Antieke Japanse bronzen cloissonné vaas met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met vier haken. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 90 x 18 cm. In goede staat.
Antieke papieren globe op gietijzeren voet. Door G. Thomas editeur Paris. Ca. 1900. Bol iets beschadigd. Afmeting. 57 cm. In redelijk/ goede staat
Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee werken. Eén maal meisjes portret. Eén maal handen studie. Werken zijn voorzien van mooie lijsten. Houtskool op papier. Afmeting: 17 x 11 cm. In goede staat.