Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

H.J. Nijland (boeren interieur) 1486
H.J. Nijland (boeren interieur)
Startprijs 50 EUR
C. Hermann, boerderij 1487
C. Hermann, boerderij
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Hera '68 1488
Hera '68

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5 antieke gravures Naumann 1489
5 antieke gravures Naumann

Resultaat:

40 EUR

A. Bruin, korenveld 1490
A. Bruin, korenveld
Startprijs 50 EUR
Schilderij, ongesigneerd 1491
Schilderij, ongesigneerd
Startprijs 50 EUR
Verkocht
D. Rüdiger, wintergezicht 1492
D. Rüdiger, wintergezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Houtsnede, Jan Wittenberg 1493
Houtsnede, Jan Wittenberg

Resultaat:

60 EUR

P.J. Berkel, kersen 1494
P.J. Berkel, kersen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
A. Keizer, zandduinen 1495
A. Keizer, zandduinen

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Voorouders portret, China 1496
Voorouders portret, China

Resultaat:

100 EUR

Chinese houtsnede 1497
Chinese houtsnede
Startprijs 80 EUR
Gravures, 2x 1498
Gravures, 2x
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Ongesigneerd 19e eeuw 1499
Ongesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Etsen, Amsterdam 1500
2 Etsen, Amsterdam

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
S. Kebelle 1501
S. Kebelle

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, stilleven 1502
Onduidelijk gesigneerd, stilleven

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gustav-Weiss Loreth 1503
Gustav-Weiss Loreth

Resultaat:

30 EUR

Duitse Gravure 1504
Duitse Gravure
Startprijs 30 EUR
Verkocht
F. Krippendorf 1505
F. Krippendorf

Resultaat:

30 EUR

F. Streudle 1506
F. Streudle
Startprijs 25 EUR
Verkocht
S. Lettenbicht 1507
S. Lettenbicht

Resultaat:

25 EUR

Wagner, vissersvrouwen 1508
Wagner, vissersvrouwen
Startprijs 140 EUR
Verkocht
 Canjels, schelpenvissers 1509
Canjels, schelpenvissers

Resultaat:

125 EUR

Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput 1510
Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput
Startprijs 125 EUR
onduidelijk, bloemenverkopers met ezelkar 1511
onduidelijk, bloemenverkopers met ezelkar
Startprijs 100 EUR
Verkocht
A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan 1512
A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Portret in prachtige lijst (Jean Rosquini?) 1513
Portret in prachtige lijst (Jean Rosquini?)

Resultaat:

120 EUR

B. Schulte, stadsgezicht 1514
B. Schulte, stadsgezicht
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Stadsgezicht A. Terhell 1515
Stadsgezicht A. Terhell

Resultaat:

60 EUR

M. Christoph, vrouw aan waterkant 1516
M. Christoph, vrouw aan waterkant
Startprijs 60 EUR
Saskia Stolk, gemengde techniek 1517
Saskia Stolk, gemengde techniek
Startprijs 60 EUR
Stilleven Zack Simmons 1518
Stilleven Zack Simmons
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Monogram W.B, stadsgezicht Brugge 1519
Monogram W.B, stadsgezicht Brugge

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Stilleven J. Corens 1520
Stilleven J. Corens

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij Königsse, berglandschap 1521
Schilderij Königsse, berglandschap

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ongesigneerd 19e eeuw 1522
Ongesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Lot kleine schilderijtjes 1523
Lot kleine schilderijtjes
Startprijs 75 EUR
Verkocht
A. Rörstrand 1524
A. Rörstrand

Resultaat:

50 EUR

Stilleven Duitse school M.O 1525
Stilleven Duitse school M.O
Startprijs 75 EUR
Portret Duitse school M.O 1526
Portret Duitse school M.O
Startprijs 75 EUR
Ongesigneerd Duitse school 1527
Ongesigneerd Duitse school
Startprijs 60 EUR
Portret Duitse school M.O 1528
Portret Duitse school M.O
Startprijs 50 EUR
Fridegart Knoch 1529
Fridegart Knoch
Startprijs 45 EUR
E. Küchenthal 1930 1530
E. Küchenthal 1930
Startprijs 45 EUR
Monogram M.O stilleven 1531
Monogram M.O stilleven
Startprijs 45 EUR
Aquarel Thurin 1532
Aquarel Thurin
Startprijs 40 EUR
Verkocht
E. Aigner, oleografie 1533
E. Aigner, oleografie

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Germ de Jong, stilleven 1534
Germ de Jong, stilleven

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
G.W. van Blaaderen 1535
G.W. van Blaaderen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Harrie Kuyten 1536
Harrie Kuyten

Resultaat:

120 EUR

Schilderij, riviergezicht 1537
Schilderij, riviergezicht
Startprijs 50 EUR
W.G.F. Jansen, kippen bij schuur 1538
W.G.F. Jansen, kippen bij schuur
Startprijs 200 EUR
Gerard J. Bos, koeien in landschap bij water 1539
Gerard J. Bos, koeien in landschap bij water
Startprijs 200 EUR
Joop Kropff, Amsterdam 1540
Joop Kropff, Amsterdam
Startprijs 180 EUR
H.K. Onnes, huizen 1541
H.K. Onnes, huizen
Startprijs 180 EUR
Verkocht
H.K. Onnes 1542
H.K. Onnes

Resultaat:

170 EUR

Beyer Düsseldorf 1543
Beyer Düsseldorf
Startprijs 150 EUR
Victor Bauffe 1544
Victor Bauffe
Startprijs 125 EUR
C. Permeke 1545
C. Permeke
Startprijs 125 EUR
Deligny, aquarel 1546
Deligny, aquarel
Startprijs 20 EUR
Verkocht
F. Corsius, stoomboot 1547
F. Corsius, stoomboot

Resultaat:

120 EUR

2 Aquarellen, Meis Roma 1548
2 Aquarellen, Meis Roma
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Stadsgezicht, Bijker 1549
Stadsgezicht, Bijker

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schilderij viool 1550
Schilderij viool

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Peter Brouwer, Zeilboten 1551
Peter Brouwer, Zeilboten

Resultaat:

130 EUR

A. Gravier 1552
A. Gravier
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Ets, Rotterdamse haven 1553
Ets, Rotterdamse haven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Corneille Sculpture 1554
Corneille Sculpture

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Vrouw op stoel 1555
Vrouw op stoel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Marie Acosi 1556
Marie Acosi

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ingo Kühl ca. 1953 1557
Ingo Kühl ca. 1953

Resultaat:

275 EUR

Litho, Wolfgang Gäfgen 1558
Litho, Wolfgang Gäfgen
Startprijs 20 EUR
Verkocht
M. Höpflinger Landschap, Luneburg 1559
M. Höpflinger Landschap, Luneburg

Resultaat:

40 EUR

Heilige Sava 1560
Heilige Sava
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Miniaturis Rebo 1561
Miniaturis Rebo

Resultaat:

225 EUR

Schilderij, bloembollenveld 1562
Schilderij, bloembollenveld
Startprijs 110 EUR
Cornelis Le Mair 1563
Cornelis Le Mair
Startprijs 1.000 EUR