Wim Bos 1906-1977. Havengezicht Rotterdam. Pastel op papier. Afm. 72x53 cm. Cond.: R.
Van Amerongen. Hollands wintergezicht met ijs en haven. Olieverf op linnen. Afm. 100x80 cm. Cond.: G.
Naar Henri Matisse. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afm. 38x28 cm. Cond.: G.
G. Post-Greve, 1913-1990. Voorstelling: Peren in schaal. Olieverf op linnen. Afm. 21x25 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met vissersboten, olieverf op paneel 66x46cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 kustplaats met aanlegstijger, olieverf op linnen 33x40cm. Cond:G
Twee keer Carl Holzapfel 1865-1926. Duitse school. Twee kustlandschappen. Olieverf op paneel. Afm. 24x18 cm en 31x40 cm. Cond.: R/G.
J. van de Bous. Ca. 1900. Voorstelling: Winters dorpgezicht. Schilderij heeft mooie vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd. Ca. 1900. Voorstelling: Vaas met bloemen. (Verf laat iets los) Cond.: R.
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met citroenen op tinnenbord. Olieverf op paneel. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.
17e Eeuwse landkaart Groningae et Omlandiae Dominium vulgo De provincie van stadt en lande. Prachtige hand-ingekleurde landkaart. Gravure op papier. Afm. 58x47 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes 34-36cm. Cond:G
Carl Heinz Kliemann, Duitse school 1924. Kubistisch landschap. Ets op papier. Afm. 20x8. Cond.: G.
Twee gesigneerde Japanse houtsnedes 19e eeuw, 1x ongesigneerd koelis na hun dagtaak huiswaarts, 1x krijger in zee met karper(scheurtje) 26x19 en 35x24cm. Cond;R/G
E. Hageman, ca. 1940. Duitse school. Voorstelling: Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De laatste avondmaal. Voorstelling: 2) De dijk. Linoleumsnedes op papier. Afm. 47x24 cm. en 48x15 cm. Cond.: G.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De Storm. Voorstelling: 2) Dorpsgezicht. Linoleumsnedes op papier. Afm. 48x28 cm. en 48x32 cm. Cond.: G.
Twee antieke Perzische gouaches op papier 19e eeuw of ouder, met figuren en teksten 25x14cm. Gouaches op papier Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met aardbeien op tafel. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.
P. Lastem. Ca. 1930. In de Haagse school stijl. Voorstelling: Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Berthold Mügge 1896-1970. Duitse school. Bremen, grosse Weserbrücke. Olieverf op paneel. Afm. 31x29 cm. Cond.: G.
Carl Hasenpatt 1895. Duitse school. Kat bij schutting. Olieverf op linnen. Afm. 28x21 cm. Cond.: G.
E. Bröcken Münchener Schule Duitse school, boerderij aan beek, olieverf op linnen 60x71cm. Cond;G