19e Eeuwse sabel. Frankrijk, Pour le Roi et la patrie Auguste Fanson Bruxelles. (Oxydatie) Afmeting. 103 cm. In goede originele staat.
Lot diversen. Onder andere: Scheeps-bellen,, stoomfluit + camera, stoom thermometer, infanterie trompet. 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 10 - 60 cm. In goede staat.
Lot van acht oude Hollandse emaille borden. Onder andere: Rookverbod, ANWB Voetpomp, De Jong en Co., Verboden toegang, Rue Charrel, Batavus etc.. Afmeting: 18 - 83 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogse Remmington typemachine. Circa: 1930. Afmeting: 30 x 40 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Louis Seize stijl barometer met tinnen cijferplaat.. Ca. 1900. Mahonie-fineer op eiken. Franchesde Amsterdam. Afmeting. 126 cm. In goede staat.
Antieke cloisonné wandschotel met paradijsvogel en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken wandzoutkist met klepdeksel Anno 1751. 18e Eeuw. 'Wat Hort Hier Allet?'. Afmeting: 44 x 20 x 31 cm. In goede originele staat.
Twee antiek bronzen plated kaarskandelaren met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Mooie antieke kristallen hanglamp met facet geslepen glas (één chip). Ca. 1910. Afmeting. 22x39 cm. ø. In redelijk/ goede staat.
Jugendstil plated koffie/theeservies met geslepen glas in presenteertablet. Circa: 1915. Afmeting: 25 x 42 x 21,5 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten kistje met messing beslag, omstreeks 1890, Historisme, met slot Afmeting14x25x20cm In goede staat
Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 13-21 cm. In goede staat
Volkskunst, antiek mes met fraai floraal gestoken houten heft, vermoedelijk 18 eeuw 32 cm.
Sierkurk met gegraveerd wapen met staande vogel en 1715, ø 4,5cm
Oud Chinees kunstwerk uit kurk gesneden. In vitrine op console. 20e Eeuw. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekistje met benen sleutelplaat. Afmeting: 11,5 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Oud Indonesisch houtgestoken kistje met rondom landschappen met figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 37 x 35 cm. In goede staat.
Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.
Antiek messing 'Unis France Francia' rekenmachine in lederen etui. Afmeting: 15,5 x 11 x 0,5 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonné met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 66 cm. In goede staat.
Marmeren 'Discussiebol' op basement. 20e eeuw. Afmeting. 14 x 10 cm. ø In goede staat.
Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afmeting. 28-33 cm. In goede stat.
Plated 12- persoons bestekcassette en broodmand . Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27.5-39 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afmeting. 35x39 cm. ø. In goede staat.
Bronzen hanglamp met kaarshouders met putti. 20e eeuw. Afmeting. 50x44 cm. ø. In goede staat.
Duitse kristal glazen historisme schenkkan met tinnen montuur, ca. 1880. Afmeting. 30 cm. In goede staat.
Antieke pallisanderhouten naaikist met necessaire (schaartje, vingerhoed, drie delen van been, twee maal parelmoer speldenkussen en spiegel). Afmeting. 17x28x18 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen tafellamp met marmer en putti, met drietand. 20e eeuw. Afmeting. 53 cm. In goede staat.
Grote kristallen zakkroonluchter, electrisch, 9-lichts, facet geslepen. 20e eeuw. Afmeting 90x40 cm ø. In goede staat
Antieke messing zakkroonluchter met prismenglas en porseleinen fittingen. 4-Lichts. Ca. 1920. Afmeting. 70x45 cm. ø. In goede staat.
Antieke gietijzeren, origineel beschilderde etagiere bijzettafel in roccoco-stijl met landschappen decors. Ca. 1880. Onduidelijk gemerkt. Afmeting. 78x42x26 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken kistje in Rococco/Barok-stijl met vakverdeling. 19e Eeuw. Kistje is voorzien van beslag en origineel slot. Afmeting. 15x27x17 cm. In goede staat
Twee maal 19e eeuws houtwerk. Eén maal kleine spaanhouten houder met deksel en handvat. Eén maal wandkastje, ca. 1900. met monogram J.S. Afmeting. 20-35 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9x38x31. In redelijke s...
Groot aluminium wandobject/kunstwerk, voorstellende een boom. Ca. 20 kilo. 20e eeuw. (Wegener) Courant. Afmeting. 125x80x10. In goede staat.
Twee oude koperen wand lampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, Afmeting 46-85cm. In goede staat
Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting . H 55 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tafellamp met meermin, drie-lichts met porseleinen fittingen. Ca. 1920. Afmeting. H 76 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, Afmeting 43cm. In goede staat
4 Delen oud/antiek Aziatica. 1x medaillon Chinese dierenriem. 1x kraagvaasje. 1x schaal Swastika decor. 1x wierrookbrander, 18e-19e eeuw. Afmeting. 10-28 cm.
Oude gemerkte Chinese bronzen sierschotel met verso draken en signatuur op achterkant. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 25 cm. In goede staat
Antiek Chinees bronzen, gesigneerd draken bord, ca. 1900. Afmeting . ø 25.3 x 2 cm. In goede staat
Vooroorlogse lederen koffer met drie sluitingen. Afmeting. 40x71x42 cm.. In goede staat.
Drie oude Indonesische kampfer kistjes met landschappen decors. 20e eeuw. Afmet9ing. 21-30 cm. In goede staat.
Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.
Oude Tibetaanse Thangka op linnen , eerste helft 20e eeuw, met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afmeting . 47x62 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken, 'The works of William Hogarth' . Contains 150 engravings fo Mr. Cooke & Mr. Davenport, etsen. Afmeting 4x26x23 cm. In redelijk/goede staat