Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude Tibetaanse Thangka 2529
Oude Tibetaanse Thangka

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chrome designlamp 2534
Chrome designlamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Houten kistje 2107
3x Houten kistje

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Wandblaker, verguld. 2292
2x Wandblaker, verguld.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
5 Kistjes 'Indonesië" 2114
5 Kistjes 'Indonesië"

Resultaat:

63 EUR

Verkocht
Kandelaar, Empire stijl. 2078
Kandelaar, Empire stijl.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Kaarsenkandelaars 2079
2x Kaarsenkandelaars

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote moderne kandelaar 2084
Grote moderne kandelaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Houten kistje (1x met instrument) 2106
2x Houten kistje (1x met instrument)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schildpad doosje 2111
Schildpad doosje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tinnen WMF-bordje. 2148
Tinnen WMF-bordje.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
WMF Bouilloir 2150
WMF Bouilloir

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hanglamp 2153
Hanglamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lampje 'Boot'. 2160
Lampje 'Boot'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Delen koper. 2173
4 Delen koper.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tabaksdoos, (messing). 2184
Tabaksdoos, (messing).

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Koperen genagelde bak 2193
Koperen genagelde bak

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kandelaar (groot) 2276
Kandelaar (groot)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Theestoof, mahonie 2294
Theestoof, mahonie

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Rangbanden+hakbijl+speer 2310
2 Rangbanden+hakbijl+speer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 x Cloisonné (2 vazen, 1 trommel) 2332
3 x Cloisonné (2 vazen, 1 trommel)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Waaiers 2364
4 Waaiers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Dienblad 'Vlinder' 2386
2x Dienblad 'Vlinder'

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Inktstel + hond 2391
Inktstel + hond

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese lakwerkdoos, rood. 2423
Chinese lakwerkdoos, rood.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Antiek koperwerk. 2426
3x Antiek koperwerk.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x portretlijstjes+bolglas. 2436
4x portretlijstjes+bolglas.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Drakenpotje+deksel, en halsvaasje. 2441
2x Drakenpotje+deksel, en halsvaasje.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x krukken. 2444
3x krukken.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Houten tonnetje 2470
Houten tonnetje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schemerlamp, met vrouwfiguur 2298
Schemerlamp, met vrouwfiguur

Resultaat:

56 EUR

Verkocht
Kanon 2164
Kanon

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Bajonet (3x) 2230
Bajonet (3x)

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Doos diversen DDR 2231
Doos diversen DDR

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Houten stoof + binnenbak. 2316
Houten stoof + binnenbak.

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x Antieke lok eenden. 2350
2x Antieke lok eenden.

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Messing hallamp 2039
Messing hallamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jardiniere. 2059
Jardiniere.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Theekistje, mahonie. 2101
Theekistje, mahonie.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Dekseldoos, 19e eeuw. 2105
Dekseldoos, 19e eeuw.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Japans lakkistje 2108
3x Japans lakkistje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Boek (17e Eeuw) 2127
Boek (17e Eeuw)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antiquarische Duits boek. 2133
2x Antiquarische Duits boek.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Delen Weltall und Menschheit, H. Kraemer 2138
5 Delen Weltall und Menschheit, H. Kraemer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot van 6 delen tin 2140
Lot van 6 delen tin

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Graan maten. 2145
Graan maten.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hal-lamp, verguld. 2151
Hal-lamp, verguld.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lamp, Art Nouveau-stijl 2155
Lamp, Art Nouveau-stijl

Resultaat:

50 EUR