Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...
Oude Oosterse bronzen wierrook brander met hanenkoppen decors. (20e Eeuw). Afmeting: 19x17x12 cm ø.In goede staat
Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.
Antiek Russisch gietijzeren opengewerkt kistje. Circa: 1900. Met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 18,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Blauw-geel-groen, ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.
Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Een collier van 2 rijen ovaal gefacetteerde granaten, 8 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met ribbewerking. Lengte 41 cm.
Mysterieus klokje. Junghans-stijl (gemerkt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Zeldzaam smeedijzeren kistje met familiewapen. In Renaissance stijl. Historisme, circa 1880. Met slot en sleutel,. Overslagbeugels frontzijde weg. Eén stukje afgebroken. Afmeting: 20 x 33 x 17 cm. In ...
Zilveren tassa, 925/000, met opengewerkte spijlenrand en gladde voet. MT.: J&R Griffin, Chester jl.: O:1914 ø 9x7,5cm ca 103 gram. In goede staat
Antiek bureauklokje van compositie metaal. Ca. 1900. 'Jongen speelt bandoneon'. Afmeting: H. 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing cartel wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Twee zilveren specerijenbakjes, 13 loths, 812/000. Rechthoek gecontourneerde bakjes op rechthoekig gecontourneerde voetjes. Vienna 1855. Getekend KP 6x4,5x2cm.Totaal ca 48 gram. In goede staat.
Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. en gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...
Franse vergulde houtgestoken Louis Seize barometer met thermometer, 19e eeuw. Originele vergulding. Afmeting .L. 95 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden hanger, 585/000 met diamanten. Ovale fantasie hanger, organisch van vorm, bezet met diverse briljant geslepen diamanten ca 0.55 crt. TW/VSI. ø 23x11 mm. Nieuw
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans tafelklok met Westminster slagwerk op vijf gangstaven. Kwartier-slag en silent functie, circa 1910. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Zilveren gedenklepel, 833/000, met puntbak en getorste steel. Voorzien van een gecontourneerd steeleinde versierd met floraal graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:B: 1911. 22 cm. Voorzien van gr...
Fantasie pendule. Gemaakt van antieke klokken-delen, brons en marmer. 19e-20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 30x14x27 cm. In goede staat.
Lot met 12 zilveren lepels, 835/000, 10 theelepels en een suikerlepel, model puntfilet, en een koffielepel, strak model. Totaal ca 184 gram. In goede staat
Antieke Franse messing pendule, Neo Renaissance. Circa: 1880. Met emaille cartouches, origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (glaasje mist). Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.