Herbert Schneider 1924-1983. Duitse school '56. Surrealistische erotische voostelling. Gemengde techniek op papier. Afm. 39x40 cm. Cond.: G.
J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd. (J.Veralpens?) Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Zomers strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Trouillebert. Ca. 1900. Voorstelling: Landschap met koeien in de stijl van Barbizon. Olieverf op paneel. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.
J. Meijer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollands zeegezicht met tweemaster. Olieverf op paneel. Afm. 29x24 cm. Cond.: G.
P. Schuurman. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afm. 25x30 cm. Cond.: G.
M. Calzolari, ca. 1900. Voorstelling: Italiaans landschap met wandelaar. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd? ca. 1900. Herenportret (4 plakkers). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R/G.
Hermanns, ca. 1920. Voorstelling: Zeegezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 95x80 cm. Cond.: G.
P. Schumann, ca. 1930. Naakte dame aan waterkant. Pastel op papier. Afm. 38x32 cm. Cond.: G.
Doos met diverse interessante schilderijen etc. O.a.: etsen, aquarellen, reprodukties. Afm. 50x40x57 cm. Cond.: G.
J. Brouwer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 27x38 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1900. Oostenrijks landschap met wandelaar en meer. (restauraties). Olieverf op linnen. Afm. 65x44 cm. In matige staat.
W. van de Heide, ca. 1940. Binnenplaats met kippen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G
Gautier (21e Eeuw). Voorstelling: Napoleon Bonaparte te paard. Olieverf op linnen. Afm. 75x60 cm. Cond.: G.
Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G
Arie Walter Kampf. Duitse school, Düsseldorf. Stillleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 80x50 cm. Cond.: G.
M. van Tyghem (Friesland). Botters op zee. Olieverf op paneel. Afm. 27x16 cm. Cond.: G.
Monogram C.v.H. 1944. Betreft een religieuse voorstelling. Zoon van Jan Mathijs Hezemans. Gemengde techniek op papier. Afm. 46x30 cm. Cond.: G.
Knut Norman, Zweedse school, vissersboten op zee, olieverf op paneel, 85x60cm. Cond:G
Visconti, Spaanse school, ca. 1950. Paardenkar in stad. Aquarel op papier. Afm. 28x55 cm. Cond.: G.
Passig 1887 Duitse school. Herenportret. Houtskool op papier. Afm. 37x52 cm. Cond.: G.