Bronzen figuur door Christoph Voll, 1897-1939, Duitsland. Voorstellend: 'Zu Pferde mit schwierigkeit'. Mooie patina. Afm. 25 cm. In goede staat.
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G
Grote gesigneerde wit marmeren buste, 'Italiaanse dame' door F. Stecchi. Fabrio Stecchi, 1855-1928. Afm. 53 cm. In goede staat.
Grote eikenhout gesneden Japanse Samurai krijger. 19e eeuw. (één los zwaard in hand) Afm. 115 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld, ca. 1900. Voorstelling van een meisje bij waterput. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. (Compositie metaal). Afm. 74 cm. In goede staat.
Antiek bronzen erotisch beeld op marmeren basement, man die rok kan openen en vrouw waarvan paraplu omhoog kan, gesigneerd Bahnert, omstreeks 1900 in goede staat 9,5x11x6cm. Cond:G
Grote zuid Duitse hout gesneden barok figuur met originele polychromie vrouw met druiven in de hand. Linkerhand mist twee vingers, verder in goede staat. Afm. 105 cm. Cond.: G.
Bronzen paard op zwart marmeren basement 21e eeuw P.J Mene, in goede staat 37x43x16cm.
Groot antiek composiet metalen beeld (zink) vrouw werkend met hark, tekst: Moissoneusse, omstreeks 1900, 60cm. Cond:G
Oude antieke bronzen Chinese boedha, krijgsheer. Ca. 1900, met restvergulding. Afm.: 30 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur 'Venus van Milo' door Societè des Bronzes. Mooie patina. Afm. 43 cm. In goede staat.
Bronzen naakte vrouwelijke torso op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Naar Maillot. Afm. 37 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Naakte man op paard. Afm. 39x38x13 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Vrouwelijk hoofd. Naar Modigliani (gesigneerd). Afm. 26 cm. In goede staat.
Bronzen figuur van naakte man op houten basement. Gesigneerd Sergio Capellini. Scultore 1967 op basement. Onderop basement handgesigneerd en bewering dat het om een unikaat gaat (Italiaans). Afm. 23x2...
Bronzen bewerkte schedel op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Indische graveringen. Afm. 39 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van een baby. Op zwart marmeren sokkel, ca. 1900. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Parodie op 'Vrouwe Justitia' (net kousen en afgebroken zwaard etc.) Afm. 44 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. 'Man with hat'. Gesigneerd Eli Nadelman. Afm. 39.5 cm. In goede staat.
Grote oude brons gegoten Winnetou met zilverbuks. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 71x49x20 cm. In goede staat.
Antieke bronzen stier op marmeren basement (naden in twee poten). Ca. 1920. Afm. 13.5 cm. Cond.: R/G.
19e Eeuw. Eikenhouten gestoken beeld van een geestelijke met boek. Afm. 32 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur met ivoren bal op marmeren sokkel. Gesigneerd H. Keck (Hans Keck, Duitsland). Voorstellende: Jonge atleet. Afm. 22 cm. In goede staat.