Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Zweden 1418
Onduidelijk gesigneerd, Zweden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Zweden 1417
Onduidelijk gesigneerd, Zweden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
G. Post-Greve, stilleven 1410
G. Post-Greve, stilleven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gesigneerd Matisse 1405
Gesigneerd Matisse

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Van Amerongen, Winterlandschap 1400
Van Amerongen, Winterlandschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
 Havengezicht met schepen 1394
Havengezicht met schepen

Resultaat:

60 EUR

Passig 1887, portret 1389
Passig 1887, portret
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Visconti 1388
Visconti

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Knut Norman, Zweden 1382
Knut Norman, Zweden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J.M. Hezemans 1374
J.M. Hezemans

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
M. van Tyghem (2x) 1370
M. van Tyghem (2x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
A. Walter Kampf 1366
A. Walter Kampf

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Van Haanen dame bij vaas 1365
Van Haanen dame bij vaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Gautier, Napoleon op paard 1364
Gautier, Napoleon op paard

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Antieke Engelse gravures 1362
2 Antieke Engelse gravures

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Van de Heide 1356
Van de Heide

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1900 1348
Ongesigneerd ca. 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J. Brouwer, IJspret 1345
J. Brouwer, IJspret

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Doos met interessante schilderijen 1343
Doos met interessante schilderijen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pastel naakt (P. Schumann) 1342
Pastel naakt (P. Schumann)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hermanns, zeegezicht. 1331
Hermanns, zeegezicht.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Portret ca. 1900 1310
Portret ca. 1900

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
M. Calzolari 1307
M. Calzolari

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
P.C. Schuurman, stilleven 1303
P.C. Schuurman, stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. Meier, bootjes op zee 1302
J. Meier, bootjes op zee

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Trouillebert, koeien 1294
Trouillebert, koeien

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht 1293
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
 Schepen op zee 1286
Schepen op zee

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J.W. Rosier, portret heer. 1281
J.W. Rosier, portret heer.

Resultaat:

110 EUR

H. Schneider '56 1280
H. Schneider '56
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Man met baard 1277
Man met baard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A. Blaetter 1270
A. Blaetter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
8 steendrukken Engelse scheepvaart 1268
8 steendrukken Engelse scheepvaart

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Frans Baayens. 1264
Frans Baayens.

Resultaat:

150 EUR

Gustav Hesse 1261
Gustav Hesse
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Cornelisz, Schelpen 1257
Cornelisz, Schelpen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ids Wiersma 'vaart Drachten' 1245
Ids Wiersma 'vaart Drachten'

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ongesigneerd omstreeks 1900 1240
Ongesigneerd omstreeks 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
D. Farmer, havengezicht 1238
D. Farmer, havengezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
G. Burkens 1227
G. Burkens

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
B. Brugman 1222
B. Brugman

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Stadsgezicht Dordrecht 1214
Stadsgezicht Dordrecht

Resultaat:

100 EUR

E. Haymann,Boer bij oogst 1213
E. Haymann,Boer bij oogst
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Twee schilderijen van Chris Le Roy 1210
Twee schilderijen van Chris Le Roy

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
C. van Tright 1209
C. van Tright

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Icoon, Russisch 1199
Icoon, Russisch

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hollands ijspret 1196
Hollands ijspret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
L. Schouten, stilleven met gedekte tafel 1195
L. Schouten, stilleven met gedekte tafel

Resultaat:

200 EUR