Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke boekensteun 5063
Antieke boekensteun

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Houten Mariabeeld 5147
Houten Mariabeeld

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schaatser op marmeren voet 5068
Schaatser op marmeren voet

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette, Laurenz Plannen 5139
Bronzen plaquette, Laurenz Plannen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Jugendstil borstbeeld van een dame 5148
Jugendstil borstbeeld van een dame

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Bronzen figuren 5150
2 Bronzen figuren

Resultaat:

25 EUR

Boedha, Qing Dynastie 5003
Boedha, Qing Dynastie
Startprijs 3.500 EUR
Beeld, Büschelberger, beren op tak 5000
Beeld, Büschelberger, beren op tak
Startprijs 1.500 EUR
Bronzen beeld 'jongen' 5002
Bronzen beeld 'jongen'
Startprijs 1.250 EUR
Bronzen 'Mozart' 5004
Bronzen 'Mozart'
Startprijs 1.100 EUR
Moreau 'Zittende vrouw'. 5008
Moreau 'Zittende vrouw'.
Startprijs 1.000 EUR
Groot bronzen beeld 5006
Groot bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR
Beeld 'Vrouw met mand+schoenen'. 5007
Beeld 'Vrouw met mand+schoenen'.
Startprijs 950 EUR
Bronzen beeld, vrouw 5015
Bronzen beeld, vrouw
Startprijs 900 EUR
Beeld E.Picol 5030
Beeld E.Picol
Startprijs 850 EUR
Strijdwagen met paarden 5009
Strijdwagen met paarden
Startprijs 850 EUR
Beeld met 2 honden, T.Cartier 5034
Beeld met 2 honden, T.Cartier
Startprijs 750 EUR
Bronzen clown 5012
Bronzen clown
Startprijs 650 EUR
Bronzen beeld, gesigneerd Hans Müller 5043
Bronzen beeld, gesigneerd Hans Müller
Startprijs 600 EUR
Bronzen beeld vrouw met ivoren hoofd 5059
Bronzen beeld vrouw met ivoren hoofd
Startprijs 575 EUR
Bronzen beeld kinderhoofd op kussen 5053
Bronzen beeld kinderhoofd op kussen
Startprijs 575 EUR
Bronzen beeld, huilende baby 5065
Bronzen beeld, huilende baby
Startprijs 530 EUR
Schmidt-Hofer 5019
Schmidt-Hofer
Startprijs 500 EUR
2 bronzen boekensteunen 5073
2 bronzen boekensteunen
Startprijs 460 EUR
Bronzen beeld jongen met boek en ivoren hoofd 5093
Bronzen beeld jongen met boek en ivoren hoofd
Startprijs 400 EUR
Beeld, 'Figuur met zwaard'. 5023
Beeld, 'Figuur met zwaard'.
Startprijs 400 EUR
Bronzen beeld vrouw met wateremmer 5108
Bronzen beeld vrouw met wateremmer
Startprijs 380 EUR
Bronzen Boedha 5113
Bronzen Boedha
Startprijs 350 EUR
Beeld 'Hermes' 5026
Beeld 'Hermes'
Startprijs 350 EUR
Bronzen beeld, antiek. 5018
Bronzen beeld, antiek.
Startprijs 350 EUR
Groot barok figuur 5005
Groot barok figuur
Startprijs 350 EUR
Bronzen jongeman die roept 5116
Bronzen jongeman die roept
Startprijs 320 EUR
18e-19e eeuws houtgestoken beeld 5124
18e-19e eeuws houtgestoken beeld
Startprijs 300 EUR
Chinese boedha (groot) 5119
Chinese boedha (groot)
Startprijs 300 EUR
Boedha, Chinees (gesign.) 5117
Boedha, Chinees (gesign.)
Startprijs 300 EUR
Bronzen boedha (Chinees) 5079
Bronzen boedha (Chinees)
Startprijs 300 EUR
Bronzen buste man 5020
Bronzen buste man
Startprijs 300 EUR
Bronzen dame met kleed 5010
Bronzen dame met kleed
Startprijs 300 EUR
Bronzen buste, Judith, gesigneerd Loewenicht 5134
Bronzen buste, Judith, gesigneerd Loewenicht
Startprijs 280 EUR
Vuurvergulde baby's (2x) 5022
Vuurvergulde baby's (2x)
Startprijs 275 EUR
Bronzen boedha (gesign.) 5120
Bronzen boedha (gesign.)
Startprijs 250 EUR
Bronzen beeld, non met bijbel en kind 5013
Bronzen beeld, non met bijbel en kind
Startprijs 250 EUR
Plated vogel, Reinard 5129
Plated vogel, Reinard
Startprijs 240 EUR
Bronzen beeld man met koude handen 5131
Bronzen beeld man met koude handen
Startprijs 225 EUR
Groot bronzen beeld ridder 5130
Groot bronzen beeld ridder
Startprijs 225 EUR
Houten engel (Zuid Duitsland) 5072
Houten engel (Zuid Duitsland)
Startprijs 220 EUR
2 Samac beelden man/vrouw 5142
2 Samac beelden man/vrouw
Startprijs 200 EUR
Bronzen Geisha met lotusbloem 5135
Bronzen Geisha met lotusbloem
Startprijs 200 EUR