Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen vogel (Jules Mené) 5096
Bronzen vogel (Jules Mené)
Startprijs 200 EUR
Antiek houten beeldje (vermoedelijk Indonesië koloniaal 17e eeuw?) 5097
Antiek houten beeldje (vermoedelijk Indonesië koloniaal 17e eeuw?)
Startprijs 175 EUR
Draken schildpad op geld 5098
Draken schildpad op geld
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Houten beeld, man met boek (19e eeuw) 5099
Houten beeld, man met boek (19e eeuw)

Resultaat:

130 EUR

3 Vroege bronzen straatmensen 5100
3 Vroege bronzen straatmensen
Startprijs 100 EUR
2 Boeda kopjes 5101
2 Boeda kopjes
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Bronzen Foo-Hond 5102
Bronzen Foo-Hond

Resultaat:

50 EUR

Bronzen schaaltje (B. Stichling) 5103
Bronzen schaaltje (B. Stichling)
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Beeld van neushoorn 5104
Beeld van neushoorn

Resultaat:

50 EUR

Bronzen buste 5105
Bronzen buste
Startprijs 150 EUR
Bronzen buste 5106
Bronzen buste
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen beeld 5107
Bronzen beeld

Resultaat:

60 EUR

Bronzen beeld vrouw met wateremmer 5108
Bronzen beeld vrouw met wateremmer
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Bronzen beeldje 5109
Bronzen beeldje

Resultaat:

130 EUR

Beeldjes (2x) 5110
Beeldjes (2x)
Startprijs 50 EUR
Bronzen beeld, (Erotische vrouw) 5111
Bronzen beeld, (Erotische vrouw)
Startprijs 130 EUR
Bronzen beeld 5112
Bronzen beeld
Startprijs 125 EUR
Bronzen Boedha 5113
Bronzen Boedha
Startprijs 350 EUR
Chinees bronzen figuur. 5114
Chinees bronzen figuur.
Startprijs 80 EUR
Mijnwerker 5115
Mijnwerker
Startprijs 60 EUR
Bronzen jongeman die roept 5116
Bronzen jongeman die roept
Startprijs 320 EUR
Boedha, Chinees (gesign.) 5117
Boedha, Chinees (gesign.)
Startprijs 300 EUR
Boedha, Chinees (gesign.) 5118
Boedha, Chinees (gesign.)
Startprijs 200 EUR
Chinese boedha (groot) 5119
Chinese boedha (groot)
Startprijs 300 EUR
Bronzen boedha (gesign.) 5120
Bronzen boedha (gesign.)
Startprijs 250 EUR
Bronzen Boedha 5121
Bronzen Boedha
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Groot zinken beeld, vrouw met hark 5122
Groot zinken beeld, vrouw met hark

Resultaat:

300 EUR

Koets met paarden, Chinees. 5123
Koets met paarden, Chinees.
Startprijs 80 EUR
18e-19e eeuws houtgestoken beeld 5124
18e-19e eeuws houtgestoken beeld
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Bronzen beeld 5125
Bronzen beeld

Resultaat:

50 EUR

Vergulde Quan Yin 5126
Vergulde Quan Yin
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bronzen paard op rust 5127
Bronzen paard op rust

Resultaat:

350 EUR

Bronzen beeld, Bachus 5128
Bronzen beeld, Bachus
Startprijs 175 EUR
Plated vogel, Reinard 5129
Plated vogel, Reinard
Startprijs 240 EUR
Groot bronzen beeld ridder 5130
Groot bronzen beeld ridder
Startprijs 225 EUR
Bronzen beeld man met koude handen 5131
Bronzen beeld man met koude handen
Startprijs 225 EUR
2 vergulde bustes 5132
2 vergulde bustes
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Beeld zittende edele heer 5133
Beeld zittende edele heer

Resultaat:

80 EUR

Bronzen buste, Judith, gesigneerd Loewenicht 5134
Bronzen buste, Judith, gesigneerd Loewenicht
Startprijs 280 EUR
Bronzen Geisha met lotusbloem 5135
Bronzen Geisha met lotusbloem
Startprijs 200 EUR
Bronzen jongen met kranten 5136
Bronzen jongen met kranten
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen plaquette, Joseph Krautwald 5137
Bronzen plaquette, Joseph Krautwald

Resultaat:

50 EUR

Bronzen figuur, Wolfgang Frische 5138
Bronzen figuur, Wolfgang Frische
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Bronzen plaquette, Laurenz Plannen 5139
Bronzen plaquette, Laurenz Plannen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Abstract bronzen figuur 5140
Abstract bronzen figuur

Resultaat:

55 EUR

Bronzen boedha met schaaltje 5141
Bronzen boedha met schaaltje
Startprijs 70 EUR
2 Samac beelden man/vrouw 5142
2 Samac beelden man/vrouw
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, Chinese man 5143
Bronzen beeld, Chinese man
Startprijs 150 EUR
Bronzen beeld, Beethoven 5144
Bronzen beeld, Beethoven
Startprijs 100 EUR
Zeven bronzen beeldjes. 5145
Zeven bronzen beeldjes.
Startprijs 40 EUR
Man met reddingsboei, overlay 5146
Man met reddingsboei, overlay
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Houten Mariabeeld 5147
Houten Mariabeeld

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Jugendstil borstbeeld van een dame 5148
Jugendstil borstbeeld van een dame

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Groot houten beeld 5149
Groot houten beeld

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Bronzen figuren 5150
2 Bronzen figuren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bronzen Oosterse danseres 5151
Bronzen Oosterse danseres

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Compositie beeld, waterdrager 5152
Compositie beeld, waterdrager

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, man met zwaard 5153
Bronzen beeld, man met zwaard

Resultaat:

60 EUR