Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Sabel
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse sabel. Frankrijk, Pour le Roi et la patrie Auguste Fanson Bruxelles. (Oxydatie) Afmeting. 103 cm. In goede originele staat.

Lot diversen (o.a.: bellen)
Resultaat: 85 EUR

Lot diversen. Onder andere: Scheeps-bellen,, stoomfluit + camera, stoom thermometer, infanterie trompet. 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 10 - 60 cm. In goede staat.

Lot emaille borden (8x)
Resultaat: 110 EUR

Lot van acht oude Hollandse emaille borden. Onder andere: Rookverbod, ANWB Voetpomp, De Jong en Co., Verboden toegang, Rue Charrel, Batavus etc.. Afmeting: 18 - 83 cm. In redelijk/goede staat.

Typemachine 'Remmington'
Resultaat: 35 EUR

Voor-oorlogse Remmington typemachine. Circa: 1930. Afmeting: 30 x 40 x 38 cm. In goede staat.

Barometer
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollandse Louis Seize stijl barometer met tinnen cijferplaat.. Ca. 1900. Mahonie-fineer op eiken. Franchesde Amsterdam. Afmeting. 126 cm. In goede staat.

Cloisonné schotel
Startprijs 100 EUR

Antieke cloisonné wandschotel met paradijsvogel en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

(Kerk) wandkistje
Resultaat: 275 EUR

Eikenhouten gestoken wandzoutkist met klepdeksel Anno 1751. 18e Eeuw. 'Wat Hort Hier Allet?'. Afmeting: 44 x 20 x 31 cm. In goede originele staat.

2x Bronzen kandelaar (PLATED)
Resultaat: 50 EUR

Twee antiek bronzen plated kaarskandelaren met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Plafondlamp (kristal)
Startprijs 75 EUR

Mooie antieke kristallen hanglamp met facet geslepen glas (één chip). Ca. 1910. Afmeting. 22x39 cm. ø. In redelijk/ goede staat.

Koffie en theestel +tablet
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil plated koffie/theeservies met geslepen glas in presenteertablet. Circa: 1915. Afmeting: 25 x 42 x 21,5 cm. In goede staat.

Noten kistje
Startprijs 70 EUR

Antiek notenhouten kistje met messing beslag, omstreeks 1890, Historisme, met slot Afmeting14x25x20cm In goede staat

Lot antieke sleutels
Resultaat: 20 EUR

Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 13-21 cm. In goede staat

Volkskunst, antiek mes.
Startprijs 45 EUR

Volkskunst, antiek mes met fraai floraal gestoken houten heft, vermoedelijk 18 eeuw 32 cm.

Gegraveerde sierkurk (plated).
Startprijs 30 EUR

Sierkurk met gegraveerd wapen met staande vogel en 1715, ø 4,5cm

Chinees kunstwerk
Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees kunstwerk uit kurk gesneden. In vitrine op console. 20e Eeuw. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.

Theekistje (mahonie)
Resultaat: 40 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekistje met benen sleutelplaat. Afmeting: 11,5 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Indonesisch kistje.
Resultaat: 50 EUR

Oud Indonesisch houtgestoken kistje met rondom landschappen met figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 37 x 35 cm. In goede staat.

3x Oosters voorwerp
Startprijs 40 EUR

Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.

Rekenmachine in etui.
Resultaat: 40 EUR

Antiek messing 'Unis France Francia' rekenmachine in lederen etui. Afmeting: 15,5 x 11 x 0,5 cm. In goede staat.

1x Cloisonné + lakdoosje.
Startprijs 40 EUR

Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonné met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Staande lamp
Startprijs 30 EUR

Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 66 cm. In goede staat.

Marmeren bol
Resultaat: 25 EUR

Marmeren 'Discussiebol' op basement. 20e eeuw. Afmeting. 14 x 10 cm. ø In goede staat.

Japanse lakdozen (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afmeting. 28-33 cm. In goede stat.

Bestekcassette en broodmand plated
Resultaat: 30 EUR

Plated 12- persoons bestekcassette en broodmand . Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27.5-39 cm. In goede staat.

Koperen houtbak
Startprijs 45 EUR

Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afmeting. 35x39 cm. ø. In goede staat.

Bronzen putti lamp
Startprijs 100 EUR

Bronzen hanglamp met kaarshouders met putti. 20e eeuw. Afmeting. 50x44 cm. ø. In goede staat.

Schenkkan, historisme
Startprijs 100 EUR

Duitse kristal glazen historisme schenkkan met tinnen montuur, ca. 1880. Afmeting. 30 cm. In goede staat.

Naaiset in pallisander kist
Startprijs 275 EUR

Antieke pallisanderhouten naaikist met necessaire (schaartje, vingerhoed, drie delen van been, twee maal parelmoer speldenkussen en spiegel). Afmeting. 17x28x18 cm. In goede staat.

Lampje met putti
Startprijs 100 EUR

Vergulde bronzen tafellamp met marmer en putti, met drietand. 20e eeuw. Afmeting. 53 cm. In goede staat.

Lamp, zakkroonluchter
Startprijs 250 EUR

Grote kristallen zakkroonluchter, electrisch, 9-lichts, facet geslepen. 20e eeuw. Afmeting 90x40 cm ø. In goede staat

Lamp zakkroon
Startprijs 200 EUR

Antieke messing zakkroonluchter met prismenglas en porseleinen fittingen. 4-Lichts. Ca. 1920. Afmeting. 70x45 cm. ø. In goede staat.

Gietijzeren etagieretafel
Resultaat: 135 EUR

Antieke gietijzeren, origineel beschilderde etagiere bijzettafel in roccoco-stijl met landschappen decors. Ca. 1880. Onduidelijk gemerkt. Afmeting. 78x42x26 cm. In goede staat.

Eiken kistje
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten gestoken kistje in Rococco/Barok-stijl met vakverdeling. 19e Eeuw. Kistje is voorzien van beslag en origineel slot. Afmeting. 15x27x17 cm. In goede staat

Hangkastje + Spaanhouthouder
Startprijs 25 EUR

Twee maal 19e eeuws houtwerk. Eén maal kleine spaanhouten houder met deksel en handvat. Eén maal wandkastje, ca. 1900. met monogram J.S. Afmeting. 20-35 cm. In goede staat.

Boek, antiguarisch
Startprijs 20 EUR

Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9x38x31. In redelijke s...

Aluminium wandobject
Resultaat: 50 EUR

Groot aluminium wandobject/kunstwerk, voorstellende een boom. Ca. 20 kilo. 20e eeuw. (Wegener) Courant. Afmeting. 125x80x10. In goede staat.

Spiegel met 2 kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee oude koperen wand lampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, Afmeting 46-85cm. In goede staat

Lamp 'man'.
Startprijs 60 EUR

Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting . H 55 cm. In goede staat.

Bronzen lamp met meermin
Resultaat: 140 EUR

Antieke bronzen tafellamp met meermin, drie-lichts met porseleinen fittingen. Ca. 1920. Afmeting. H 76 cm. In goede staat.

Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Resultaat: 20 EUR

Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, Afmeting 43cm. In goede staat

4 Delen oud/antiek Aziatica
Startprijs 40 EUR

4 Delen oud/antiek Aziatica. 1x medaillon Chinese dierenriem. 1x kraagvaasje. 1x schaal Swastika decor. 1x wierrookbrander, 18e-19e eeuw. Afmeting. 10-28 cm.

Bronzen sierschotel
Startprijs 25 EUR

Oude gemerkte Chinese bronzen sierschotel met verso draken en signatuur op achterkant. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 25 cm. In goede staat

Bord, brons Chinees
Startprijs 40 EUR

Antiek Chinees bronzen, gesigneerd draken bord, ca. 1900. Afmeting . ø 25.3 x 2 cm. In goede staat

Lederen koffer
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogse lederen koffer met drie sluitingen. Afmeting. 40x71x42 cm.. In goede staat.

3x Ind. kampferkist
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Indonesische kampfer kistjes met landschappen decors. 20e eeuw. Afmet9ing. 21-30 cm. In goede staat.

5x kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.

Thangka
Resultaat: 50 EUR

Oude Tibetaanse Thangka op linnen , eerste helft 20e eeuw, met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afmeting . 47x62 cm. In goede staat.

2-Delige serie "The works of William Hogarth"
Resultaat: 30 EUR

Twee antiquarische boeken, 'The works of William Hogarth' . Contains 150 engravings fo Mr. Cooke & Mr. Davenport, etsen. Afmeting 4x26x23 cm. In redelijk/goede staat

Pers uni standard
Startprijs 40 EUR

Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afmeting . ca. 28x18 cm. ø . In goede staat

Oude Tibetaanse Thangka
Resultaat: 70 EUR

Oude Tibetaanse Thangka met diverse boedhistische figuren afgebeeld. 20e eeuw. (Shambala) Olieverf op linnen. Afmeting . 42x55 cm. In goede staat

Boek, Hardings of Art
Startprijs 20 EUR

Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afmeting. 30x39x3 cm. In redelijke staat

Kavel divers etnografica
Resultaat: 90 EUR

Groot interessant lot etnografica, diverse voorwerpen. 20e eeuw. Afmeting. ca. 8-60 cm. In goede staat.

Lot spelden
Resultaat: 20 EUR

Lot (reclame) spelden, divers Duitsland. 20e eeuw. In goede staat

2 Thangka's
Startprijs 40 EUR

Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boedha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30x20 cm en 38x18 cm. In goede staat

Chrome designlamp
Resultaat: 70 EUR

Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 49x36 cm. ø . Cond.: G

Bronzen vaas met vissen
Resultaat: 30 EUR

Oosterse bronzen vaas met karper-decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. H. 29 cm. In goede staat.

3 Design lampen, struisvogelei
Resultaat: 50 EUR

Drie aparte designlampen gemaakt van struisvogeleieren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. H 33-52 cm. In goede staat.

2 Messing wandkandelaars
Resultaat: 25 EUR

Twee grote antieke draaibare messing piano-/ wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afmeting. 31x30x15 cm. In goede staat

2x Houtsnijwerk
Resultaat: 20 EUR

Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal eiken spiegel en een eiken wandconsole Afmeting. 50-70 cm. In goede staat

Doos divers tin
Resultaat: 20 EUR

Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afmeting . 10-30 cm. In redelijk/ goede staat

3 delig Perzisch messing
Resultaat: 20 EUR

Twee maal oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florale decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e...

Type machine
Resultaat: 40 EUR

Antieke typemachine, Underwood Standard No. 5. Eerste helft 20e eeuw. (spatiebalk, bakeliet gescheurd) Afmeting. 30x37x36 cm. In goede staat.

Renaissance steekwapen
Resultaat: 80 EUR

17e Eeuw Europese renaissance steekwapen in lederen schede. Bronzen bewerkt heft met vrouw in gewaad. (originele patina). Vermoedelijk Duitsland. (oxidatie) Afmeting. 51 cm. In redelijk/ goede staat

Marters (1x) en Bunzing (2x)
Startprijs 60 EUR

Opgezette marter en twee bunzingen. Afmeting.ca. 40-55 cm. In goede staat.

Paardenspan, deco stuk
Resultaat: 30 EUR

Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 108x40x16 cm. In goede staat

Beddepan
Startprijs 70 EUR

Bewerkte messing beddepan met originele steel, 19e eeuw. Afmeting L. 92 cm. Cond.: G

Tinnen kraankan, beschilderd.
Resultaat: 30 EUR

Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting H. 43 cm. In goede staat.

Cloisonné vaasjes (2x)
Startprijs 20 EUR

Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.

Houten lampenvoet met putti
Resultaat: 25 EUR

Italiaanse houtgestoken lampenvoet met cherubijnkoppen en vergulding. 20e Eeuw. Afmeting H. 51 cm. In goede staat.

Landkaart Euregio
Startprijs 45 EUR

Grote Euregio landkaart. Grensstreek Twenthe. Afmeting. 170x140 cm. In goede staat.

Staande lamp met messing voet
Resultaat: 30 EUR

Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 75x45 cm. ø. In goede staat

4x Jean Paul Gaultier
Startprijs 40 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Jean Paul Gaultier parfum ( 4 x 30 ml.). . In goede staat

5x Jean Paul Gaultier
Resultaat: 40 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vijf maal Jean Paul Gaultier, vijf maal practice dummy parfum etc. (ca. 50-100 ml.) In goede staat

Carolina Herrera Chic + verst. (600 ml.)
Resultaat: 50 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Parfumfles, ca. 600 ml. Carolina Ferrera Chic (+ extra verstuiver) Afm. ca. 26 cm. In goede staat

Lampjes 2x (staand)
Resultaat: 45 EUR

Twee oude compositie metalen lampen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 50-55 cm. In redelijke/goede staat.

2 Siercoupes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. Afmeting H.27cm. In goede staat

Tinnen koffieset
Resultaat: 35 EUR

Rood beschilderd Royal Holland Daalderop tinnen koffieset bestaande uit :kraankan met lekschaaltje, koffiekan op stoofje, melkkan,, suikerpot met deksel,lepelvaasje en 2 kop en schotels I n goede st...

3 Schilders ezels
Startprijs 90 EUR

3 Oude schildersezels. Een grenenhouten Afmeting 158x46x50 cm., twee maal tafelmodel beukenhout Afmeting 78x30x35cm.en 38x42x35cm.In goede staat