Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ludwig Schossmann 1095
Ludwig Schossmann

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Spelende poezen 1137
Spelende poezen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Bomen 1160
2 Bomen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Japanse 2-luik (theater voorstelling) 1162
Japanse 2-luik (theater voorstelling)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Roel Wildeboer 1179
Roel Wildeboer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gezicht Oostpoort/Delft 1182
Gezicht Oostpoort/Delft

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. van Tright 1209
C. van Tright

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Stadsgezicht Dordrecht 1214
Stadsgezicht Dordrecht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
G. Burkens 1227
G. Burkens

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Van Raamsdonk, Watermolen 1234
Van Raamsdonk, Watermolen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gerard Krol 1244
Gerard Krol

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Cornelisz, Schelpen 1257
Cornelisz, Schelpen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A. Blaetter 1270
A. Blaetter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Leupold 1271
C. Leupold

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Portret 19e eeuw 1316
Portret 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 antieke landkaarten 1319
3 antieke landkaarten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hermanns, zeegezicht. 1331
Hermanns, zeegezicht.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. Brouwer, IJspret 1345
J. Brouwer, IJspret

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H. Bos, 'koeien' 1355
H. Bos, 'koeien'

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A. Walter Kampf 1366
A. Walter Kampf

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Van Amerongen, Winterlandschap 1400
Van Amerongen, Winterlandschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Piet Wiegman, 2 werken 1462
Piet Wiegman, 2 werken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Piet Wiegman, 2 werken 1463
Piet Wiegman, 2 werken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Voorouders portret, China 1479
Voorouders portret, China

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Voorouders portret, China 1496
Voorouders portret, China

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
August Kaufhold 1262
August Kaufhold

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Russische School 1422
Onduidelijk, Russische School

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan 1512
A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd 19e eeuw 1522
Ongesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, Midwinterhoornblazer 1332
Jaap van Kregten, Midwinterhoornblazer

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Hong Fan 1415
Hong Fan

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
A. Bienert 1928 1126
A. Bienert 1928

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Cornelisz, Kersen 1148
Cornelisz, Kersen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Portret 19e eeuw 1186
Portret 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Icoon, Russisch 1199
Icoon, Russisch

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
D. Farmer, havengezicht 1238
D. Farmer, havengezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Putti's met lier 1251
Putti's met lier

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. Maestrant 1266
A. Maestrant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
8 steendrukken Engelse scheepvaart 1268
8 steendrukken Engelse scheepvaart

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
 Schepen op zee 1286
Schepen op zee

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. Meier, bootjes op zee 1302
J. Meier, bootjes op zee

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hollands dorpsgezicht 1346
Hollands dorpsgezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Van de Heide 1356
Van de Heide

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. Berker 1359
A. Berker

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, modern 1380
Ongesigneerd, modern

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Icoon 1387
Icoon

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Cornelisz, Aardbeien 1477
Cornelisz, Aardbeien

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Anton Pieck, eigen druk 1076
Anton Pieck, eigen druk

Resultaat:

75 EUR