Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Deense telefoon
Resultaat: 50 EUR

Oude Deense Jydsk draaischijf telefoon, 20e eeuw. Toestel is gemaakt van metaal, hout en beceliet. . Afmeting: 32x27x14 cm. In goede staat

Accordeon , instrument
Resultaat: 50 EUR

Oude bakelieten accordeon in koffer. Circa 1930. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 25 x 45 x 42 cm. In goede staat.

Citer, instrument
Resultaat: 50 EUR

Antieke citer (snaarinstrument), met toebehoren. Circa 1900. Afmeting: 57 x 30 x 3 cm. In goede staat.

Bontjas
Resultaat: 50 EUR

Oude lange bontjas van 'Pelterijen Donkerwolke' uit Enschede. Kleur: Lichtbruin.. Lengte/afmeting: 115 cm. In goede staat

2x Plated kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee grote moderne plated kaarskandelaren. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Lampje envoet (messing/brons)
Resultaat: 50 EUR

Twee oude lampenvoeten, 20e eeuw. Eén maal compositiemetaal met boedha's. Eén maal messing verguld met Duitse spreuk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 34 - 40 cm. In goede staat.

2x Spiegel
Resultaat: 50 EUR

Twee decoratieve spiegels met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 40 cm en 97 x 35 cm. In goede staat.

Lamp
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve lamp met Romeinse strijdwagen. Tweede helft 20e eeuw. Gemaakt van composiet. Afmeting. 40x28x14cm. In goede staat.

2x Houten onderzetter
Resultaat: 50 EUR

Twee maal oude/antieke houtgestoken onderzetters. Eén maal kerfsnede hocker, circa 1900. Eén maal Chinese console, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 - 35 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 67x71 cm. ø. In goede staat.

Staande lamp (messing)+ wandlamp
Resultaat: 50 EUR

Twee chique messing lampen met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal sta-lamp en één maal wandlamp. Afmeting: 48 x 167 cm. In goede staat.

3x Houtsnijwerk, Louis Seize.
Resultaat: 50 EUR

Drie maal groot houtsnijwerk Louis Seize. Circa 1780. Met originele polychromie (beschadiging). Afmeting: 35-47 cm. In redelijk/goede staat.

Bordenrek 'Hindelopen'.
Resultaat: 50 EUR

Groot antiek bordenrek 'Hindelopen' met vergulding. Circa: 1900. Afmeting: 112 x 39 x 10 cm. In goede staat.

9x Div. sets wandkandelaars
Resultaat: 50 EUR

Negen maal diverse antiek messing wandkandelaren (pianokandelaren). Circa: 1900. Hoofdzakelijk Jugendstil.,sommige stiften voor verbinding missen Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.

Kalebas-stok Massai
Resultaat: 50 EUR

Oude Afrikaanse gestoken kalebasstok, 20e eeuw. Vermoedelijk Massai/Kenia of Tanzania. Lengte: 40cm. In goede staat.

Kunstglazen schaal in houder
Resultaat: 50 EUR

Kunstglazen groene schaal in smeedijzeren houder met bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Blikken ampfora vaas,
Resultaat: 50 EUR

Grote zeldzame blikken voorraadbus met lithografie in amfora vorm. 19e Eeuw. Mogelijk voor thee. .Afmeting: 33 cm In goede staat.

Bronzen kandelaar.
Resultaat: 50 EUR

Hollandse bronzen Renaissance-stijl kaarskandelaar met leeuw. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Joodse kandelaar.
Resultaat: 50 EUR

Twee oude, zeven-armige messing menorahs (Joodse) kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Buste op basement.
Resultaat: 50 EUR

Composiet gegoten buste op marmeren basement. Dame in chique klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Houten speculaasplank
Resultaat: 50 EUR

Grote speculaasplank. Gestoken van notenhout. Met monogram H.M. 19e Eeuw. Afmeting: 49,5 x 18 x 2,5 cm. In goede staat.

2x Kandelaar (Plated)
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke plated kandelaren in Rococco-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

3 Kaarskandelaren (messing)
Resultaat: 50 EUR

Drie grote oude messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 63 - 81 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaar (PLATED)
Resultaat: 50 EUR

Twee antiek bronzen plated kaarskandelaren met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Koffie en theestel +tablet
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil plated koffie/theeservies met geslepen glas in presenteertablet. Circa: 1915. Afmeting: 25 x 42 x 21,5 cm. In goede staat.

Chinees kunstwerk
Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees kunstwerk uit kurk gesneden. In vitrine op console. 20e Eeuw. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.

Indonesisch kistje.
Resultaat: 50 EUR

Oud Indonesisch houtgestoken kistje met rondom landschappen met figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 37 x 35 cm. In goede staat.

Aluminium wandobject
Resultaat: 50 EUR

Groot aluminium wandobject/kunstwerk, voorstellende een boom. Ca. 20 kilo. 20e eeuw. (Wegener) Courant. Afmeting. 125x80x10. In goede staat.

Spiegel met 2 kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee oude koperen wand lampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, Afmeting 46-85cm. In goede staat

Thangka
Resultaat: 50 EUR

Oude Tibetaanse Thangka op linnen , eerste helft 20e eeuw, met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afmeting . 47x62 cm. In goede staat.

3 Design lampen, struisvogelei
Resultaat: 50 EUR

Drie aparte designlampen gemaakt van struisvogeleieren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. H 33-52 cm. In goede staat.

Carolina Herrera Chic + verst. (600 ml.)
Resultaat: 50 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Parfumfles, ca. 600 ml. Carolina Ferrera Chic (+ extra verstuiver) Afm. ca. 26 cm. In goede staat

Chinese kist met jade.
Resultaat: 45 EUR

Oude Chinese houten dekseldoos met messing beslag en jade plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 20 x 14 cm. In goede staat.

Lot blikken.
Resultaat: 45 EUR

Groot lot oude en antieke voorraad blikken, onder andere cacao, koffie etc.. Afmeting: 42 x 54 x 37 cm. In goede staat.

Cloisonné vaas
Resultaat: 45 EUR

Antieke Japanse bronzen cloissonné vaas met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Kapstok, ca. 1920.
Resultaat: 45 EUR

Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met vier haken. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 90 x 18 cm. In goede staat.

5x Koper/tin.
Resultaat: 45 EUR

Vijf maal antiek tin en koper. Eén maal beschilderde messing emmer (19e eeuw). Twee maal tinnen kandelaren in Barok-stijl. Eén maal klepkan, 18e-19e eeuw. Eén maal tinnen hengselschaal, 19e eeuw. Afme...

Vrouw speelt op vleugel
Resultaat: 45 EUR

Composiet figuur op marmeren basement 'Vrouw aan vleugel'. Gesigneerd Lluis Jorda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Lampjes 2x (staand)
Resultaat: 45 EUR

Twee oude compositie metalen lampen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 50-55 cm. In redelijke/goede staat.

Hanglamp met gekleurde kappen
Resultaat: 40 EUR

Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.

Bronzen boedha-hoofd.
Resultaat: 40 EUR

Antiek bronzen boedha-hoofd op houten sokkel. Vermoedelijk Nepal, 18e eeuw. Afmeting: 15,5 cm. totaal. In goede staat.

2x Kris (mes)
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen met houten schedes. Waarvan één met bewerkt heft. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 49 cm. In goede staat.

Petroleumlamp (staand).
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke staande petroleumlamp. Circa 1890. Historisme met opengewerkte metalen voet met vogels en florale decors. Afmeting:H. 65 cm. In goede staat.

Gezangboek 1805.
Resultaat: 40 EUR

Bijbel, versierd met zilveren Empire sluiting, 833/000. versierd met rozet en ribbewerking. Eén sluiting is compleet, van tweede sluiting ontbreekt de klap en het aanzetstuk.jl.: Q: 1825 Grootte 9x15x...

4x Koperwerk, 19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Vier maal 19e eeuws koperwerk. Twee maal empire pianokandelaren, twee maal vergulde gordijnhouders met porselein. Afmeting: 13 - 28 cm.

Bronzen vaas (Oosters)
Resultaat: 40 EUR

Antieke Japanse bronzen vaas met rest vergulding, circa 1900. op bodem tuindecor met vlinder. . Afmeting: 18,5 x 16,5 cm ø In goede staat

Viool
Resultaat: 40 EUR

Antieke viool met strijkstok. Voorzien van etiket "Antonius Stradiuarius Cremonelis Faciebat Anno 17." (Lak iets beschadigd) Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.

Jachtmes + Flacon
Resultaat: 40 EUR

Oud jachtmes en aluminium T.C.M. flacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.