Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel divers etnografica
Resultaat: 90 EUR

Groot interessant lot etnografica, diverse voorwerpen. 20e eeuw. Afmeting. ca. 8-60 cm. In goede staat.

Boek, Hardings of Art
Startprijs 20 EUR

Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afmeting. 30x39x3 cm. In redelijke staat

Oude Tibetaanse Thangka
Resultaat: 70 EUR

Oude Tibetaanse Thangka met diverse boedhistische figuren afgebeeld. 20e eeuw. (Shambala) Olieverf op linnen. Afmeting . 42x55 cm. In goede staat

Pers uni standard
Startprijs 40 EUR

Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afmeting . ca. 28x18 cm. ø . In goede staat

2-Delige serie "The works of William Hogarth"
Resultaat: 30 EUR

Twee antiquarische boeken, 'The works of William Hogarth' . Contains 150 engravings fo Mr. Cooke & Mr. Davenport, etsen. Afmeting 4x26x23 cm. In redelijk/goede staat

Thangka
Resultaat: 50 EUR

Oude Tibetaanse Thangka op linnen , eerste helft 20e eeuw, met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afmeting . 47x62 cm. In goede staat.

5x kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.

3x Ind. kampferkist
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Indonesische kampfer kistjes met landschappen decors. 20e eeuw. Afmet9ing. 21-30 cm. In goede staat.

Lederen koffer
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogse lederen koffer met drie sluitingen. Afmeting. 40x71x42 cm.. In goede staat.

Bord, brons Chinees
Startprijs 40 EUR

Antiek Chinees bronzen, gesigneerd draken bord, ca. 1900. Afmeting . ø 25.3 x 2 cm. In goede staat

Bronzen sierschotel
Startprijs 25 EUR

Oude gemerkte Chinese bronzen sierschotel met verso draken en signatuur op achterkant. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 25 cm. In goede staat

4 Delen oud/antiek Aziatica
Startprijs 40 EUR

4 Delen oud/antiek Aziatica. 1x medaillon Chinese dierenriem. 1x kraagvaasje. 1x schaal Swastika decor. 1x wierrookbrander, 18e-19e eeuw. Afmeting. 10-28 cm.

Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Resultaat: 20 EUR

Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, Afmeting 43cm. In goede staat

Bronzen lamp met meermin
Resultaat: 140 EUR

Antieke bronzen tafellamp met meermin, drie-lichts met porseleinen fittingen. Ca. 1920. Afmeting. H 76 cm. In goede staat.

Lamp 'man'.
Startprijs 60 EUR

Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting . H 55 cm. In goede staat.

Spiegel met 2 kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee oude koperen wand lampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, Afmeting 46-85cm. In goede staat

Aluminium wandobject
Resultaat: 50 EUR

Groot aluminium wandobject/kunstwerk, voorstellende een boom. Ca. 20 kilo. 20e eeuw. (Wegener) Courant. Afmeting. 125x80x10. In goede staat.

Boek, antiguarisch
Startprijs 20 EUR

Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9x38x31. In redelijke s...

Hangkastje + Spaanhouthouder
Startprijs 25 EUR

Twee maal 19e eeuws houtwerk. Eén maal kleine spaanhouten houder met deksel en handvat. Eén maal wandkastje, ca. 1900. met monogram J.S. Afmeting. 20-35 cm. In goede staat.

Eiken kistje
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten gestoken kistje in Rococco/Barok-stijl met vakverdeling. 19e Eeuw. Kistje is voorzien van beslag en origineel slot. Afmeting. 15x27x17 cm. In goede staat

Gietijzeren etagieretafel
Resultaat: 135 EUR

Antieke gietijzeren, origineel beschilderde etagiere bijzettafel in roccoco-stijl met landschappen decors. Ca. 1880. Onduidelijk gemerkt. Afmeting. 78x42x26 cm. In goede staat.

Lamp zakkroon
Startprijs 200 EUR

Antieke messing zakkroonluchter met prismenglas en porseleinen fittingen. 4-Lichts. Ca. 1920. Afmeting. 70x45 cm. ø. In goede staat.

Lamp, zakkroonluchter
Startprijs 250 EUR

Grote kristallen zakkroonluchter, electrisch, 9-lichts, facet geslepen. 20e eeuw. Afmeting 90x40 cm ø. In goede staat

Lampje met putti
Startprijs 100 EUR

Vergulde bronzen tafellamp met marmer en putti, met drietand. 20e eeuw. Afmeting. 53 cm. In goede staat.

Naaiset in pallisander kist
Startprijs 275 EUR

Antieke pallisanderhouten naaikist met necessaire (schaartje, vingerhoed, drie delen van been, twee maal parelmoer speldenkussen en spiegel). Afmeting. 17x28x18 cm. In goede staat.

Schenkkan, historisme
Startprijs 100 EUR

Duitse kristal glazen historisme schenkkan met tinnen montuur, ca. 1880. Afmeting. 30 cm. In goede staat.

Bronzen putti lamp
Startprijs 100 EUR

Bronzen hanglamp met kaarshouders met putti. 20e eeuw. Afmeting. 50x44 cm. ø. In goede staat.

Koperen houtbak
Startprijs 45 EUR

Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afmeting. 35x39 cm. ø. In goede staat.

Bestekcassette en broodmand plated
Resultaat: 30 EUR

Plated 12- persoons bestekcassette en broodmand . Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27.5-39 cm. In goede staat.

Japanse lakdozen (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afmeting. 28-33 cm. In goede stat.

Marmeren bol
Resultaat: 25 EUR

Marmeren 'Discussiebol' op basement. 20e eeuw. Afmeting. 14 x 10 cm. ø In goede staat.

Staande lamp
Startprijs 30 EUR

Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 66 cm. In goede staat.

1x Cloisonné + lakdoosje.
Startprijs 40 EUR

Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonné met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Rekenmachine in etui.
Resultaat: 40 EUR

Antiek messing 'Unis France Francia' rekenmachine in lederen etui. Afmeting: 15,5 x 11 x 0,5 cm. In goede staat.

3x Oosters voorwerp
Startprijs 40 EUR

Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.

Indonesisch kistje.
Resultaat: 50 EUR

Oud Indonesisch houtgestoken kistje met rondom landschappen met figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 37 x 35 cm. In goede staat.

Theekistje (mahonie)
Resultaat: 40 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekistje met benen sleutelplaat. Afmeting: 11,5 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Chinees kunstwerk
Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees kunstwerk uit kurk gesneden. In vitrine op console. 20e Eeuw. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.

Gegraveerde sierkurk (plated).
Startprijs 30 EUR

Sierkurk met gegraveerd wapen met staande vogel en 1715, ø 4,5cm

Volkskunst, antiek mes.
Startprijs 45 EUR

Volkskunst, antiek mes met fraai floraal gestoken houten heft, vermoedelijk 18 eeuw 32 cm.

Lot antieke sleutels
Resultaat: 20 EUR

Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 13-21 cm. In goede staat

Koffie en theestel +tablet
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil plated koffie/theeservies met geslepen glas in presenteertablet. Circa: 1915. Afmeting: 25 x 42 x 21,5 cm. In goede staat.

Plafondlamp (kristal)
Startprijs 75 EUR

Mooie antieke kristallen hanglamp met facet geslepen glas (één chip). Ca. 1910. Afmeting. 22x39 cm. ø. In redelijk/ goede staat.

2x Bronzen kandelaar (PLATED)
Resultaat: 50 EUR

Twee antiek bronzen plated kaarskandelaren met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

(Kerk) wandkistje
Resultaat: 275 EUR

Eikenhouten gestoken wandzoutkist met klepdeksel Anno 1751. 18e Eeuw. 'Wat Hort Hier Allet?'. Afmeting: 44 x 20 x 31 cm. In goede originele staat.

Cloisonné schotel
Startprijs 100 EUR

Antieke cloisonné wandschotel met paradijsvogel en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

Barometer
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollandse Louis Seize stijl barometer met tinnen cijferplaat.. Ca. 1900. Mahonie-fineer op eiken. Franchesde Amsterdam. Afmeting. 126 cm. In goede staat.

Typemachine 'Remmington'
Resultaat: 35 EUR

Voor-oorlogse Remmington typemachine. Circa: 1930. Afmeting: 30 x 40 x 38 cm. In goede staat.

Lot emaille borden (8x)
Resultaat: 110 EUR

Lot van acht oude Hollandse emaille borden. Onder andere: Rookverbod, ANWB Voetpomp, De Jong en Co., Verboden toegang, Rue Charrel, Batavus etc.. Afmeting: 18 - 83 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diversen (o.a.: bellen)
Resultaat: 85 EUR

Lot diversen. Onder andere: Scheeps-bellen,, stoomfluit + camera, stoom thermometer, infanterie trompet. 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 10 - 60 cm. In goede staat.

Sabel
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse sabel. Frankrijk, Pour le Roi et la patrie Auguste Fanson Bruxelles. (Oxydatie) Afmeting. 103 cm. In goede originele staat.

2x Siervaas
Startprijs 60 EUR

Twee grote moderne keramieken vazen met bronskleurig glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 30 cm ø. In goede staat.

Schenkkan, Jugendstil
Startprijs 80 EUR

Duitse antieke schenkkan met geschilderd glazen reservoir en compositie metalen armaturen, ca. 1900. Afmeting. 27 cm. In goede staat.

Vijzel, brons.
Startprijs 40 EUR

Antieke bronzen vijzel. Circa: 1800. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Mini plaquette Herzog (ivoor).
Resultaat: 90 EUR

Ivoren medaillon 'Herzog van Sachsen' Jo. Ernest. IVN. D. 19e Eeuw. In mahonie lijstje. Afmeting: ø 7,5 cm. In zeer goede staat.

Bestek in cassette (plated)
Resultaat: 70 EUR

Oude houten bestekcassette met plated bestek (12-delig). 'Sheffield,England'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 x 47 x 31 cm. In goede staat.

Viool in koffer
Resultaat: 30 EUR

Oude viool in koffer met strijkstok. 20e Eeuw. Afmeting. 78 cm. . In goede staat

2x Cloisonné vaasje.
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse cloisonné vaasjes met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 20 EUR

Oude Oosterse bronzen hanglamp en Chinese bronzen koro met draken en tekens. Afmeting: 20 - 25 cm.

Deurslot, 18e eeuw (Barok)
Startprijs 50 EUR

Groot antiek Barok ijzeren deurslot. Duitsland, 18e eeuw. Afmeting: 30 x 25 x 3 cm.

Houten tonnetje
Resultaat: 60 EUR

Antiek eikenhouten drankvat met hengsel. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 27 cm ø. In goede staat.

Gestoken wandkistje
Startprijs 110 EUR

Eikenhouten gestoken wandklepkast in Roccoco-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 23 x 36 x 14 cm. In goede staat.

Koperen ketel+voetwarmer.
Startprijs 20 EUR

Twee maal koperwerk, 19e eeuw. Eén maal koetsstoof en één maal appelketel. Afmeting: ø 23 cm. - ø 27 cm. In goede staat.

2x Koper
Resultaat: 20 EUR

Twee antiek koperen bakken, 19e eeuw. Eén maal Spaanse hengselschaal met koper en messing. Eén maal hengselbak. Afmeting: ø 33 cm. - ø 48 cm. In goede staat.

Hanglamp (messing)
Startprijs 40 EUR

Klassieke messing hanglamp met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 40 cm ø. In goede staat.

Klok, schild b.w.g.
Startprijs 100 EUR

Zilver schild, B.W.G., van een klok, cartouche vormig gestanst schild versierd met C-voluten, palmetten en krullen. 38x32cm. ca 150 gram.

Engelse bisquit doos
Resultaat: 40 EUR

Prachtige antieke Engelse mahoniehouten ingelegde dekseldoos,voor biscuits met messing verchroomde ringen en deksel staand op bolpoten. Met aardewerken binnenpot. Cia. 1900. Afmeting: 23 cm. In goed...

Mahonie schrijfkist
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, Afmeting 12x31x22cm. In zeer goede staat

3 Kandelaars + olielamp
Startprijs 20 EUR

Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afmeting. 9-39 cm. In goede staat.

4-Delig plated servies met lepeltjes.
Resultaat: 150 EUR

Plated servies, 4 delig, met zilveren lepeltjes. Gero servies bestaande uit een theekan, suikerpot, melkkan en een lepelvaasje met 12 zilveren theelepeltjes met waaiervormige steel. Het servies is ver...

Comfoor & 4 schaaltjes, Christofle.
Resultaat: 30 EUR

Comfoor en 4 flessenbakken, plated, Christofle. Comfoor met brander, 2 gladde flessenbakken en 2 bewerkte flessenbakken met ruitguilloche motief voorzien van parelrand. ø14x13 cm en ø 14 cm. In redel...

Messing tafel met lamp
Startprijs 125 EUR

Messing etagiere stalamp met marmeren tussenblad, eerste helft 20e eeuw en vermoedelijk Frankrijk. Afmeting. ø 36x167 cm. In goede staat.

Chinoiserie geldkist
Resultaat: 70 EUR

Metalen geldkist. 19e Eeuw. Geldkist heeft prachtige chinoiserie beschildering, figuren- en goud decor. Mooie kwaliteit. Signatuur op bodemplaat. Afmeting: 10,5 x 25,5 x 19 cm.

Apotheker weegschaal
Resultaat: 40 EUR

Antieke apotheker-weegschaal met gewichtenset in lade. Circa 1920. Afmeting: 42 x 44 x 25 cm. In goede staat.

3 Kaarskandelaren (messing)
Resultaat: 50 EUR

Drie grote oude messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 63 - 81 cm. In goede staat.

4x Benen dekseldoos
Resultaat: 40 EUR

Vier maal messing belijmde dekseldozen. 20e Eeuw. Drie maal met been waarvan één met glazen messen-leggers. en eén maal met parelmoer belijmd. Afmeting: circa 17 x 13 x 5 cm. In goede staat.

Lot benen voorwerpen
Resultaat: 30 EUR

Negen maal ei-vormige voorwerpen met been belijmd. 20e Eeuw. Afmeting: circa 7 - 12 cm. In goede staat.

Statie, Degen Hessen
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.

2x Kandelaar (Plated)
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke plated kandelaren in Rococco-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Houten speculaasplank
Resultaat: 50 EUR

Grote speculaasplank. Gestoken van notenhout. Met monogram H.M. 19e Eeuw. Afmeting: 49,5 x 18 x 2,5 cm. In goede staat.

Buste op basement.
Resultaat: 50 EUR

Composiet gegoten buste op marmeren basement. Dame in chique klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Vrouw speelt op vleugel
Resultaat: 45 EUR

Composiet figuur op marmeren basement 'Vrouw aan vleugel'. Gesigneerd Lluis Jorda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Composiet Aphrodite Kallipigos
Startprijs 100 EUR

Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Globe
Startprijs 450 EUR

Antieke papieren globe op gietijzeren voet. Door G. Thomas editeur Paris. Ca. 1900. Bol iets beschadigd. Afmeting. 57 cm. In redelijk/ goede staat

Stel bronzen kandelaars+wandplaat.
Resultaat: 90 EUR

Twee messing pianokandelaren in Empire-stijl (draaibaar). 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 13 x 7 cm. In goede staat

3x Chinees (benen)snuifflesje.
Resultaat: 190 EUR

Drie oude Chinese benen snuifflesjes. Eerste helft 20e eeuw en later. Met apen-, draken- en figuren decor. Afmeting: 7 - 7,5 cm. In goede staat.

3x krukken.
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke krukken, hocker. Twee maal melkkruk, 19e-20e eeuw. Eén maal hocker, tweede helft 20e eeuw, met petit point bekleding. Afmeting: 36-65 cm. In goede staat.

Cloisonné vaas, groen.
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Japanse cloissoné vaas met floraal- en vogel decor. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.

2 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afmeting. 58-59 cm. In goede staat.

2x Drakenpotje+deksel, en halsvaasje.
Resultaat: 60 EUR

Drie maal Chinees brons bewerkt. Twee maal dekselpot in slakvorm. Eén maal vaasje. 20e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 14-16 cm. In goede staat.

Opium pijp, Chinees.
Startprijs 90 EUR

Chinese bewerkte opium pijp. 21e Eeuw. Composiet. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Antiek slot
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse smeedijzeren deurvergrendeling met gravering. 17e-18e eeuw. Afmeting. 34x15 cm. In goede staat.

Koperen brandweerspuit.
Startprijs 40 EUR

Antieke, messing met roodkoperen brandweerspuit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Indonesisch hout+zilv. bestek.
Startprijs 40 EUR

Zes maal oud Indonesisch houtsnijwerk, en zes maal zilveren bestek (gehalte 800), voorzien van Wajang figuren. Afmeting: 10 - 42 cm. In goede staat.

4x portretlijstjes+bolglas.
Resultaat: 60 EUR

Vier oude bewerkte messing foto-lijsten met o.a. bol glas. 20e Eeuw. Afmeting; 18 - 28 cm. In goede staat.

Lot diverse antiek.
Resultaat: 85 EUR

Zes maal divers antiek. Eén maal Jugendstil plated, Christofle beker. Eén maal plated likeurstop. Eén maal sigaretten mondstuk en drie maal met leder beklede (reis)fotolijsten. Afmeting: 7 - 11 cm. In...