Drie delen oud Japans/Chinees porselein. Eén maal draken-schotel, één maal bloempot en één maal florale-schotel. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Lot met 10 zilveren lepels en een schaaltje, 833/000. 9 Zilveren koffielepels en een suikerschep met gecontourneerde steel met opengewerkt biedermeier motief versierd met gravures. MT.:Willem Frederi...
Twee zilveren kandelaars, Deens >830, Hoekig model met opliggende filetrand op de voet en een uitlopende vierkante zuil. 8x8x15cm. Met gevulde voet. In goede staat.
Collier van parels met gouden hanger, 585/000, met blauw opaal. Collier van zoetwater parels, in grijstinten, ø 7 mm, voorzien van grote gouden hanger met geschulpte rand en getrembleerde bewerking be...
Zilveren koffiekan, 835/000, Empire-stijl, Ovaal model met filetranden, geplaatst op een ovale voet met filetrand. Voorzien van een scharnierend deksel met zwartre rozet met een zilveren pijnappel. M...
Zilveren kluwenhouder, gecontourneerd model met ajourwerk in de vorm van ruiten met halve cirkels, voorzien van getrembleerde randen. . Met draaibare houder voor het garen. Het hartvormige element bev...
Plated set met theepot, suikerpot, melkkan en een zilveren klontjestang, 925/000, Engels. Het plated servies is van Elizabeth Jane Fairbairns. In goed estaat
Zilveren chatelaine met schaar, breischede en speldenkussen, bevestigd aan een rokhaak. Samengesteld, o.a. MT.: W.Schreuder, Leeuwarden 1819. Maakt deel uit van het Fries Kostuum. In goede staat.
Broche met diamanten voorzien van gouden achterzijde, 585/000. Broche in de vorm van een tak met bloem uit zilver bezet met diverse diamanten. Grootte 25x49 mm. ca 10 gr. In zeer goede staat.
Engelse antieke mahoniehouten opklapbare salontafel met twee hangoorbladen, ca. 1870. Vier spant-poot en laden. Afmeting. 62x107x103. In goede staat.
Antieke gietijzeren, origineel beschilderde etagiere bijzettafel in roccoco-stijl met landschappen decors. Ca. 1880. Onduidelijk gemerkt. Afmeting. 78x42x26 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afmeting. 35x39 cm. ø. In goede staat.
Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.
Zilveren breischede aan jasseronketting, 833/000, lang model met diverse bewerkingen, voorzien van jasseronketting. MT.: Reitsma, Heerenveen, ca 1860. Lengte 19 cm. ca 38 gram. In goede staat
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'De val'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. in goede staat.
Zeer mooie geelgouden 750/000 briljant ring met Zuidzee parel ø 12 mm. en 33 briljanten ca. 0,34 karaat. TW/VS, ø 55, ca. 6,0 g.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afmeting 60x80 cm. In goede staat
Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproductie? op linnen. Afm. 65x55 cm. In redelijke staat
Comfoor en 4 flessenbakken, plated, Christofle. Comfoor met brander, 2 gladde flessenbakken en 2 bewerkte flessenbakken met ruitguilloche motief voorzien van parelrand. ø14x13 cm en ø 14 cm. In redel...
Zilveren miniatuur 'man met fiets", 835/000. Man staande naast een antieke fiets geplaatst op zilveren plaat. MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven jl.:U:1979. 53x36x50mm, ca 35 gram. In goede staat
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Twee messing pianokandelaren in Empire-stijl (draaibaar). 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 13 x 7 cm. In goede staat
Zilveren tasbeugel met rokhaak. Gecontourneerde tasbeugel versierd met graveerwerk en opgelegde medaillons met voorstellingen met figuren. Voorzien van herkeuringsteken 1807. Voorien van rokhaak versi...
Wim van Norden, 1917 - 2001. 'Poldergezicht met boerderij en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Picasso, Nr. 273/300. Uitgave Ambroise Vollard, Comité Picasso. 'Liggende naakte figuren'. Ets op papier. Afmeting: 45 x 32 cm. In goede staat.
Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen Afmeting 53x37x 47(72cm). In goede staat
Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900,Afmeting 77x91x62cm. Lichte krasvorming verder in goede staat
Luciano Borin 1982. Tweede helft 20e eeuw, Italië. 'Man en vrouw voor auto'. Pastel op papier. Afmeting: 54 x 60 cm. In goede staat.
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'Gitarist', 'Zittende dame'. en 'Gezicht'. Ingekleurde linoleum snedes op papier. Afmeting: 23 - 29 cm.
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat
Zes persoons plated bestek, basis 90, bestaande uit 6 vorken, 6 messen en 6 lepels, met rond gecontourneerde steel versierd met een rand met voluten en palmetten. Gestempeld: DSA 90. Lengte 22 cm. In...
Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat . 19e Eeuw. Afmeting. 24x15 cm. ø. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000 met diamant. Een brede slagring met in het midden een briljant geslepen diamant, 0.18 crt VSI, Merk: Desiree. Nieuwwaarde € 1080,- ca. 3.2 gr. ø 50
Drie mooie plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 -23 cm. In goede staat.
Chinees Imari porseleinen trekpot (tuit gelijmd, haarscheur + chips deksel). 18e Eeuw. Afmeting: 12,3 x 15,2 x 9,5 cm ø.
Antieke Chinees porseleinen rolvaas, ca. 1900-1920. Gemerkt. Met floraal- en vogel decor. Afmeting. 27.5 x 12 cm. ø . In goede staat
Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale decors, fijn geschilderd,, goud decor en groene achtergrond. (Gemerkt). Afmeting: 33 x 16 cm. ø. In goede staat.
Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 43 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollands zilveren papegaai tasbeugel met rokhaak, aan voorzijde handgegraveerd met papegaaien en huizen. 833/000 kleinkeur/Grootkeur, jl: R: 1862 beugelbreedte 18cm In goede staat
Hollands zilveren roomkom op drie bokkepootjes, versierd met typisch Hollandse voorstellingen, 835/000, MT.: Alle de Haas, Sneek,jl.: B:1911 ca. 96gr., ø11x5.5cm.,Rand is iets uit model en heeft een ...
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw.Afmeting 103x90x52cm.
In zeer goede...
Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afmeting. 74x55x80 cm. In goede staat.
Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met geelgouden 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om . Voorzien van een ronde sluiting met bewerking, ø 1...
Zilveren hoge schenkkan, 833/000, op ronde voet versierd met meerdere parelranden. De greep is gemaakt uit een gekrulde C-voluut versierd met bladdecor. Op het scharnierende deksel is een zilveren uit...
Zilveren koffiekan, 833/000, rechthoekig model met afgeronde hoeken, met deels gecannuleerde rand, geplaatst op een rechthoekige voet met getorste rand. Scharnierend deksel met floraal bewerkte rozet ...
Fraai Engels zilveren koffieservies, 925/000, 4-delig, geplaatst op plated tablet. Een servies met een bolle rechthoekig gecontourneerde vorm, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan en een suik...
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met aan de bovenzijde een brede slag bezet met 158 diamanten, briljant en baguette geslepen,. Toaal ca.1,84 crt. S-SI/H. ø 53 Ca. 2,2 gram. Nieuw.
Geslepen kristallen tafelset, deels met omgeslagen rand voorzien van amandelslijpsel op floraal gegraveerde zilveren voet, 835/000, op gecontourneerd zwart houten basement met ivoren pootjes. 28x10x16...