Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Zeeslag. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond.: G.
Peter Brouwer, 1915-1996. 1935-2010 (vroeg werk). Duiven met branding. Olieverf op linnen. Afm. 70x30 cm. Cond.: G.
Berry Brugman, 1915-1996 Almelo. Voorstelling: Uiterwaard. Olieverf op paneel. Afm. 25x35 cm. Cond.: G.
Gautier (21e Eeuw). Voorstelling: Napoleon Bonaparte te paard. Olieverf op linnen. Afm. 75x60 cm. Cond.: G.
Monogram C.v.H. 1944. Betreft een religieuse voorstelling. Zoon van Jan Mathijs Hezemans. Gemengde techniek op papier. Afm. 46x30 cm. Cond.: G.
J. van de Bous. Ca. 1900. Voorstelling: Winters dorpgezicht. Schilderij heeft mooie vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Bijker 1955 stadsgezicht met figuren olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
M. van Tyghem (Friesland). Botters op zee. Olieverf op paneel. Afm. 27x16 cm. Cond.: G.
Knut Norman, Zweedse school, vissersboten op zee, olieverf op paneel, 85x60cm. Cond:G
Naar Henri Matisse. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afm. 38x28 cm. Cond.: G.
Christiaan Stemmeler, Duitse school 1928. Landschap met wandelaars. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Grote oude paardenprent in gouden lijst. 'Old familiar music'. Ets op papier. Afm. 62x50 cm. Cond.: G.
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes 34-36cm. Cond:G
Carl Heinz Kliemann, Duitse school 1924. Kubistisch landschap. Ets op papier. Afm. 20x8. Cond.: G.
Monogram S.T., Ca. 1930, Stilleven met citroen, fles, porselein. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Monogram P.H., ca. 1900. Stilleven met tulpen. Olieverf op paneel. Afm. 35x28 cm. Cond.: G.
Oude ikoon, naar oud voorbeeld. 20e eeuw. Sint Joris die de draak verslaat. Olieverf op paneel. Afm. 35.5x26 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, Hollands ijspret, ca. 1900. Olieverf op paneel. Afm. 17.5 x 17 cm. Cond. G.
Aquarellen op papier van Chris Le Roy (2 stuks). 1x Landschap met bloemenstruik (1953) Afm. 20x11. 1x Dorp aan een meer (1949). Afm. 30x22. Beiden in goede staat.
Ongesigneerd omstreeks 1900, boeren interieur met vrouw, olieverf op paneel, 39x29cm. Cond:G
S. Pollentine. 21e Eeuw. Voorstelling: Drie mussen op een tak. Olieverf op paneel. Afm. 10x7 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Hollands polderlandschap met molen en wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm.
Cond.:G
Monogram J.S. ca. 1930. Portret van een heer (naar oud voorbeeld) Olieverf op linnen. Afm. 80x60 cm. Cond. G.
J. de Vos, 1935. Hollands stadsgezicht in de sneeuw met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 66x45 cm. Cond.: G.
P. Schuurman. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afm. 25x30 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Gezicht op Venetië. Olieverf op paneel. Afm. 47x24 cm. Cond: G.
M. Calzolari, ca. 1900. Voorstelling: Italiaans landschap met wandelaar. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Doos met diverse interessante schilderijen etc. O.a.: etsen, aquarellen, reprodukties. Afm. 50x40x57 cm. Cond.: G.
Henry Cassiers, 1858-1944. Voorstelling: Hollandse stadshaven. Lithografie op papier. Afm. 40x63 cm. Cond.: G.
A.J. Groenewegen, 1874-1963. Voorstelling: Landschap met molen. Gemengde techniek op papier. Afm. 23x14 cm. Cond.: G.
Wim Bos 1906-1977. Havengezicht Rotterdam. Pastel op papier. Afm. 72x53 cm. Cond.: R.
F. Post, ca. 1920. Voorstelling: Tinnen vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 47x37 cm. Cond.: R/G.
Daniels. 21e Eeuw. Voorstelling: Hollands besneeuwd stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.
Twee gesigneerde Japanse houtsnedes 19e eeuw, 1x ongesigneerd koelis na hun dagtaak huiswaarts, 1x krijger in zee met karper(scheurtje) 26x19 en 35x24cm. Cond;R/G
J. Willemsen. Ca. 1920. Voorstelling: Hollands ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 10.5x14 cm. Cond.: G.
P. Lastem. Ca. 1930. In de Haagse school stijl. Voorstelling: Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Monogram H.J. v. Pi. Ca. 1930. Voorstelling: Wilde rozentakken. Olieverf op paneel. Afm.: 34x25 cm. Cond.: G.
Jan Wittenberg, 1886-1963. Veulen handdruk. Houtsnede op papier. Afm. 19x21 cm. Cond. G
Adrian Terhell 1863-1949, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
Lindyer, omstreeks 1930 Rotterdams havengezicht, ets op papier 25x45cm. Cond:G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G
Ongesigneerd, ca. 1900. Winters landschap. Olieverf op paneel. Afm. 60x40 cm. Cond. G.
Twee werken op papier, 18e-19e eeuw. Een aquarel wasvrouw. Een gravure monogram F.E. Strennua in Aduersis (17e-18e eeuw) Werken op papier. Afm. 28-32 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1900. Oostenrijks landschap met wandelaar en meer. (restauraties). Olieverf op linnen. Afm. 65x44 cm. In matige staat.
Johan Adriaan Smit (JAS). Vier maal lithografie van tulpen. Lithografie op papier. Afm. 31x28 cm. Cond.: G.
Hugo Olsson Zweedse school, winters landschap met rivier, olieverf op linnen, 65x45cm. Cond:G
G. Post-Greve, 1913-1990. Voorstelling: Peren in schaal. Olieverf op linnen. Afm. 21x25 cm. Cond.: G.