Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon - groen glazuur. 19e Eeuw. Eén maal lotusbloem decor. Eén maal paradijsvogel decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.
Drie maal Hollandse wandtegels in lijst. 17e-18e Eeuw. Hond. ooievaar. en wildzwijn. Afmeting: 43 x 17 cm. In goede staat.
Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Gemerkt met blad. Circa: 1800. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese porseleinen dekselvaas met Foo-honden koppen en florale decors. (één chip deksel). 18e-19e Eeuw. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in landschappen en florale decors, geribt. Afmeting.39x29 cm. ø. In goede staat.
Chinees porseleinen warmhoudbord, met landschap decor. 'Queng Lung'. 18e Eeuw. Afmeting: 4 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur. 19e Eeuw. Eén maal met paradijsvogels decor. Eén maal met paradijsvogel/draken decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.
Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...
Twee grote Chinees porseleinen vazen met florale- figuren- en goud decors. 19e eeuw. Afmeting: 46,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Schitterende grote 18e eeuwse Duitse tabakspot met Zuid-Amerikaanse pijprokende figuren. N.3 Rappee. Bovenrand alléén glazuurslijtage. Pot heeft originele messing deksel (ongemerkt). Afmeting: 43 x 29...
Antiek Maastrichts Mosa thee-servies met florale decors, ca. 1900. Servies bestaat uit: Theekan, melk+suiker set, 12 kopjes, 11 schotels. (minimale chip mogelijk) Afmeting. 5-25 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. Afmeting 23,7cm. In redelijk/ goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogels en floraal decor, beiden haarscheur, Afmeting 21,4øcm. In redelijke staat
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw, met landschappen- en paradijsvogel decor, Afmeting 22-25cm. In goede staat
Drie oude Chinees porseleinen vazen met rood glazuur. 20e Eeuw. Eén vaas is gemerkt. Afmeting: 26 -35 cm. In goede staat.
Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Noir dekselvazen met zilveren dop (gekeurd). Vazen zijn voorzien van florale decors, mooie kwaliteit. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met landschappen decors (één chip). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Chinees porseleinen kop + schotels. 19e Eeuw. Met geisha's en florale decors. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.
Mooi Villeroy & Boch servies. Decor Manoir, creme-kleurig met gecontourneerde omranding. Bestaande uit; Vierentwintig borden, twee kannen, zestien kop+schotels, één sauskom, twee dekselterrines, één g...
Zweeds Röhrstand porseleinen serviesgoed 'Ost India'. Bestaande uit: Acht kop en schotels + vier gebaksborden. Afmeting: 5 - 17 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen figuren. 'Officieren te paard'. Duitsland. (gemerkt). 20e Eeuw. (één pluimhoed af, één figuur chipje af, één figuur helemaal goed). Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.