Herbert Schneider 1924-1983. Duitse school '56. Surrealistische erotische voostelling. Gemengde techniek op papier. Afm. 39x40 cm. Cond.: G.
J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd. (J.Veralpens?) Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Zomers strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Trouillebert. Ca. 1900. Voorstelling: Landschap met koeien in de stijl van Barbizon. Olieverf op paneel. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.
J. Meijer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollands zeegezicht met tweemaster. Olieverf op paneel. Afm. 29x24 cm. Cond.: G.
P. Schuurman. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afm. 25x30 cm. Cond.: G.
M. Calzolari, ca. 1900. Voorstelling: Italiaans landschap met wandelaar. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd? ca. 1900. Herenportret (4 plakkers). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R/G.
Hermanns, ca. 1920. Voorstelling: Zeegezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 95x80 cm. Cond.: G.
P. Schumann, ca. 1930. Naakte dame aan waterkant. Pastel op papier. Afm. 38x32 cm. Cond.: G.
Doos met diverse interessante schilderijen etc. O.a.: etsen, aquarellen, reprodukties. Afm. 50x40x57 cm. Cond.: G.
J. Brouwer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 27x38 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1900. Oostenrijks landschap met wandelaar en meer. (restauraties). Olieverf op linnen. Afm. 65x44 cm. In matige staat.
W. van de Heide, ca. 1940. Binnenplaats met kippen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G
Gautier (21e Eeuw). Voorstelling: Napoleon Bonaparte te paard. Olieverf op linnen. Afm. 75x60 cm. Cond.: G.
Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G
Arie Walter Kampf. Duitse school, Düsseldorf. Stillleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 80x50 cm. Cond.: G.
M. van Tyghem (Friesland). Botters op zee. Olieverf op paneel. Afm. 27x16 cm. Cond.: G.
Monogram C.v.H. 1944. Betreft een religieuse voorstelling. Zoon van Jan Mathijs Hezemans. Gemengde techniek op papier. Afm. 46x30 cm. Cond.: G.
Knut Norman, Zweedse school, vissersboten op zee, olieverf op paneel, 85x60cm. Cond:G
Visconti, Spaanse school, ca. 1950. Paardenkar in stad. Aquarel op papier. Afm. 28x55 cm. Cond.: G.
Passig 1887 Duitse school. Herenportret. Houtskool op papier. Afm. 37x52 cm. Cond.: G.
Wim Bos 1906-1977. Havengezicht Rotterdam. Pastel op papier. Afm. 72x53 cm. Cond.: R.
Van Amerongen. Hollands wintergezicht met ijs en haven. Olieverf op linnen. Afm. 100x80 cm. Cond.: G.
Naar Henri Matisse. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afm. 38x28 cm. Cond.: G.
G. Post-Greve, 1913-1990. Voorstelling: Peren in schaal. Olieverf op linnen. Afm. 21x25 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met vissersboten, olieverf op paneel 66x46cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 kustplaats met aanlegstijger, olieverf op linnen 33x40cm. Cond:G
Twee keer Carl Holzapfel 1865-1926. Duitse school. Twee kustlandschappen. Olieverf op paneel. Afm. 24x18 cm en 31x40 cm. Cond.: R/G.
J. van de Bous. Ca. 1900. Voorstelling: Winters dorpgezicht. Schilderij heeft mooie vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd. Ca. 1900. Voorstelling: Vaas met bloemen. (Verf laat iets los) Cond.: R.
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met citroenen op tinnenbord. Olieverf op paneel. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.
17e Eeuwse landkaart Groningae et Omlandiae Dominium vulgo De provincie van stadt en lande. Prachtige hand-ingekleurde landkaart. Gravure op papier. Afm. 58x47 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes 34-36cm. Cond:G
Carl Heinz Kliemann, Duitse school 1924. Kubistisch landschap. Ets op papier. Afm. 20x8. Cond.: G.
Twee gesigneerde Japanse houtsnedes 19e eeuw, 1x ongesigneerd koelis na hun dagtaak huiswaarts, 1x krijger in zee met karper(scheurtje) 26x19 en 35x24cm. Cond;R/G
E. Hageman, ca. 1940. Duitse school. Voorstelling: Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De laatste avondmaal. Voorstelling: 2) De dijk. Linoleumsnedes op papier. Afm. 47x24 cm. en 48x15 cm. Cond.: G.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De Storm. Voorstelling: 2) Dorpsgezicht. Linoleumsnedes op papier. Afm. 48x28 cm. en 48x32 cm. Cond.: G.
Twee antieke Perzische gouaches op papier 19e eeuw of ouder, met figuren en teksten 25x14cm. Gouaches op papier Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met aardbeien op tafel. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.
P. Lastem. Ca. 1930. In de Haagse school stijl. Voorstelling: Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Berthold Mügge 1896-1970. Duitse school. Bremen, grosse Weserbrücke. Olieverf op paneel. Afm. 31x29 cm. Cond.: G.
Carl Hasenpatt 1895. Duitse school. Kat bij schutting. Olieverf op linnen. Afm. 28x21 cm. Cond.: G.
E. Bröcken Münchener Schule Duitse school, boerderij aan beek, olieverf op linnen 60x71cm. Cond;G
Ongesigneerd, ca. 1920. Man met mand en stro. Olieverf op linnen. Afm. 35 x 40 cm. Cond.: R.
D. Rüdiger omstreeks 1900 Duitse school, wintergezicht met boerderij en beek, olieverf op paneel, Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Hanskens? Twee oude etsen Amsterdam. Etsen op papier. Eén maal Zuiderkerk, één maal Montelbaarntoren. Afm. 31 x 20 cm en 16 x 23 cm.
S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G
Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G
Adrian Terhell 1863-1949, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G
J. Corens '46 stilleven met aardewerk en gebakken ei in pan. olieverf op linnen 35x45cm. Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuw portret van heer, olieverf op linnen 35x42cm. Cond:G
Beyer Düsseldorf 1884 Duitse school, stilleven met groente, fruit en gevogelte, olieverf op linnen 80x54cm. Cond:G
F,C.Corsius 1933, Hollandse school, stoomboot op ruwe zee, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G
Bijker 1955 stadsgezicht met figuren olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Lindyer, omstreeks 1930 Rotterdams havengezicht, ets op papier 25x45cm. Cond:G
Werner Laves 1958, Duitse school 1903-1972 Berlijn. Cafe met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 50x83 cm. Cond.: G.
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Oosterse stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Willem Noordijk, 1887-1970. Landschap Eemnes in de winter. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Drie antieke landkaarten 18e eeuw, 1- carte du kanal des les philippiness par lequel passele galionde manille et des iles. 2- la gaule cisalpine pour lintelligence de listhoire romaine de M. Staurt 17...
Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
A. Berker, tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 42x30 cm. Cond.: G.
A.C Koster 1859-1937 riviergezicht met molens, gravure op papier 20x14cm. En Paul Bodifee 1866-1939 Achterhoff Deventer, ets op papier 29x19cm. Cond:G
Henry Cassiers, 1858-1944. Voorstelling: Hollandse stadshaven. Lithografie op papier. Afm. 40x63 cm. Cond.: G.
Ongemerkt romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Jan Wittenberg, 1886-1963. Veulen handdruk. Houtsnede op papier. Afm. 19x21 cm. Cond. G
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Gesigneerd Corneille. Houten handbeschilderde sculptuur met vogels. In lagen opgebouwd. Afm. 68x70x9 cm. In goede staat.
Karl Kaufmann, 1843-1902. Oostenrijkse school. Alpine bergmeer met gebouwen (pseudoniem F. Gilbert) Olieverf op linnen. Afm. 67x105 cm. Cond.: G.
Jan Mankes 1917. 1889-1920. Voorstelling: Parelhoen. Houtsnede op papier. Afm. 15x10 cm. Cond.: G.
Harrie Maas. Naakte dames aan de waterkant, 1906-1982. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. In goede staat.
Anthony Keizer, 1897-1961. Meppeler school. Voorstelling: Horvelterzand. Olieverf op linnen. Afm. 55x35 cm. Cond.: G.