Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met figuren in landschappen decors en goudrand. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 11 x 5,5 cm. en 20 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen bloempotten met figuren en tuin decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.
Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met florale decors beschilderd. Eén maal Sevres teken. Eén maal Rue Vivienne. Eén maal landschap J. Porte en één maal Sevres teken. In goede staat. Afmeting: 4,5 ...
Massieve zilveren broche, 925/000, in de vorm van een stuurwiel van een boot. ø 4 cm. ca 14 gram. Nieuw
Geelgouden hanger, 585/000, met citrien. Ovale hanger met ovaal cabouchon geslepen citrien. Grootte hanger 16x8mm. Nieuw
Geslepen kristallen theebus met amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem met zilveren montuur, 835/000, met dubbele parelrand en dop. ø 8x11cm.
Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Makkumse polychrome keramieken nat-fruitschaal met lekschaal, en een Hollandse Gouda platelen polychrome Regina rozensteker. Afmting . 17-27 cm. In goede staat
Vier oude Bing& Grondahl porseleinen figuren. Baby's door Sven Lindhart. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'Gitarist', 'Zittende dame'. en 'Gezicht'. Ingekleurde linoleum snedes op papier. Afmeting: 23 - 29 cm.
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat
Antieke zeskantige geslepen kristallen strooibus op zilveren voet, met zilveren montuur en dop met knop. Minimale chip. Keurkamer Utrecht jl.: V:1855. ø 6x12cm.
Collier van granaatkralen met GG 585/000 bolletjes en sluiting. Collier van Granaatkralen en kleine gladde GG bolletjes, om en om, met in het midden een langwerpige hanger met rode steen. Lengte 42 c...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, Een wachter met wachtershokje geplaatst op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, vanaf 1946, 4,5x3x4cm, en een hoefsmid met paard op een zilveren gek...
Zilveren 800/000 rond kluwenbakje, opengewerkte bovenrand met honingraad motief, middenrand met spijlen, dichte bodem en belastingkeur, ca. 39 gr. ø7,5cm
Zilveren zakhorloge, met bewerkte rand en een beschilderde wijzerplaat met landschap. Merk Rubens & Co. ø 45 mm. Mechanisch Werkend.
Bijzonder compleet zilveren oorijzer, 835/000, met bijbehorende stiften, spelden en mutsen en typische Friese uiteinden. MT.: Fokke Hofman, Kollum jl.: M:1871. Kleine restauratie plekjes, deukjes en ...
Engels mahoniehouten kamerscherm, 19e eeuw. Scherm is voorzien van gobelin achter glas. Afmeting: 95 x 70 x 44 cm. In goede staat.
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke biedermeier zilveren 835/000 slatang met gecontourneerde steel en scherpe graveringen. MT J.M. van Kempen, Utrecht 1852 ca 120 gr ca L.29 cm. Gerestaureerd.
Antiek mahoniehouten vitrinekastje vol met oude en antiquarische boekjes. Circa 1930. Boekjes 18e-19e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten haardscherm met snijwerk en gobelin. Afmeting: 110 x 75 x 56 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...