Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
L. Schouten, stilleven met gedekte tafel 1195
L. Schouten, stilleven met gedekte tafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hollands ijspret 1196
Hollands ijspret

Resultaat:

60 EUR

Aquarel, stilleven (mand met rozen) 1198
Aquarel, stilleven (mand met rozen)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Icoon, Russisch 1199
Icoon, Russisch

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd Duitse School 1200
Ongesigneerd Duitse School

Resultaat:

350 EUR

A. Khayll 1201
A. Khayll
Startprijs 100 EUR
Russische School 1202
Russische School
Startprijs 100 EUR
Russische School 1203
Russische School
Startprijs 80 EUR
Verkocht
G. Craeyvanger, aquarel 1204
G. Craeyvanger, aquarel

Resultaat:

200 EUR

Schilderij, Jan Knikker 1205
Schilderij, Jan Knikker
Startprijs 200 EUR
Le Raisonné, Stadsgezicht 1206
Le Raisonné, Stadsgezicht
Startprijs 125 EUR
Ongesigneerd ca. 1900 1207
Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 60 EUR
G. Howel, Beatrix met gezicht op Deventer 1208
G. Howel, Beatrix met gezicht op Deventer
Startprijs 60 EUR
Verkocht
C. van Tright 1209
C. van Tright

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee schilderijen van Chris Le Roy 1210
Twee schilderijen van Chris Le Roy

Resultaat:

60 EUR

Ongesigneerd ca. 1800 1211
Ongesigneerd ca. 1800
Startprijs 100 EUR
Hippolyte van Soom 1212
Hippolyte van Soom
Startprijs 200 EUR
E. Haymann,Boer bij oogst 1213
E. Haymann,Boer bij oogst
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Stadsgezicht Dordrecht 1214
Stadsgezicht Dordrecht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dorpsplein 1215
Dorpsplein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
L.A. Feijen 1216
L.A. Feijen

Resultaat:

300 EUR

Renard 1217
Renard
Startprijs 400 EUR
Stilleven 1218
Stilleven
Startprijs 35 EUR
Pastel, trekpaarden 1219
Pastel, trekpaarden
Startprijs 75 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Engelse School 1220
Onduidelijk gesigneerd, Engelse School
Startprijs 80 EUR
Stilleven, vaas met rozen. 1221
Stilleven, vaas met rozen.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
B. Brugman 1222
B. Brugman

Resultaat:

75 EUR

Bouhuys, Deventer school 1223
Bouhuys, Deventer school
Startprijs 150 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1224
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd 1225
Ongesigneerd
Startprijs 100 EUR
A. Honius, naakte dame 1226
A. Honius, naakte dame
Startprijs 60 EUR
Verkocht
G. Burkens 1227
G. Burkens

Resultaat:

100 EUR

Monogram M.F. 1909 1228
Monogram M.F. 1909
Startprijs 100 EUR
H. Breling 1229
H. Breling
Startprijs 200 EUR
Luigi Fagioli 1230
Luigi Fagioli
Startprijs 100 EUR
Luigi Fagioli 1231
Luigi Fagioli
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1232
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
A. Bonnhorst 1233
A. Bonnhorst
Startprijs 360 EUR
Verkocht
Van Raamsdonk, Watermolen 1234
Van Raamsdonk, Watermolen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Winterlandschap 1235
Winterlandschap

Resultaat:

50 EUR

Ton Anconé, portret 1236
Ton Anconé, portret
Startprijs 60 EUR
Silvia v.d. Water 1237
Silvia v.d. Water
Startprijs 150 EUR
Verkocht
D. Farmer, havengezicht 1238
D. Farmer, havengezicht

Resultaat:

80 EUR

Pierre A. Renoir 1239
Pierre A. Renoir
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ongesigneerd omstreeks 1900 1240
Ongesigneerd omstreeks 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pollentine, drie mussen 1241
Pollentine, drie mussen

Resultaat:

60 EUR

Aquarel Treptow/Kohlhoff 1242
Aquarel Treptow/Kohlhoff
Startprijs 80 EUR
Waterlandschap 1243
Waterlandschap
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Gerard Krol 1244
Gerard Krol

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ids Wiersma 'vaart Drachten' 1245
Ids Wiersma 'vaart Drachten'

Resultaat:

110 EUR

Pierre A. Renoir 1246
Pierre A. Renoir
Startprijs 100 EUR
Monogram H.T.K. 1247
Monogram H.T.K.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
F. Ullrich 1248
F. Ullrich

Resultaat:

235 EUR

Van Looy, eenden 1249
Van Looy, eenden
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Schilderij molen met figuren 1250
Schilderij molen met figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Putti's met lier 1251
Putti's met lier

Resultaat:

80 EUR

Meisje bij deur (ongesigneerd) 1252
Meisje bij deur (ongesigneerd)
Startprijs 80 EUR
Antieke gravure 1253
Antieke gravure
Startprijs 100 EUR
Schilderij (naar Mesdag) 1254
Schilderij (naar Mesdag)
Startprijs 60 EUR
Schilderij eendjes 1255
Schilderij eendjes
Startprijs 100 EUR
Hans Paus 1256
Hans Paus
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Cornelisz, Schelpen 1257
Cornelisz, Schelpen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Italiaanse voorstelling 1258
Italiaanse voorstelling

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Div. schepen in haven 1259
Div. schepen in haven

Resultaat:

300 EUR

Francine, strandgezicht 1260
Francine, strandgezicht
Startprijs 100 EUR
Gustav Hesse 1261
Gustav Hesse
Startprijs 50 EUR
Verkocht
August Kaufhold 1262
August Kaufhold

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Cornelis de Bruin 1263
Cornelis de Bruin

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Frans Baayens. 1264
Frans Baayens.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
A. Maestrant 1266
A. Maestrant

Resultaat:

80 EUR

Schilderij op koper 1267
Schilderij op koper
Startprijs 150 EUR
Verkocht
8 steendrukken Engelse scheepvaart 1268
8 steendrukken Engelse scheepvaart

Resultaat:

80 EUR

R. Thiele 1269
R. Thiele
Startprijs 100 EUR
Verkocht
A. Blaetter 1270
A. Blaetter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Leupold 1271
C. Leupold

Resultaat:

100 EUR

Vanni Viviani 1272
Vanni Viviani
Startprijs 150 EUR
Stefano Robertazzi 1273
Stefano Robertazzi
Startprijs 150 EUR
3 18e eeuwse werken 1274
3 18e eeuwse werken
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Reservisten plaat 1275
Reservisten plaat

Resultaat:

30 EUR

Chris de Bruijn Jr. 1276
Chris de Bruijn Jr.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Man met baard 1277
Man met baard

Resultaat:

60 EUR

C. de Bruin 1278
C. de Bruin
Startprijs 180 EUR
3 werken C.G Verburgh 1279
3 werken C.G Verburgh
Startprijs 80 EUR
H. Schneider '56 1280
H. Schneider '56
Startprijs 40 EUR
Verkocht
J.W. Rosier, portret heer. 1281
J.W. Rosier, portret heer.

Resultaat:

110 EUR

A. Caullet, landschap 1282
A. Caullet, landschap
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Historisch Stadsgezicht 1283
Historisch Stadsgezicht

Resultaat:

60 EUR

3 werken C.G Verburgh 1284
3 werken C.G Verburgh
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke gravure 1285
Antieke gravure

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
 Schepen op zee 1286
Schepen op zee

Resultaat:

80 EUR

 Eenden aan waterkant 1287
Eenden aan waterkant
Startprijs 80 EUR
Verkocht
A.M., Winter met schapen 1288
A.M., Winter met schapen

Resultaat:

200 EUR

Onduidelijk 19e eeuw 1289
Onduidelijk 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Twee Hollandse werken op papier 1290
Twee Hollandse werken op papier
Startprijs 60 EUR
Schilderij, v.d. Volkers 1291
Schilderij, v.d. Volkers
Startprijs 80 EUR
Monogram J.V. 1292
Monogram J.V.
Startprijs 70 EUR