Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Kunstglazen vazen (rood+groen) 5566
2 Kunstglazen vazen (rood+groen)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden hanger met briljant 806
Gouden hanger met briljant

Resultaat:

250 EUR

5x Glaswerk 5559
5x Glaswerk
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren lepel, getorst 799
Zilveren lepel, getorst

Resultaat:

60 EUR

Bronzen wierrookpotje 2067
Bronzen wierrookpotje
Startprijs 50 EUR
12 Zilveren lepels 792
12 Zilveren lepels
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zilveren broche, stuurwiel 463
Zilveren broche, stuurwiel

Resultaat:

30 EUR

Geelgouden hanger met citrien 456
Geelgouden hanger met citrien
Startprijs 75 EUR
Kristallen theebus met zilveren montuur. 449
Kristallen theebus met zilveren montuur.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Wandlamp met parelmoer schelpen 2060
Wandlamp met parelmoer schelpen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Gietijzeren kistje+sleutel 2053
Gietijzeren kistje+sleutel

Resultaat:

109 EUR

2 Menages 5523
2 Menages
Startprijs 40 EUR
Klok, porselein 3660
Klok, porselein
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Lot uranium glas 5516
Lot uranium glas

Resultaat:

40 EUR

Kunstwerk, Glas-in-lood (rond) 5509
Kunstwerk, Glas-in-lood (rond)
Startprijs 250 EUR
Friese staartklok 3653
Friese staartklok
Startprijs 175 EUR
Zilveren servet- en vingerdoekring 763
Zilveren servet- en vingerdoekring
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Staande klok, groen beschilderd 3646
Staande klok, groen beschilderd

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Collier met parel lapis en gouden hanger/sluiting 756
Collier met parel lapis en gouden hanger/sluiting

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Tafelklok 3639
Tafelklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vuurvergulde baby's (2x) 5121
Vuurvergulde baby's (2x)

Resultaat:

275 EUR

Smeedijzeren kistje. 2017
Smeedijzeren kistje.
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Kristallen strooibus met zilveren voet/montuur. 413
Kristallen strooibus met zilveren voet/montuur.

Resultaat:

70 EUR

Kristallen schotel met zilveren beugel 749
Kristallen schotel met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR