32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Bali hanen gevecht 1089
Bali hanen gevecht
Startprijs 60 EUR
Vissersboten 1090
Vissersboten
Startprijs 100 EUR
Aquarel, roedel wolven 1092
Aquarel, roedel wolven
Startprijs 200 EUR
Morizot, romantisch schilderij 1093
Morizot, romantisch schilderij
Startprijs 500 EUR
Serie etsen 11x 1094
Serie etsen 11x

500 EUR

Ludwig Schossmann 1095
Ludwig Schossmann

100 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Carroussel 1097
J.J.H. van Leeuwen, Carroussel

225 EUR

H.A. Jaarma 1098
H.A. Jaarma
Startprijs 400 EUR
Aquarel Moskau 1099
Aquarel Moskau
Startprijs 100 EUR
Dirk de Vries, Lam 1100
Dirk de Vries, Lam
Startprijs 200 EUR
Anatol Cernajaev 1101
Anatol Cernajaev
Startprijs 100 EUR
van Noort, Strandgezicht 1102
van Noort, Strandgezicht
Startprijs 300 EUR
Jan Knikker Sr., Interieur 1103
Jan Knikker Sr., Interieur
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd ca. 1800 1104
Ongesigneerd ca. 1800
Startprijs 150 EUR
Gesigneerd, M. Liebermann 1105
Gesigneerd, M. Liebermann

300 EUR

Copieïst interieur 1106
Copieïst interieur
Startprijs 200 EUR
Jan Hovener 1107
Jan Hovener
Startprijs 400 EUR
F. Delcroit, Stadsgezicht 1108
F. Delcroit, Stadsgezicht
Startprijs 120 EUR
Schepen op woeste zee 1109
Schepen op woeste zee

240 EUR

Anatol Cernajaev 1110
Anatol Cernajaev

180 EUR

Jan Mankes, houtgravure 1111
Jan Mankes, houtgravure

225 EUR

Stalinterieur 1114
Stalinterieur

250 EUR

Theo Wolvecamp 1115
Theo Wolvecamp
Startprijs 300 EUR
Theo Wolvecamp 1116
Theo Wolvecamp
Startprijs 300 EUR