Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen plaquette, gesigneerd 5052
Bronzen plaquette, gesigneerd
Startprijs 40 EUR
Twee bronzen katten 5064
Twee bronzen katten
Startprijs 40 EUR
Bronzen figuur, Wolfgang Frische 5138
Bronzen figuur, Wolfgang Frische
Startprijs 40 EUR
Zeven bronzen beeldjes. 5145
Zeven bronzen beeldjes.
Startprijs 40 EUR
Beeldjes (2x) 5110
Beeldjes (2x)
Startprijs 50 EUR
Bronzen beeld 5032
Bronzen beeld
Startprijs 60 EUR
Kegelspeler 5040
Kegelspeler
Startprijs 60 EUR
Houten boedha verg. 5041
Houten boedha verg.
Startprijs 60 EUR
Wandengel 5049
Wandengel
Startprijs 60 EUR
Bronzen knielende dame 5069
Bronzen knielende dame
Startprijs 60 EUR
Mijnwerker 5115
Mijnwerker
Startprijs 60 EUR
Man met reddingsboei, overlay 5146
Man met reddingsboei, overlay
Startprijs 60 EUR
Bronzen beeld 'Naakt' 5066
Bronzen beeld 'Naakt'
Startprijs 70 EUR
Bronzen boedha met schaaltje 5141
Bronzen boedha met schaaltje
Startprijs 70 EUR
2 Houten beelden van monniken 5088
2 Houten beelden van monniken
Startprijs 75 EUR
Draken schildpad op geld 5098
Draken schildpad op geld
Startprijs 75 EUR
Bronzen schaaltje (B. Stichling) 5103
Bronzen schaaltje (B. Stichling)
Startprijs 75 EUR
Vergulde boedha 5039
Vergulde boedha
Startprijs 80 EUR
2x Wolfgang Göddertz 5044
2x Wolfgang Göddertz
Startprijs 80 EUR
Buste vrouw 5056
Buste vrouw
Startprijs 80 EUR
Steenbok 5077
Steenbok
Startprijs 80 EUR
Chinees bronzen figuur. 5114
Chinees bronzen figuur.
Startprijs 80 EUR
Koets met paarden, Chinees. 5123
Koets met paarden, Chinees.
Startprijs 80 EUR
Diverse bronzen kunstwerken 5033
Diverse bronzen kunstwerken
Startprijs 90 EUR
Bronzen meisje met hoepel 5076
Bronzen meisje met hoepel
Startprijs 90 EUR
Bronzen zittende boedha, verguld 5081
Bronzen zittende boedha, verguld
Startprijs 90 EUR
Bronzen zittende boedha, verguld. 5087
Bronzen zittende boedha, verguld.
Startprijs 90 EUR
2 Boeda kopjes 5101
2 Boeda kopjes
Startprijs 90 EUR
Bronzen boedha 5027
Bronzen boedha
Startprijs 100 EUR
Bronzen koppen (2x) 5029
Bronzen koppen (2x)
Startprijs 100 EUR
Erotiek, vrouw achterover 5062
Erotiek, vrouw achterover
Startprijs 100 EUR
Bronzen boedha met kroon, zittend. 5070
Bronzen boedha met kroon, zittend.
Startprijs 100 EUR
Bronzen boedha, zittend 5071
Bronzen boedha, zittend
Startprijs 100 EUR
Bronzen boedha met kralen ketting 5094
Bronzen boedha met kralen ketting
Startprijs 100 EUR
3 Vroege bronzen straatmensen 5100
3 Vroege bronzen straatmensen
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeld, Beethoven 5144
Bronzen beeld, Beethoven
Startprijs 100 EUR
Mercurius (repro) 5057
Mercurius (repro)
Startprijs 125 EUR
Bronzen beeld 5112
Bronzen beeld
Startprijs 125 EUR
Stier (groot) 5082
Stier (groot)
Startprijs 130 EUR
Bronzen beeld, (Erotische vrouw) 5111
Bronzen beeld, (Erotische vrouw)
Startprijs 130 EUR
Koe 5042
Koe
Startprijs 140 EUR
Bronzen boedha met kralen ketting 5095
Bronzen boedha met kralen ketting
Startprijs 140 EUR
Madonna van hout, 18e eeuw. 5061
Madonna van hout, 18e eeuw.
Startprijs 150 EUR
Bronzen buste 5105
Bronzen buste
Startprijs 150 EUR
Bronzen buste 5106
Bronzen buste
Startprijs 150 EUR
Bronzen jongen met kranten 5136
Bronzen jongen met kranten
Startprijs 150 EUR
Bronzen beeld, Chinese man 5143
Bronzen beeld, Chinese man
Startprijs 150 EUR
Bronzen zittende boedha met vier armen 5047
Bronzen zittende boedha met vier armen
Startprijs 160 EUR
Antiek houten beeldje (vermoedelijk Indonesië koloniaal 17e eeuw?) 5097
Antiek houten beeldje (vermoedelijk Indonesië koloniaal 17e eeuw?)
Startprijs 175 EUR
Bronzen beeld, Bachus 5128
Bronzen beeld, Bachus
Startprijs 175 EUR
2 vergulde bustes 5132
2 vergulde bustes
Startprijs 180 EUR
Bronzen beeeldengroep 5028
Bronzen beeeldengroep
Startprijs 200 EUR
Beeld Putti op stronk, Finzelberg 5036
Beeld Putti op stronk, Finzelberg
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeldengroep, 5058
Bronzen beeldengroep,
Startprijs 200 EUR
Bronzen vogel (Jules Mené) 5096
Bronzen vogel (Jules Mené)
Startprijs 200 EUR
Boedha, Chinees (gesign.) 5118
Boedha, Chinees (gesign.)
Startprijs 200 EUR
Bronzen Boedha 5121
Bronzen Boedha
Startprijs 200 EUR
Vergulde Quan Yin 5126
Vergulde Quan Yin
Startprijs 200 EUR
Bronzen Geisha met lotusbloem 5135
Bronzen Geisha met lotusbloem
Startprijs 200 EUR
2 Samac beelden man/vrouw 5142
2 Samac beelden man/vrouw
Startprijs 200 EUR
Houten engel (Zuid Duitsland) 5072
Houten engel (Zuid Duitsland)
Startprijs 220 EUR
Groot bronzen beeld ridder 5130
Groot bronzen beeld ridder
Startprijs 225 EUR
Bronzen beeld man met koude handen 5131
Bronzen beeld man met koude handen
Startprijs 225 EUR
Plated vogel, Reinard 5129
Plated vogel, Reinard
Startprijs 240 EUR
Bronzen beeld, non met bijbel en kind 5013
Bronzen beeld, non met bijbel en kind
Startprijs 250 EUR
Bronzen boedha (gesign.) 5120
Bronzen boedha (gesign.)
Startprijs 250 EUR
Vuurvergulde baby's (2x) 5022
Vuurvergulde baby's (2x)
Startprijs 275 EUR
Bronzen buste, Judith, gesigneerd Loewenicht 5134
Bronzen buste, Judith, gesigneerd Loewenicht
Startprijs 280 EUR
Bronzen dame met kleed 5010
Bronzen dame met kleed
Startprijs 300 EUR
Bronzen buste man 5020
Bronzen buste man
Startprijs 300 EUR
Bronzen boedha (Chinees) 5079
Bronzen boedha (Chinees)
Startprijs 300 EUR
Boedha, Chinees (gesign.) 5117
Boedha, Chinees (gesign.)
Startprijs 300 EUR
Chinese boedha (groot) 5119
Chinese boedha (groot)
Startprijs 300 EUR
18e-19e eeuws houtgestoken beeld 5124
18e-19e eeuws houtgestoken beeld
Startprijs 300 EUR
Bronzen jongeman die roept 5116
Bronzen jongeman die roept
Startprijs 320 EUR
Groot barok figuur 5005
Groot barok figuur
Startprijs 350 EUR
Bronzen beeld, antiek. 5018
Bronzen beeld, antiek.
Startprijs 350 EUR
Beeld 'Hermes' 5026
Beeld 'Hermes'
Startprijs 350 EUR
Bronzen Boedha 5113
Bronzen Boedha
Startprijs 350 EUR
Bronzen beeld vrouw met wateremmer 5108
Bronzen beeld vrouw met wateremmer
Startprijs 380 EUR
Beeld, 'Figuur met zwaard'. 5023
Beeld, 'Figuur met zwaard'.
Startprijs 400 EUR
Bronzen beeld jongen met boek en ivoren hoofd 5093
Bronzen beeld jongen met boek en ivoren hoofd
Startprijs 400 EUR
2 bronzen boekensteunen 5073
2 bronzen boekensteunen
Startprijs 460 EUR
Schmidt-Hofer 5019
Schmidt-Hofer
Startprijs 500 EUR
Bronzen beeld, huilende baby 5065
Bronzen beeld, huilende baby
Startprijs 530 EUR
Bronzen beeld kinderhoofd op kussen 5053
Bronzen beeld kinderhoofd op kussen
Startprijs 575 EUR
Bronzen beeld vrouw met ivoren hoofd 5059
Bronzen beeld vrouw met ivoren hoofd
Startprijs 575 EUR
Bronzen beeld, gesigneerd Hans Müller 5043
Bronzen beeld, gesigneerd Hans Müller
Startprijs 600 EUR
Bronzen clown 5012
Bronzen clown
Startprijs 650 EUR
Beeld met 2 honden, T.Cartier 5034
Beeld met 2 honden, T.Cartier
Startprijs 750 EUR
Strijdwagen met paarden 5009
Strijdwagen met paarden
Startprijs 850 EUR
Beeld E.Picol 5030
Beeld E.Picol
Startprijs 850 EUR
Bronzen beeld, vrouw 5015
Bronzen beeld, vrouw
Startprijs 900 EUR
Beeld 'Vrouw met mand+schoenen'. 5007
Beeld 'Vrouw met mand+schoenen'.
Startprijs 950 EUR
Groot bronzen beeld 5006
Groot bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR
Moreau 'Zittende vrouw'. 5008
Moreau 'Zittende vrouw'.
Startprijs 1.000 EUR