Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan Mankes, houtgravure 1111
Jan Mankes, houtgravure

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Trouillebert, koeien 1294
Trouillebert, koeien

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Barokschilderij putti 1429
Barokschilderij putti

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Miniaturis Rebo 1561
Miniaturis Rebo

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Russische School 1057
Russische School

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
G. Janowsky 1427
G. Janowsky

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 17e-18e eeuw 1030
Ongesigneerd, 17e-18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Michael M., naar Picasso 1081
Michael M., naar Picasso

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
L. Schouten, stilleven met gedekte tafel 1195
L. Schouten, stilleven met gedekte tafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
G. Craeyvanger, aquarel 1204
G. Craeyvanger, aquarel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A.M., Winter met schapen 1288
A.M., Winter met schapen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
E. Bossina 1474
E. Bossina

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, ongesigneerd 1071
Schilderij, ongesigneerd

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Anatol Cernajaev 1110
Anatol Cernajaev

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
 Huisconcert Beethoven 1136
Huisconcert Beethoven

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bloemen stilleven 1067
Bloemen stilleven

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Romantisch stadsgezicht 1384
Romantisch stadsgezicht

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
H.K. Onnes 1542
H.K. Onnes

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Japanse 3-luik 1164
Japanse 3-luik

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Italiaanse voorstelling 1258
Italiaanse voorstelling

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Hollandse school 1086
Hollandse school

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Olieverf op doek (50 x 75) 1117
Olieverf op doek (50 x 75)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
T. Anconé, boerenschuur 1130
T. Anconé, boerenschuur

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dorpsplein 1215
Dorpsplein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Cornelis de Bruin 1263
Cornelis de Bruin

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Frans Baayens. 1264
Frans Baayens.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Landkaart 1444
Landkaart

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Germ de Jong, stilleven 1534
Germ de Jong, stilleven

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J.M. van Beek, stilleven 1047
J.M. van Beek, stilleven

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Monogram (2x) 1074
Monogram (2x)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
M. Wimmer 1172
M. Wimmer

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Peter Brouwer, Zeilboten 1551
Peter Brouwer, Zeilboten

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Modern werk, A. Ribbeling 1082
Modern werk, A. Ribbeling

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Cornelisz, Citroen 1435
Cornelisz, Citroen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
 Canjels, schelpenvissers 1509
Canjels, schelpenvissers

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
J.M. van Beek, stadspoort met figuren 1062
J.M. van Beek, stadspoort met figuren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Portret in prachtige lijst (Jean Rosquini?) 1513
Portret in prachtige lijst (Jean Rosquini?)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
G.W. van Blaaderen 1535
G.W. van Blaaderen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Harrie Kuyten 1536
Harrie Kuyten

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
F. Corsius, stoomboot 1547
F. Corsius, stoomboot

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Cornelisz, Perzikken 1091
Cornelisz, Perzikken

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Theo v.d. Bieze, stilleven 1171
Theo v.d. Bieze, stilleven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ids Wiersma 'vaart Drachten' 1245
Ids Wiersma 'vaart Drachten'

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
J.W. Rosier, portret heer. 1281
J.W. Rosier, portret heer.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Jean Möhren 1312
Jean Möhren

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij Königsse, berglandschap 1521
Schilderij Königsse, berglandschap

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
N. de Bruyker 1068
N. de Bruyker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
G. Krol 1072
G. Krol

Resultaat:

100 EUR