Tien zilveren munten Belgie midden 20e eeuw 20,50,100 Frank 2,5-3,3ø Cond:R
Zware Duitse 925 zilveren penning, 274gram Das Grosse Stadsiegel der Stad Villingen, Schwarzwald von 1284 (lauer Nurnberg) 0,6x8cm Cond:G
Groot lot oude Hollandse ansichtkaarten 20e eeuw 15x11x3,5cm. Cond:R/G
Lot oude ansichtkaarten, o.a.: Overijssel en veel Enschede. 20 Eeuw. Afm. 5x15x10 cm. Cond.: G.
Kavel met 14 zilveren munten uit Litouwen en Spanje: 8x 100 Peseta's 1966 en 6x 10 desimts litu 1936. Diverse condities.
Oude postzegelverzameling (Duitsland). 20 Eeuw. Met bijzondere enveloppen o.a.: Hindenburg, Derde Rijk etc. Afm. 3x20x27 cm. Cond.: G.
Lot oude ansichtkaarten Enschede 20e eeuw 1x9x14,5cm. Cond:R/G
Davo insteekalbum. Met postfris 50-er, 60-er, 70-er, 80-er en 90-er jaren. Waaronder doorlopende series Beatrix met hoge waarden + veel blocs.
Davo Chrijstal album deel III. Jaren 1986-1995 postfris (niet helemaal compleet).
Davo Chrijstal album deel IV 1996-1999 postfris + ongeopende jaarpakketten 2000 t/m 2003.
Negen antieke Romeinse munten uit opgravingen 1,3-2,3cm cond:R/G
Antiquarisch Amerikaans aandeel, parrot silver and copper company, capital 2300 Dollar. nr. 2960, shares 50, in lijst en goede staat 29x18,8cm.
Postzegelverzameling lot. O.a.: Nederland jaarcollecties stock 1940-1999, veel zegels, series, post fris + gebruikt. Met Monaco, Oostenrijk, Frankrijk, diversen, USA, oud Duitsland, Ned. voorraadzegel...
Kavel met 21 halve centen uit diverse jaartallen. Diverse condities.
Kavel met 18 zilveren munten waaronder 6x 25 cent Nederland (5x1943, 1x1943) en 12x 1/10 gulden Ned. Indië ( 1938 - 1945), diverse condities.
Lot diverse postzegels, albums etc. O.a.: Kinderpostzegels velletjes postfris, gestempeld. Diverse landen o.a.: Nederland, hoofdzakelijk gestempeld. Alle albums maar deels gevuld. Ca. 30x30 cm. Cond.:...
Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat
Verzameling Nederland gestempeld/postfris. Waaronder: Goed Willem III, zoals no. 3, 6, en 22 + tentoonstelling 1924 compleet 30er gestempeld waaronder alle kinderseries compleet + koopvaardij 1933. Po...
Davo Chrijstal album deel II, 1960-1985 met postfris en gebruikt (deels dubbel verzameld) met combinaties uit automaatboekjes en plaatfouten.
Vijf postzegel verzamel albums met inhoud. Diverse landen. Hoofdzakelijk gestempeld, inclusief Holland album voor Nederland en overzeesche gebiedsdelen, incompleet. Afm. 20-32 cm. Cond. R.
Twee Hollandse Davo postzegel albums. Nederland één en twee. Groot gedeelte postfris. Klein gedeelte gestempeld. Oudere zegels hoofdzakelijk gestempeld (incompleet). Afm. 28x33x4 cm. Cond.: G.
Postzegelverzameling lot. O.a.: Azië, Midden Oosten, Luxemburg, Liechtenstein, Zwitserland, DDR, India, Scandinavië, Australië, Spanje, Portugal, Italië, Duitsland. Met bulkdoos buitenland diversen, o...
Leuk kavel diverse munten om uit te zoeken, Nederland en voornamelijk buitenland, diverse condities, landen en jaartallen.
Lot van meer dan zestig aandelen. Eerste helft 20e eeuw. O.a.: Amerika, Turkije, Rusland, Hongarije, Duitsland etc. Cond.: R/G.
Antiek Hollands postkaarten album met Hollandse postkaarten van plaatsen en scheepvaart (zeer interessant!) 28x22x4 cm. In goede staat.
Bijzonder gouden tientje uit 1898, het kroningsjaar van Wilhelmina met kroon in haar haar. Voorzien van brede gouden muntrand met geslepen patroon. Muntconditie is goed. totaal gewicht 13,7 gram