Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot Capucijner servies  6325
Lot Capucijner servies

Resultaat:

260 EUR

Kantonese vaas. 6316
Kantonese vaas.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinese trekpot. 6315
Chinese trekpot.

Resultaat:

50 EUR

Chinese dekselpot. 6311
Chinese dekselpot.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren flessenbak en sierkurk 168
Zilveren flessenbak en sierkurk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese vaas 19e eeuw 6307
Chinese vaas 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Tablet met terra cotta medaillon 6300
2x Tablet met terra cotta medaillon

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Slot met sleutel 2387
Slot met sleutel

Resultaat:

40 EUR

Cornelisz, Citroen. 1239
Cornelisz, Citroen.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot blikken. 2377
Lot blikken.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren gebakschep met ivoor 497
Zilveren gebakschep met ivoor

Resultaat:

100 EUR

Kersen hangkastje (medicijnkastje) 4262
Kersen hangkastje (medicijnkastje)
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Zilveren schaal, ovaal. 38
Zilveren schaal, ovaal.

Resultaat:

400 EUR

2 Chinese vazen 6297
2 Chinese vazen
Startprijs 80 EUR
Groeninga, Gravure 1230
Groeninga, Gravure
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Metalen coupes. 2365
2 Metalen coupes.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bloedkoralen armband. 152
Bloedkoralen armband.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 485
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 15
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
.3 14
.3

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Drie-delig zilveren inktstel 2
Drie-delig zilveren inktstel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Imari vazen (6x) 6273
Imari vazen (6x)

Resultaat:

60 EUR

Imari kom + 3 Imari-kommen met deksel. 6271
Imari kom + 3 Imari-kommen met deksel.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
4x portretlijstjes+bolglas. 2436
4x portretlijstjes+bolglas.

Resultaat:

60 EUR