Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeegezicht 1189
Zeegezicht

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Brouwer, landschap aan zee 1190
Brouwer, landschap aan zee

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
B. Brugman 1222
B. Brugman

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gautier, Napoleon op paard 1364
Gautier, Napoleon op paard

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
J.M. Hezemans 1374
J.M. Hezemans

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
P.J. v.d. Bous 1428
P.J. v.d. Bous

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Stadsgezicht, Bijker 1549
Stadsgezicht, Bijker

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
M. van Tyghem (2x) 1370
M. van Tyghem (2x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Knut Norman, Zweden 1382
Knut Norman, Zweden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gesigneerd Matisse 1405
Gesigneerd Matisse

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Christiaan Stemmeler 1411
Christiaan Stemmeler

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Prent, paarden 1425
Prent, paarden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Drie Japanse houtsnedes 1436
Drie Japanse houtsnedes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Drie Japanse houtsnedes 1445
Drie Japanse houtsnedes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Carl Kliemann 1450
Carl Kliemann

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Monogram, stilleven 1178
Monogram, stilleven

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Monogram P.H. 1170
Monogram P.H.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ikoon 1175
Ikoon

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hollands ijspret 1196
Hollands ijspret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee schilderijen van Chris Le Roy 1210
Twee schilderijen van Chris Le Roy

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd omstreeks 1900 1240
Ongesigneerd omstreeks 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pollentine, drie mussen 1241
Pollentine, drie mussen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij molen met figuren 1250
Schilderij molen met figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Man met baard 1277
Man met baard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Historisch Stadsgezicht 1283
Historisch Stadsgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
P.C. Schuurman, stilleven 1303
P.C. Schuurman, stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, Venetië 1306
Schilderij, Venetië

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
M. Calzolari 1307
M. Calzolari

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Doos met interessante schilderijen 1343
Doos met interessante schilderijen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Henry Cassiers (prent) 1371
Henry Cassiers (prent)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A.J. Groenewegen 1391
A.J. Groenewegen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
 Havengezicht met schepen 1394
Havengezicht met schepen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
F. Post 1432
F. Post

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Daniels, schaatsers 1441
Daniels, schaatsers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee antieke Japanse houtsnedes 1453
Twee antieke Japanse houtsnedes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Paneel, winter 1457
Paneel, winter

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
P. Lastem 1480
P. Lastem

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H.J. v. Pi 1485
H.J. v. Pi

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Houtsnede, Jan Wittenberg 1493
Houtsnede, Jan Wittenberg

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Stadsgezicht A. Terhell 1515
Stadsgezicht A. Terhell

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ets, Rotterdamse haven 1553
Ets, Rotterdamse haven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Drie Japanse houtsnedes 1439
Drie Japanse houtsnedes

Resultaat:

54 EUR

Verkocht
Winterlandschap 1235
Winterlandschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Werken 18e/19e eeuw 1324
2 Werken 18e/19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1900 1348
Ongesigneerd ca. 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J.A. Smit, zeefdruk tulp (4x) 1395
J.A. Smit, zeefdruk tulp (4x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hugo Olsson, winter 1407
Hugo Olsson, winter

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
G. Post-Greve, stilleven 1410
G. Post-Greve, stilleven

Resultaat:

50 EUR