Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees bord+tekst onderkant.
Startprijs 125 EUR

Chinese ijzeren gesigneerde schotel, gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: ø 19,5 cm in goede staat.

Keith Haring, 'Abstract'.
Resultaat: 300 EUR

Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.

Bajonet (3x)
Resultaat: 55 EUR

Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afmeting L.. 48-64 cm. In redelijke staat

2 Lampen met kandelaren
Startprijs 90 EUR

Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, circa 1970. 'Strandgezicht met schepen, figuren' etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.

Crucifix
Startprijs 30 EUR

Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afmeting. 35 cm. In goede staat.

Harm Kamerlingh Onnes
Startprijs 270 EUR

Harm Kamerlingh Onnes, 1893-1985. 'Vrouwenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 43x50 cm. In goede staat.

Wanddecoratie, scheepvaart
Resultaat: 25 EUR

Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afmeting. 70x55x10 cm. In goede staat.

Vissersvrouw bij boten
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. 'Vissersvrouw bij boten'. Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'.
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Bloem stilleven' in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Schemerlamp, met vrouwfiguur
Resultaat: 56 EUR

Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting H.. 78 cm. In goede staat.

J. Hoek, Katwijk.
Resultaat: 50 EUR

J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.

Ad Maas
Startprijs 60 EUR

Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.

Zuurstof apparaat
Startprijs 90 EUR

Antiek Duits zuurstof apparaat, circa 1900. 'Berlin N.W.6. Sauerstoff Gerät'. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.

3 x Cloisonné (2 vazen, 1 trommel)
Resultaat: 60 EUR

Drie delen oud cloissoné. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos. Twee maal grote vaas. Afmeting: ø 20 - 32 cm. In goede staat.

Barometer
Startprijs 50 EUR

Grote antieke mahoniehouten barometer met thermometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afmeting. L.71 cm. In goede staat.