32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

3 Werken 18e eeuw 1323
3 Werken 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
6 Portretten 18e/19e eeuw 1322
6 Portretten 18e/19e eeuw
Startprijs 100 EUR
4 Werken 18e/19e eeuw 1321
4 Werken 18e/19e eeuw
Startprijs 60 EUR
5 Werken 18e/19e eeuw 1320
5 Werken 18e/19e eeuw
Startprijs 100 EUR
3 antieke landkaarten 1319
3 antieke landkaarten

100 EUR

2 19e eeuwse Franse gravures 1318
2 19e eeuwse Franse gravures

40 EUR

Werner Laves 1317
Werner Laves
Startprijs 120 EUR
Portret 19e eeuw 1316
Portret 19e eeuw

100 EUR

2 landschappen 19e eeuw 1315
2 landschappen 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
2 werken 19e eeuw 1314
2 werken 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk stilleven 1313
Onduidelijk stilleven
Startprijs 70 EUR
Jean Möhren 1312
Jean Möhren

110 EUR

4 etsen 18e/19e eeuw 1311
4 etsen 18e/19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Portret ca. 1900 1310
Portret ca. 1900

260 EUR

Antieke Franse gravure Ravenet 1309
Antieke Franse gravure Ravenet
Startprijs 60 EUR
W. Zwart 1308
W. Zwart
Startprijs 220 EUR
M. Calzolari 1307
M. Calzolari

60 EUR

Schilderij, Venetië 1306
Schilderij, Venetië

60 EUR

Monogram K.O.M. 1305
Monogram K.O.M.
Startprijs 80 EUR
3x aquatinta omstreeks 1800 1304
3x aquatinta omstreeks 1800
Startprijs 60 EUR
P.C. Schuurman, stilleven 1303
P.C. Schuurman, stilleven

60 EUR

J. Meier, bootjes op zee 1302
J. Meier, bootjes op zee

80 EUR

Klaas Visser, Hert bij rivier 1301
Klaas Visser, Hert bij rivier
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1300
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1299
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR
Piet Wiegman, 3 werken 1298
Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 180 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1297
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR
Jongetje' 1296
Jongetje'
Startprijs 200 EUR
M. Gidding, molen 1295
M. Gidding, molen
Startprijs 70 EUR
Trouillebert, koeien 1294
Trouillebert, koeien

225 EUR

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht 1293
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht

250 EUR

Monogram J.V. 1292
Monogram J.V.
Startprijs 70 EUR
Schilderij, v.d. Volkers 1291
Schilderij, v.d. Volkers
Startprijs 80 EUR
Twee Hollandse werken op papier 1290
Twee Hollandse werken op papier
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk 19e eeuw 1289
Onduidelijk 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
A.M., Winter met schapen 1288
A.M., Winter met schapen

200 EUR

 Eenden aan waterkant 1287
Eenden aan waterkant
Startprijs 80 EUR
 Schepen op zee 1286
Schepen op zee

80 EUR

Antieke gravure 1285
Antieke gravure

40 EUR

3 werken C.G Verburgh 1284
3 werken C.G Verburgh
Startprijs 80 EUR
Historisch Stadsgezicht 1283
Historisch Stadsgezicht

60 EUR

A. Caullet, landschap 1282
A. Caullet, landschap
Startprijs 50 EUR
J.W. Rosier, portret heer. 1281
J.W. Rosier, portret heer.

110 EUR

H. Schneider '56 1280
H. Schneider '56
Startprijs 40 EUR
3 werken C.G Verburgh 1279
3 werken C.G Verburgh
Startprijs 80 EUR
C. de Bruin 1278
C. de Bruin
Startprijs 180 EUR
Man met baard 1277
Man met baard

60 EUR

Chris de Bruijn Jr. 1276
Chris de Bruijn Jr.
Startprijs 60 EUR