Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel, circa 1910. Afmeting: 95 x 50 cm. In goede staat.
Set zilveren streeksieraden met git, 833/000, bestaande uit peervormige hanger aan een gourmetcollier, 2 peervormige (oor)hangers met git en een klein broche met gefacetteerde granaat. totaal ca 17 ...
Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boedha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Antieke geeboniseerde houten piedestal met vergulde messing versieringen, ca. 1880. Afmeting. 110x27x27. In goede staat.
Lot met 14 zilveren lepels, 833/000, met geribte steel, bestaande uit 11 theelepels, een koffielepel en 2 jamlepels. MT.: Van Kempen Voorschoten. Totaal ca 180 gram.
Antieke Carrera marmeren empire kaarskandelaar. Circa 1870. Verguld brons. Afmeting: H.45 cm. In goede staat.
Collier van prehnietkralen met gouden bollen en slot, 585/000. Prehnietkralen, ø 8mm, om en om met een geelgouden glad bolletje en voorzien van een geelgouden bolsluiting, ø 10 mm. lengte 40 cm.
Antiek penvuur pistool in lederen holster (onklaar gemaakt). Circa: 1880. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen figuur. 20e Eeuw. Chinese vrouw met ketting en oorbellen. Afmeting. 30 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal violist. Eén maal surfer. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Eén maal 'berichten uit de andere waereld, 60 deel, 1752. Kon. Richard en de Gr. van Flemming, Amsterdam. In mooie originele lederen band. Eén maal 'Het heilige bruydt Ciera...
Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw. Halfnaakte dame op rots. Afmeting. 16 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde tinnen kaarskandelaren. Just Andersen. Ca. 1920. Afmeting. 20x17x11 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd 33x7x3cm in goede staat.
Oude/antieke (?) koperen samovaar met gravering. Afmeting: 54 cm In goede staat
Twee maal Jugendstil glazen vazen. Eén maal iriserend glas in Loetz stijl, ca. 1910. Eén maal later met zilver overlay. Afmeting: 11 x 14 cm ø. en 6,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek meet-apparatuur. Eén maal groot metalen meetlint. Twee kleine trekweeginstrumenten. 19e Eeuw. Afmeting: circa 27 - 34 cm. In goede staat.
Antiek waaiervormig messing haardscherm. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting:H. 60 cm. In goede staat.
Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Krisrallen karaf met 6 glazen versierd met amandelslijpsel. De karaf is voorzien van een zilveren kraag met parelranden en een stop met zilveren knop. Karaf is samengesteld. Afmeting . ø14x39cm en ø7x...
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Chinese ijzeren gesigneerde schotel, gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: ø 19,5 cm in goede staat.
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afmeting L.. 48-64 cm. In redelijke staat
Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.
Groot lot antiek ruit-waaier kristal. Onder andere: Beschuitbus, marmelade potten, glazen, karaf, flacons, schaal, schalen. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afmeting. 35 cm. In goede staat.
Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afmeting. 70x55x10 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, Belgie waarschijnlijk J. Cailmont ca. 1930. Afmeting. 33x21 cm ø. In goede staat.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting H.. 78 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antiek Duits zuurstof apparaat, circa 1900. 'Berlin N.W.6. Sauerstoff Gerät'. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese Yixing theepot met draken decor, tekens en gemerkt. Twee kleurig. Binnenzeef beschadigd. Afmeting. 13.5x20.3x12.5 cm. ø.
Chinees porseleinen warmhoudbord, met landschap decor. 'Queng Lung'. 18e Eeuw. Afmeting: 4 x 25 cm ø. In goede staat.
Drie delen oud cloissoné. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos. Twee maal grote vaas. Afmeting: ø 20 - 32 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten barometer met thermometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afmeting. L.71 cm. In goede staat.
Twaalf maal antieke Japanse vaasjes. Satsuma en Kutani. Afmeting: 7,5 - 10 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...
Twee maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Eén maal Familie Verte, berglandschap. Eén maal floraal/vlinder decors. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel in Queng Lung-stijl met landschap en pagode decor. 20e Eeuw.Afmeting ø35cm. In goede staat.
Drie delen antiek Meissen porselein (Knauff), met florale decor en goudrand. Circa 1900. Twee maal bord, één maal schaal. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse Thuringen porseleinen valk op rotsblok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Ebbenhouten wandelstok met gecontourneerde plated knop, versierd met biedermeier gravure, 86x5 cm. Wat gedeukt.
Geelgouden ring, 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.09 crt SI-W, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw
Prachtige Imari porseleinen schaal in verguld bronzen montuur met Foohond en florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm ø. In goede staat.
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Lot van vijf antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 9-20 cm. In redelijk/ goede staat
Zilveren roomlepel, 800/000, met gecontourneerde steel met graveerwerk. ca 22 gram L.10 cm.
Geelgouden ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant. Gouden ring met een band voorzien van sleuf. In het midden uitlopend en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0.10 crt SI-H. ø 56. ca...
Zes antieke Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Circa 1800. Met pagodes en florale decors. Zes schotels goed, drie kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje beschadigd. Afmeting: 5 x 11,5 c...
Twee tanzanieten ,samen ca. 1,65 ct. Smaragd geslepen (facet). Afmeting: 7 x 5 mm.
Duitse porseleinen plaquette in houtgestoken lijst met edelweiss. Circa 1900. Handgeschilderd. 'Vrouw in bergen'. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.
Collier van granaat met gouden sluiting, 585/000 en een double hanger met granaat. Collier met fijne gefacetteerde granaatkralen, ø 3,5 mm, voorzien van kleine tonvormige sluiting en een kleine hanger...
Rado dameshorloge, model Florence met vergulde rand en stalen lunette. Voorzien van een grijze originele Radoband. ø 3 cm. Kastnummers: 133.3660.2 37906863. In goede staat
Grote antieke Duitse Fraureuth porseleinen tafellamp. Drie-lichts, met landschap en vogel in bloesemtak voorstelling. (losse porseleinen lampenvoet beschadigd). Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staa...
Twee maal Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met floraal- en vlinder decors. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmetcollier met een hanger met florale vorm, één zijde bezet met zirconia's. Grootte hanger 30x13mm lengte 40 cm, ca 9,3 gram.
Drie grote porseleinen plaquettes met romantische voorstellingen met dames. 21e Eeuw. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. In goede staat
Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Eerste helft 20e eeuw. Herder en herderin. (één chip). Afmeting: 30-31 cm. In redelijk/goede staat.
Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame handgeschilderde miniatuur van Frederik Willem I van Brandenburg (Duitsland) Friedrich Willem der Grosse Kurfürst. 17e-18e Eeuw, op ivoor geschilderd (géén reproductie!). Mooie gedetailleerde...
Andries Verleur, 1876-1953. Paardenkar met arbeider bij zandafgraving. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.
Twee goudsteen keramieken kommen met florale decors. 19e Eeuw. (grote kom chip) Afmeting. ø 12-17 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir dekselpotten met diverse decors (fruit; floraal). 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 34 cm. In goede staat.
Berry Brugman 1915 - 1996. 'Stadsgezicht Amsterdam met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Vier maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Afmeting: circa 15 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met groene glazuur en figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
G.J. Roermeester, 1844-1936. Landschap met paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Hyacinten' 1981. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen whisky flessen met floraal- en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'.Afmeting 22x15x5.5cm. In goede staat.
Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat
Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, circa 1970. 'Strandgezicht met schepen, figuren' etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes, 1893-1985. 'Vrouwenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 43x50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. 'Vissersvrouw bij boten'. Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Bloem stilleven' in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.
Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afmeting. 24-33 cm. In goede staat.
Twee gemerkte Chinees porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 30 cm. In goede staat.
Grote Chinese jade Foo hond, 21e eeuw. Afmeting. 26 cm. In goede staat.