Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
E. Hageman, gladiolen 1460
E. Hageman, gladiolen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
P. van Dijk, boerderij 1454
P. van Dijk, boerderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
W. Soelyeman 1451
W. Soelyeman

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Zille 1438
H. Zille

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Stilleven 1431
Stilleven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Rolf Wafs, bosgezicht 1424
Rolf Wafs, bosgezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
G. Post-Greve, stilleven 1410
G. Post-Greve, stilleven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J.A. Smit, zeefdruk tulp (4x) 1395
J.A. Smit, zeefdruk tulp (4x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1900 1348
Ongesigneerd ca. 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Winterlandschap 1235
Winterlandschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Perzische gouaches 1465
Twee Perzische gouaches

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hugo Olsson, winter 1407
Hugo Olsson, winter

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Werken 18e/19e eeuw 1324
2 Werken 18e/19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Etsen, Amsterdam 1500
2 Etsen, Amsterdam

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Paul Bodifee+A.C Koster 1368
Paul Bodifee+A.C Koster

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 19e eeuwse Franse gravures 1318
2 19e eeuwse Franse gravures

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
M. Höpflinger Landschap, Luneburg 1559
M. Höpflinger Landschap, Luneburg

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
D. Rüdiger, wintergezicht 1492
D. Rüdiger, wintergezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5 antieke gravures Naumann 1489
5 antieke gravures Naumann

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hera '68 1488
Hera '68

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
E. Bröcken 1483
E. Bröcken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Visconti 1388
Visconti

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Pastel naakt (P. Schumann) 1342
Pastel naakt (P. Schumann)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
W.H. Rangé 1329
W.H. Rangé

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6 steendrukken 19e eeuw 1328
6 steendrukken 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke gravure 1285
Antieke gravure

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Sluitkamp, zeegezicht 1181
Sluitkamp, zeegezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd 19e eeuw 1499
Ongesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Monogram W.B, stadsgezicht Brugge 1519
Monogram W.B, stadsgezicht Brugge

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Zweden 1418
Onduidelijk gesigneerd, Zweden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Zweden 1417
Onduidelijk gesigneerd, Zweden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Antieke Engelse gravures 1362
2 Antieke Engelse gravures

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Van Haanen dame bij vaas 1365
Van Haanen dame bij vaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
E. Aigner, oleografie 1533
E. Aigner, oleografie

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
F. Krippendorf 1505
F. Krippendorf

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gustav-Weiss Loreth 1503
Gustav-Weiss Loreth

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, stilleven 1502
Onduidelijk gesigneerd, stilleven

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
S. Kebelle 1501
S. Kebelle

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Reservisten plaat 1275
Reservisten plaat

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Stilleven J. Corens 1520
Stilleven J. Corens

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
S. Lettenbicht 1507
S. Lettenbicht

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Marie Acosi 1556
Marie Acosi

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Vrouw op stoel 1555
Vrouw op stoel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij viool 1550
Schilderij viool

Resultaat:

20 EUR

Henriëtte Ronner 1004
Henriëtte Ronner
Startprijs 12.000 EUR
E. Ferey, Wintergezicht. 1006
E. Ferey, Wintergezicht.
Startprijs 3.000 EUR
6 Barok schilderijen 1049
6 Barok schilderijen
Startprijs 2.750 EUR
Monogram V.H., Hollands stadsgezicht 1012
Monogram V.H., Hollands stadsgezicht
Startprijs 1.500 EUR
Pendant Cornelis le Mair 1014
Pendant Cornelis le Mair
Startprijs 1.250 EUR
A. Wiemans, landschap met vee en figuur 1000
A. Wiemans, landschap met vee en figuur
Startprijs 1.250 EUR
Cornelis Le Mair 1563
Cornelis Le Mair
Startprijs 1.000 EUR
Ferdinand Toussaint 1052
Ferdinand Toussaint
Startprijs 1.000 EUR
Rijlaarsdam, straatgezicht 1034
Rijlaarsdam, straatgezicht
Startprijs 1.000 EUR
Hendrik Frauwenfelder 1017
Hendrik Frauwenfelder
Startprijs 1.000 EUR
Wetering de Rooy, Winter 1016
Wetering de Rooy, Winter
Startprijs 1.000 EUR
Zeefdruk, Wim Mast de Gooijer en Herman Brood 1005
Zeefdruk, Wim Mast de Gooijer en Herman Brood
Startprijs 1.000 EUR
N. Steffelaar, kinderen in de duinen 1048
N. Steffelaar, kinderen in de duinen
Startprijs 900 EUR
P.F. van Os, stalinterieur 1059
P.F. van Os, stalinterieur
Startprijs 800 EUR
Willem Paerels 1029
Willem Paerels
Startprijs 800 EUR
Pierre Cornu, jongedame 1033
Pierre Cornu, jongedame
Startprijs 750 EUR
W. de Zwart, stilleven 1019
W. de Zwart, stilleven
Startprijs 700 EUR
A.J. Zwart 1015
A.J. Zwart
Startprijs 700 EUR
Moeder met kind 1134
Moeder met kind
Startprijs 650 EUR
Cor Noltee 1044
Cor Noltee
Startprijs 650 EUR
Jörg Remé 1041
Jörg Remé
Startprijs 600 EUR
Houtskooltekening Jan Altink 1010
Houtskooltekening Jan Altink
Startprijs 600 EUR
Cor Bouter, C. Verschuur 1020
Cor Bouter, C. Verschuur
Startprijs 560 EUR
Morizot, romantisch schilderij 1093
Morizot, romantisch schilderij
Startprijs 500 EUR
Ans Wortel 1040
Ans Wortel
Startprijs 500 EUR
Teruo Onuma 1025
Teruo Onuma
Startprijs 500 EUR
Jörg Remé 1024
Jörg Remé
Startprijs 500 EUR
Henk Schuring (6x) 1022
Henk Schuring (6x)
Startprijs 500 EUR
R. Beefster. Larense school 1037
R. Beefster. Larense school
Startprijs 450 EUR
Schilderij, geketende mensen 1011
Schilderij, geketende mensen
Startprijs 450 EUR
Renard 1217
Renard
Startprijs 400 EUR
J.M. Preijer 1855 1122
J.M. Preijer 1855
Startprijs 400 EUR
Jan Hovener 1107
Jan Hovener
Startprijs 400 EUR
H.A. Jaarma 1098
H.A. Jaarma
Startprijs 400 EUR
Jörg Remé 1039
Jörg Remé
Startprijs 400 EUR
A. Bonnhorst 1233
A. Bonnhorst
Startprijs 360 EUR
Van Trirum 1124
Van Trirum
Startprijs 350 EUR
Daan Muehlhaus, Boomgaard 1121
Daan Muehlhaus, Boomgaard
Startprijs 350 EUR
Schilderij 1043
Schilderij
Startprijs 350 EUR
A. Segaar 1035
A. Segaar
Startprijs 350 EUR
P. Windt, Aquarel 1177
P. Windt, Aquarel
Startprijs 300 EUR
Paul Graeb 1147
Paul Graeb
Startprijs 300 EUR
Hein Balsink, landschap met zandweg 1143
Hein Balsink, landschap met zandweg
Startprijs 300 EUR
Jan van der Leest 1135
Jan van der Leest
Startprijs 300 EUR
Theo Wolvecamp 1116
Theo Wolvecamp
Startprijs 300 EUR
Theo Wolvecamp 1115
Theo Wolvecamp
Startprijs 300 EUR
van Noort, Strandgezicht 1102
van Noort, Strandgezicht
Startprijs 300 EUR
Harm Kamerlingh Onnes 1087
Harm Kamerlingh Onnes
Startprijs 300 EUR
Schilderij, markt met figuren 1070
Schilderij, markt met figuren
Startprijs 300 EUR
R. Wagner, Havengezicht. 1028
R. Wagner, Havengezicht.
Startprijs 300 EUR
Zeegezicht 1021
Zeegezicht
Startprijs 300 EUR
J.H. Wijsmuller. 1018
J.H. Wijsmuller.
Startprijs 300 EUR