultaat:

60 EUR