Antieke Franse Neuchattel pendule met originele beschildering en vergulde messing versieringen. Frazier A. Reims. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger (ankergang).Afmeting...
Grote antieke Franse pendule, circa 1870. Griekse vrouw met medaillon. Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger. Compositie metaal met zwart marmeren basement. . Afmeting: 40x19x55 cm. In goede staat
Grote Engelse mahoniehouten pubklok met snek. 19e Eeuw. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Mooi gaaf antiek Frans drie-delig klokkenstel met marmeren basement en composiet metalen figuren L'amité. Circa: 1890. Herdersjongen met hond. Met origineel achtdaags uurwerk, met halfuur-slag en vee...
Eikenhouten Friese staartklok. Vroeg 19e eeuw. Klok heeft wekker-functie en mooie originele beschilderde wijzerplaat met bruidskrans. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Porseleinen Jugendstil-stijl klok met florale- en vogel decor met achtdaags-uurwerk en veerslinger, 20e eeuw. Gemerkt: Ram Colenbrander Arnhem (naar). Afmeting . 31x34x10 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met originele houten beelden. Meekrap kleurige kast, mooie gave originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok (meerkrap). Ca. 1800. Klok heeft mooie gave origineel beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Oude Friese stoelklok met maanstand en wekker. Klok heeft mooie beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand en datum. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing pendule, Neo Renaissance. Circa: 1880. Met emaille cartouches, origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (glaasje mist). Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met slagwerk op bel (uurwerk werkt). Wekker heeft emaille wijzerplaat, geslepen glas. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke Engelse waterklok met messing. J. Hammond Fecit Londini, Use well you hours A.D. 1711. Vermoedelijk naar oud voorbeeld gemaakt rond 1900 Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek messing miniatuur klokkenstel met zakhorloge uurwerk. Ca.: 1900. In Louis Seize-stijl. Met putti en vijf-lichts kandelaren (één bobeche mist) . Afmeting: 8,5 - 10 cm. In goede staat.
Duitse Schwarzwald schilderijklok met achter glas jachtvoorstelling (lithografie). 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 33 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met datum aanduiding, compleet met bok en sleutel. 19e Eeuw. (gave emaille wijzerplaat). Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Mysterieus klokje. Junghans-stijl (gemerkt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft halfuur-slag met maanstand. Afmeting. H.34 cm. In goede staat.
Grote oude messing scheepsklok met seconden-aanduiding (mechanisch). 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 27 cm ø.
Vroeg 19e eeuw Weense kersenhouten pendule met touwtjesslinger en halfuur-slag. Achterplankje mist, glas mist, touwtje los! (Functie niet getest). Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Leuke antieke Franse (Chiraux aux pieux) vergulde comtoise met emaille wijzerplaat. Compleet met bok en sleutel. 19e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1870. Klok heeft achtdaags uurwerk met Brocot balans (chips+beschadigingen). Afmeting: 27-54 cm. In matige staat.
Oude Hollandse wortelnoten Friese notarisklok met maanstand. Door Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.