33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

Spiegel, empire. 4012
Spiegel, empire.

1.300 EUR

Kabinet/eiken 4005
Kabinet/eiken

850 EUR

Pendule 3689
Pendule
Startprijs 70 EUR
Klok, porselein 3660
Klok, porselein
Startprijs 700 EUR
Friese staartklok 3653
Friese staartklok
Startprijs 175 EUR
Staande klok, groen beschilderd 3646
Staande klok, groen beschilderd

210 EUR

Tafelklok 3639
Tafelklok

100 EUR

Mysterieus klokje (Junghans-stijl) 3610
Mysterieus klokje (Junghans-stijl)

110 EUR

2x Koper gravure. 1402
2x Koper gravure.

80 EUR

Kok, Aquarel. 1395
Kok, Aquarel.
Startprijs 40 EUR
Bureauklokje. 3603
Bureauklokje.
Startprijs 60 EUR
Cartelklok, brons 3596
Cartelklok, brons

200 EUR

Meinert W. Volkers 1352
Meinert W. Volkers
Startprijs 200 EUR
Westminster tafelklok 3560
Westminster tafelklok
Startprijs 150 EUR
Modern blauw schilderij, kubistische schepen. 1316
Modern blauw schilderij, kubistische schepen.

80 EUR

2 Taferelen van liefdespaartjes 1309
2 Taferelen van liefdespaartjes
Startprijs 35 EUR
3x Imari vaasjes + 2x Imarie kraag-vaasjes. 6272
3x Imari vaasjes + 2x Imarie kraag-vaasjes.

60 EUR

Wim van Norden, 'Poldergezicht'. 1302
Wim van Norden, 'Poldergezicht'.
Startprijs 160 EUR
Imari wandbord (groot) 6265
Imari wandbord (groot)

40 EUR

8x Chinese verdeelschaal 6258
8x Chinese verdeelschaal

900 EUR

Picasso. 1295
Picasso.

260 EUR

2 Chinese bloempotten 6222
2 Chinese bloempotten

80 EUR

Porseleinen plaquette gesigneerd 6215
Porseleinen plaquette gesigneerd
Startprijs 100 EUR
4x Porseleinen doosje 6208
4x Porseleinen doosje
Startprijs 60 EUR