Aparte antieke Chinese bronzen boedha. Krijger met aureool en schildpad. Ca. 1900 of ouder?. Afm. 27 cm. In goede staat.
Zittende bronzen boedha op lotusbloem, 20e eeuw. Afm. 22 cm. In goede staat.
Bronzen stier op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm.23x30x17 cm. In goede staat.
Bronzen stier, 21e eeuw. Naar voorbeeld Picasso. (gesigneerd) Afm. 14x26x5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen erotisch beeld op marmeren basement, man die rok kan openen en vrouw waarvan paraplu omhoog kan, gesigneerd Bahnert, omstreeks 1900 in goede staat 9,5x11x6cm. Cond:G
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Uil, naar Picasso (gesigneerd). Afm. 23 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Liggende vrouw in Nautilusschelp. Afm. 18x28 cm. ø. In goede staat.
Zittende bronzen boedha op lotusbloem, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinese houtgestoken figuren. Eén maal lachende staande boedha. Eén maal visser met karper en kind. Eerste helft 20e eeuw. (Boedha heeft krimpnaad) Afm. 34-37 cm. Cond.: R/G.
Bronzen figuur van naakte man op houten basement. Gesigneerd Sergio Capellini. Scultore 1967 op basement. Onderop basement handgesigneerd en bewering dat het om een unikaat gaat (Italiaans). Afm. 23x2...
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Naakte man op paard. Afm. 39x38x13 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Art Deco-stijl. Gesigneerd 'Fernandez'. Afm. 37 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur met ivoren hoofd omstreeks 1900 meisje met hoed en boek, staande op marmeren basement in goede staat 16cm.
Oude Chinese bronzen lachende boedha. Tweede helft 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 25 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen lachende boedha met kralenketting. 21e eeuw. Afm. 56 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vogel met hagedis. Gemonogrameerd 'J.M'. Toegeschreven: Jules Mené, 1810-1879. Afm. 11x17x13 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten koloniale beeldje met originele polychromie. Man met tulband. Afm. 26 cm. In goede staat.
Chinese bronzen schildpad met drakenkop op geldstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 9x18x13 cm. In goede staat.
19e Eeuw. Eikenhouten gestoken beeld van een geestelijke met boek. Afm. 32 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren, 20 eeuw. Eén maal musikant, één maal wandelaar en één maal stadswacht bij lantaarn. Afm. 13-16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese bronzen boedha koppen (gemerkt). 20e eeuw. Afm. 15-16 cm. In goede staat.
Brons gegoten schaal. Ca. 1930. Gesigneerd B. Stichling. Afm. 4.5 x 14 cm. ø. In goede staat.
Oude Chinese brons gegoten neushoorn. 20e Eeuw. Afm. 10x25x8 cm. In goede staat.
Antieke Franse Art Nouveau buste op wit marmeren piedestal, door Cowes. Ca. 1910. Afm. 25 cm. In goede staat.