Umberto Faini 1974. 1933, Italië. Titel: Si Ferma un Momento. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.
Monogram J.V., Hondenportret. Olieverf op paneel. Afm. 17x13 cm. Cond.: G.
Twee oude gravures omstreeks 1900, 1 soldiers playing an a wood, graveur pietro della Vecchia. 2 A Battle piece graveur J. Hugtenburg. 18x12 en 12x11cm. gravures op papier Cond:G
Ongesigneerd damesportret, ca. 1900. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Arie Walter Kampf. Duitse school, Düsseldorf. Stillleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 80x50 cm. Cond.: G.
Henk van der Vet, 1994. 1939-2016. Voorstelling: Tennisspeelster, Nr. 1/40. Lithografie op papier. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.
Harry Bos, ca. 1920. Landschap met kalveren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afm. 80x80 cm. Cond.: G.
Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afm. 50x70 cm. Cond.: R/G.
Ongesigneerd. Voorstelling: Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afm. 54x70 cm. Cond. G.
J.G.P Somer 1818, st Anna, landschap met paard, koe en hond, aquarel op papier 32x25cm. Cond:G
Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
W.H. Rangé, ca. 1930. Voorstelling: De goudweger. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Oud Chinees zijdeschilderij 20e eeuw, gesigneerd. Bloesemtak met vogel. Aquarel op zijde. Afm. 43x27 cm. Cond.: G.
Twee grote 19e eeuwse Franse gravures, 1-amusements Russes, 2 etude les Chaval francais engrave B.L Henriques engrave Jazet. Cond:G 65x50cm.
Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier
Jean Möhren, Duitse school 1876- . Dorpstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30-40 cm. Cond.: G.
Franse 18e eeuwse ingekleurde gravure door: Francois Ravenet 1706-1774 graveur du Roy depart de Garnison(kleine vrouw rechtsonder) gravure op papier, 57x48cm. Cond:R/G
Ongesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Gezicht op Venetië. Olieverf op paneel. Afm. 47x24 cm. Cond: G.
P. Schuurman. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afm. 25x30 cm. Cond.: G.
M. Gidding, 1863-1925. Voorstelling: Uiterwaard met windmolen. Gemengde techniek op papier. Afm. 25x18 cm. Cond.: G.
Monogram J.V. Hollands wintergezicht in 19e eeuw stijl. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1800, adelijke keuken met dienstmeiden, aquarel op papier, 42x49cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd. (J.Veralpens?) Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
J. de Vos, 1935. Hollands stadsgezicht in de sneeuw met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 66x45 cm. Cond.: G.
Grote antieke Duitse reservisten groepsfoto (prent). Reservisten Ersatz 1911-1913, 10e Kompagnie Freiherr von Sparr. Westfälisches nr. 16 Mullheim am Rhein (met Zeppelin). Afmeting: 57x52 cm, in goede...
Vanni Viviani 1937-2002. Voorstelling: Groene appel. Acryl op papier. Afm. 72x70 cm. Cond.: G.
R. Thiele, Duitse school. Ca. 1930. Zomers landschap met beek, bomen etc. Olieverf op paneel. Afm. 75x100 cm. Cond.: G.
A. Maestrant, ca. 1930, Belgische School. Boerenkar met sprokkelhout en twee boeren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Cornelis de Bruin 1870-1940. Voorstelling: Nelly's Tuin, uit Dickens, Nelly (1905). Olieverf op linnen. Afm. 44x37 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd omstreeks 1900, eenden aan de waterkant, olieverf op paneel. 20,5x15cm. Cond:G
Ongesigneerd, 21e eeuw. Voorstelling: Meisje bij deur. Olieverf op linnen. Afm. 58x92 cm. Cond.: G.
Van Looy omstreeks 1980, eenden in waterpartij, in de trant van Koester, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Pierre Auguste Renoir (1841-1919) Portret Richard Wagner. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afm. 30x23 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1910. Landschap met vissersboot. Olieverf op linnen. Afm. 51x76 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1900. Winters landschap. Olieverf op paneel. Afm. 60x40 cm. Cond. G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Landschap met huis. Olieverf op linnen. Afm. 50x60 cm. Cond.: R.
Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afm. 21x16 cm. Cond.: G.
A. Honius (Venlo) 1960. Naakte dame aan waterkant. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
H.J. Bouhuys 1870-1917, Deventer school, landschap met hooischuur en wandelaar, (restauratieplek) olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Engelse school, ca. 1900. Engels landschap. Olieverf op linnen. Afm. 60x30 cm. Cond.: G.
Hippolyte van Soom 1856-1922 Belgische school, landschap met wilde rivier en waterdrangster, olieverf op linnen 56x37cm. Cond:R/G
C. van Tright. Voorstelling: Tjalken op meer. Olieverf op linnen. Afm. 60x40 cm. Cond.: G.
Le Raisonné. 20e Eeuw. Voorstelling: Twee figuren in stad. Olieverf op paneel. Afm. 30x16 cm. Cond.: G.
Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd Duitse school, 20e eeuw. Weense architect Heinrich Sobotka. Olieverf op linnen. Afm. 75x65 cm. Cond.: G.
Sam Schellink, 1876-1958. Voorstelling: Stenderkast. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Zeeslag. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, 1846. Portret oudere dame met hond. Aquarel op papier. Afm. 13x10 cm. Cond.: G.
Bruno Dunst, 1940 Berlin. Duitse school. Moderne compositie met vissen en flessen. Olieverf op paneel. Afm. 60x44 cm. Cond.: G.
C. Terlouw (kees) 1890-1948, havengezicht 67x55cm olieverf op linnen Cond:G
M. Wimmer, ca. 1900. Duitse school. Burchtingang met figuren en rijtuig. Olieverf op linnen. Afm. 70x50 cm. Cond.: G.
Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915, havengezicht met barokkerk en stoomboot, olieverf op paneel, 38x28cm. Cond:G
Jan Metzler, Duitste school, ca. 1940. Bergachtig landschap met beek. Olieverf op linnen. Afm. 65x45 cm. Cond.: G.
Antieke Japanse twee-luik. Gesigneerd, ca. 1900. Ingekleurde houtsnede. Voorstelling: Twee scheelkijkende Japanse krijgers. Houtsnede op papier. Afm. 48x36 cm. Cond.: G.
Onduidelijk monogram, 19e eeuw (Duitse school) Twee wandelaars in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afm. 26x33 cm. Cond.: G.
Emiel Bruggeman, 1956. Titel: Screbenica. Gemengde techniek op paneel. Afm. 59x120 cm. Cond.: G.
Theo Zwaga, 1942-1996. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afm. 67x44 cm. Cond.: G.
Walther Kohlhoff, 1906-1981 Berlijn. Gracht in Berlijn. Gemengde techniek op papier. Afm. 57x40 cm. Cond.: G.
Hein Balsink 1891-1966, landschap met zandpad, 60x50cm. olieverf op linnen.
Judy Gamma, 2002, Duitsland. Magisch realistische voorstelling Am Kanal. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
B. Hagestein '43. Interieur met poezen (naar Henriëtte Ronner). Olieverf op paneel. Afm. 36x48 cm. Cond.: G.
Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G
A. Bienert, 1928. Duitse school. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. (restauraties) Afm. 37x51 cm. Cond.: R.
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. Vissersvrouw bij boten. Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond. G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.
Gesigneerd Louis Verboekhoven, 19e eeuw. Olieverf op linnen (bedoekt). Afm. 70x50 cm. Cond.: R.
Ongesigneerd, 20e eeuw. Herberg met kaartspelers, in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Jan Knikker Sr., 1889-1957. Larens interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 40x30 cm. Cond.: G.
Dorpsgezicht Oosterhaven Enkhuizen 1869-1937. Aquarel op papier. Afm. 36x50 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Strandgezicht met carroussel. Olieverf op linnen. Afm. 18x13 cm.
S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram, Hollandse school, 19e eeuw. Zeegezicht met Hollandse schepen. (beschadigingen) Olieverf op linnen. Afm. 60x47 cm. Cond.: R.
Dirk Jan Ribbeling 97, 1932 Rosmalen. Voorstelling: Kubistische compositie. Acryl op papier. Afm. 75x51 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1870. Landschap met waterkant. (vergulde lijst) Olieverf op linnen. Afm. 60x50 cm. Cond.: G.
Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. Landschap met twee figuren en huis tussen bomen. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. Cond.: G.
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Willem Noordijk, 1887-1970. Landschap Eemnes in de winter. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Emma Ronner, Voorstelling: Spelende poes. Olieverf op paneel. Afm. 24x16.5 cm. Cond.: G.
Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G
Russische school, Verso gesigneerd. Dame met tablet in interieur. Olieverf op linnen. Afm. 51x60 cm. Cond.: G.
Carl Olof Petersen, 1880-1939. Ca. 1910. Stoomboot in fjord. Olieverf op linnen. Afm. 75x100 cm. Cond.: G.
Joseph van Severdonck. Belgische school. 1819-1905. Voorstelling: Herenportret. Olieverf op linnen. Afm. 48x58 cm. Cond.: R.
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.
Ans Wortel 1929-1997. Voorstelling: De dagzwaaier en de achterblijvers (verso). Gouade op papier. Afm. 69x50 cm.
R. Beefster 1914. Voorstelling: Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afm. 100x80 cm. Cond.: G.
Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G
Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.
Loris Grandi, Italië. Voorstelling: Moderne compositie met lijnenspel. Olieverf op linnen. Afm. 100x100 cm. Cond.: G.
Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. Voorstelling: Paardenspan met hooiwagen en boeren. Olieverf op linnen. Afm. 60x100 cm. Cond.: G.
Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.
Uniek pendant Cornelis le Mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G
Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. Cond.: G.
Sipke Kool, 1836-1902. Voorstelling: Interieur van moeder met kind en hond. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.