Oude Deense Jydsk draaischijf telefoon, 20e eeuw. Toestel is gemaakt van metaal, hout en beceliet. . Afmeting: 32x27x14 cm. In goede staat
Oude bakelieten accordeon in koffer. Circa 1930. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 25 x 45 x 42 cm. In goede staat.
Antieke citer (snaarinstrument), met toebehoren. Circa 1900. Afmeting: 57 x 30 x 3 cm. In goede staat.
Oude lange bontjas van 'Pelterijen Donkerwolke' uit Enschede. Kleur: Lichtbruin.. Lengte/afmeting: 115 cm. In goede staat
Twee grote moderne plated kaarskandelaren. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Twee oude lampenvoeten, 20e eeuw. Eén maal compositiemetaal met boedha's. Eén maal messing verguld met Duitse spreuk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 34 - 40 cm. In goede staat.
Twee decoratieve spiegels met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 40 cm en 97 x 35 cm. In goede staat.
Decoratieve lamp met Romeinse strijdwagen. Tweede helft 20e eeuw. Gemaakt van composiet. Afmeting. 40x28x14cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke houtgestoken onderzetters. Eén maal kerfsnede hocker, circa 1900. Eén maal Chinese console, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 - 35 cm. In goede staat.
Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 67x71 cm. ø. In goede staat.
Twee chique messing lampen met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal sta-lamp en één maal wandlamp. Afmeting: 48 x 167 cm. In goede staat.
Drie maal groot houtsnijwerk Louis Seize. Circa 1780. Met originele polychromie (beschadiging). Afmeting: 35-47 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek bordenrek 'Hindelopen' met vergulding. Circa: 1900. Afmeting: 112 x 39 x 10 cm. In goede staat.
Negen maal diverse antiek messing wandkandelaren (pianokandelaren). Circa: 1900. Hoofdzakelijk Jugendstil.,sommige stiften voor verbinding missen Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse gestoken kalebasstok, 20e eeuw. Vermoedelijk Massai/Kenia of Tanzania. Lengte: 40cm. In goede staat.
Kunstglazen groene schaal in smeedijzeren houder met bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Grote zeldzame blikken voorraadbus met lithografie in amfora vorm. 19e Eeuw. Mogelijk voor thee. .Afmeting: 33 cm In goede staat.
Hollandse bronzen Renaissance-stijl kaarskandelaar met leeuw. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee oude, zeven-armige messing menorahs (Joodse) kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Composiet gegoten buste op marmeren basement. Dame in chique klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Grote speculaasplank. Gestoken van notenhout. Met monogram H.M. 19e Eeuw. Afmeting: 49,5 x 18 x 2,5 cm. In goede staat.
Twee antieke plated kandelaren in Rococco-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Drie grote oude messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 63 - 81 cm. In goede staat.
Twee antiek bronzen plated kaarskandelaren met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Jugendstil plated koffie/theeservies met geslepen glas in presenteertablet. Circa: 1915. Afmeting: 25 x 42 x 21,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees kunstwerk uit kurk gesneden. In vitrine op console. 20e Eeuw. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Oud Indonesisch houtgestoken kistje met rondom landschappen met figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 37 x 35 cm. In goede staat.
Groot aluminium wandobject/kunstwerk, voorstellende een boom. Ca. 20 kilo. 20e eeuw. (Wegener) Courant. Afmeting. 125x80x10. In goede staat.
Twee oude koperen wand lampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, Afmeting 46-85cm. In goede staat
Oude Tibetaanse Thangka op linnen , eerste helft 20e eeuw, met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afmeting . 47x62 cm. In goede staat.
Drie aparte designlampen gemaakt van struisvogeleieren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. H 33-52 cm. In goede staat.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Parfumfles, ca. 600 ml. Carolina Ferrera Chic (+ extra verstuiver) Afm. ca. 26 cm. In goede staat
Oude Chinese houten dekseldoos met messing beslag en jade plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Groot lot oude en antieke voorraad blikken, onder andere cacao, koffie etc.. Afmeting: 42 x 54 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen cloissonné vaas met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met vier haken. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 90 x 18 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek tin en koper. Eén maal beschilderde messing emmer (19e eeuw). Twee maal tinnen kandelaren in Barok-stijl. Eén maal klepkan, 18e-19e eeuw. Eén maal tinnen hengselschaal, 19e eeuw. Afme...
Composiet figuur op marmeren basement 'Vrouw aan vleugel'. Gesigneerd Lluis Jorda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude compositie metalen lampen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 50-55 cm. In redelijke/goede staat.
Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.
Antiek bronzen boedha-hoofd op houten sokkel. Vermoedelijk Nepal, 18e eeuw. Afmeting: 15,5 cm. totaal. In goede staat.
Twee oude Indonesische krissen met houten schedes. Waarvan één met bewerkt heft. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 49 cm. In goede staat.
Grote antieke staande petroleumlamp. Circa 1890. Historisme met opengewerkte metalen voet met vogels en florale decors. Afmeting:H. 65 cm. In goede staat.
Bijbel, versierd met zilveren Empire sluiting, 833/000. versierd met rozet en ribbewerking. Eén sluiting is compleet, van tweede sluiting ontbreekt de klap en het aanzetstuk.jl.: Q: 1825 Grootte 9x15x...
Vier maal 19e eeuws koperwerk. Twee maal empire pianokandelaren, twee maal vergulde gordijnhouders met porselein. Afmeting: 13 - 28 cm.
Antieke Japanse bronzen vaas met rest vergulding, circa 1900. op bodem tuindecor met vlinder. . Afmeting: 18,5 x 16,5 cm ø In goede staat
Antieke viool met strijkstok. Voorzien van etiket "Antonius Stradiuarius Cremonelis Faciebat Anno 17." (Lak iets beschadigd) Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Oud jachtmes en aluminium T.C.M. flacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.