Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Germ de Jong, stilleven 1534
Germ de Jong, stilleven

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
G.W. van Blaaderen 1535
G.W. van Blaaderen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Harrie Kuyten 1536
Harrie Kuyten

Resultaat:

120 EUR

Schilderij, riviergezicht 1537
Schilderij, riviergezicht
Startprijs 50 EUR
W.G.F. Jansen, kippen bij schuur 1538
W.G.F. Jansen, kippen bij schuur
Startprijs 200 EUR
Gerard J. Bos, koeien in landschap bij water 1539
Gerard J. Bos, koeien in landschap bij water
Startprijs 200 EUR
Joop Kropff, Amsterdam 1540
Joop Kropff, Amsterdam
Startprijs 180 EUR
H.K. Onnes, huizen 1541
H.K. Onnes, huizen
Startprijs 180 EUR
Verkocht
H.K. Onnes 1542
H.K. Onnes

Resultaat:

170 EUR

Beyer Düsseldorf 1543
Beyer Düsseldorf
Startprijs 150 EUR
Victor Bauffe 1544
Victor Bauffe
Startprijs 125 EUR
C. Permeke 1545
C. Permeke
Startprijs 125 EUR
Deligny, aquarel 1546
Deligny, aquarel
Startprijs 20 EUR
Verkocht
F. Corsius, stoomboot 1547
F. Corsius, stoomboot

Resultaat:

120 EUR

2 Aquarellen, Meis Roma 1548
2 Aquarellen, Meis Roma
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Stadsgezicht, Bijker 1549
Stadsgezicht, Bijker

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schilderij viool 1550
Schilderij viool

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Peter Brouwer, Zeilboten 1551
Peter Brouwer, Zeilboten

Resultaat:

130 EUR

A. Gravier 1552
A. Gravier
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Ets, Rotterdamse haven 1553
Ets, Rotterdamse haven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Corneille Sculpture 1554
Corneille Sculpture

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Vrouw op stoel 1555
Vrouw op stoel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Marie Acosi 1556
Marie Acosi

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ingo Kühl ca. 1953 1557
Ingo Kühl ca. 1953

Resultaat:

275 EUR

Litho, Wolfgang Gäfgen 1558
Litho, Wolfgang Gäfgen
Startprijs 20 EUR
Verkocht
M. Höpflinger Landschap, Luneburg 1559
M. Höpflinger Landschap, Luneburg

Resultaat:

40 EUR

Heilige Sava 1560
Heilige Sava
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Miniaturis Rebo 1561
Miniaturis Rebo

Resultaat:

225 EUR

Schilderij, bloembollenveld 1562
Schilderij, bloembollenveld
Startprijs 110 EUR
Cornelis Le Mair 1563
Cornelis Le Mair
Startprijs 1.000 EUR