Antiek kristal glazen zuurstel in notenhouten houder. Ca. 1900. Afmeting: 18 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Negen maal glaswerk met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 8-23 cm. In goede staat.
Vijf maal glazen vazen, 20e eeuw. Twee maal Murano en drie maal onbekend. Afmeting: 8,5 - 22 cm. In goede staat.
Kristallen olijf- en azijnset, voorzien van ruitslijpsel compleet met stoppen geplaatst in plated standaard met vogel. samengesteld. Afmeting 15x7x23 cm. In goede staat.
Twee Oosterse gegraveerde ruiten met pauwen in Oosterse omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 44 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse gegraveerde bokaal glazen met florale- en edelhert decors. Afmeting . 20-30 cm. In goede staat.
Twee antiek kristallen dekselcoupes (amandel geslepen) (minimale chips). Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf oude Eissenloeffel glazen, 1928, Kristalunie Maastricht. : Zes waterglazen (zeldzaam) en zes Grand Marnier glazen. Afmeting. 11-12 cm. In uitstekende staat.
Grote oude Tiffany-stijl plafondlamp met floraal motief. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
Prachtige Jugendstil-stijl glas-in-lood hallamp met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Moda (Daum Nancy) ijsglazen vaas, ca. 1925. Frankrijk, (1918-1925) Met goud- en floraal decor. Afmeting. 21x15 cm. ø. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.
Drie grote moderne kunstglazen vazen, rood. Eén maal tulp-vorm Tarnowiec. Eén maal pijpvaas Tarnowiec. Eén maal rood + diverse kleuren (ongemerkt). Afmeting: 36-50 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal glasfusing oranje-rood. Eén maal blauw-groen-wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27-29 cm. In goede staat.
Twee grote moderne kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal diverse kleuren. Eén maal op brede voet, blauw/groen-oranje. Afmeting: 33-45 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen.: oranje-rood.,en geel-bruin-rood. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 40-41 cm. In goede staat
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal bruin-rood-transparant, gemerkt Salv. Eén maal geel-transparant ongemerkt. Afmeting: 24-30 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen moderne vazen. Eén maal geel-groen-roze. Eén maal blauw. Ongemerkt. Afmeting: 20-31 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal blauw-glazen bolvaas, ongemerkt. Eén maal glas fusing flesvaas met monogram. Afmeting: 16-25 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Geel-groen-blauw, van Sereno. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Drie maal kunstglas. : Twee maal Orrefors bolvazen en één maal H. Zysz (ei-vormig object). Afmeting: 15-16 cm. In goede staat.
Twee maal kunstglas. Eén maal grote pijpvaas (blauw-groen) ongemerkt. Eén maal Jugendstil stijl vaas, ongemerkt. Afmeting: 22-37 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Blauw-geel-groen, ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Twee moderne kunstglazen vazen. Eén maal Jugendstil-stijl, zilver iriserend (gemerkt). Eén maal glasfusing (ongemerkt). Afmeting: 27-32 cm. In goede staat.
Drie delen glas/kristal. 20e Eeuw. Betreft: Twee kristallen schalen (één waaier kristal). Eén persglazen schaal ABC.50 (minimale chips). Afmeting. 21-28 cm. In redelijk/ goede staat
Groot lot divers oud glaswerk. Onder andere; Vier karaffen, 2-liter glas, vazen , asbak etc. . Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 28 cm.
Groot lot antiek ruit-waaier kristal. Onder andere: Beschuitbus, marmelade potten, glazen, karaf, flacons, schaal, schalen. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Oude glazen presse papier. Gesigneerd 'Lundberg Studio's 1991, Nr. 1025106, wereldbol'. Afmeting: ø 10 cm. In goede staat.
Drie antieke glazen ge-etste boterstolpen met florale decors. Met zilveren knop, 835/000, versierd met parelrand Ca. 1900. Afmeting. 2x16 cm 1x18 cm. Eén gebarsten. In redelijk/ goede staat
Geslepen glazen kristallen karaf met verticale ribbels en geslepen ster op de bodem. met geslepen stop welke tevens als glaasje te gebruiken is. Afmeting 7x20cm In goede staat
Geslepen kristallen 5-delige menageset met diamantslijpsel, op een geslepen blaadje, bestaande uit olie- en azijnkarafje met geslepen stop, mosterdpotje met deksel en geslepen lepeltje. En een zout-...
Glazen design kaasstolp met porseleinen basis. Gemerkt: Borek Opek. Afmeting. 15x23x23 cm. In goede staat.
Antiek gebrandschilderd glas in lood venster met religieuze voorstelling en tekst avondlied. Afmeting. 28.5x16.5 cm. In goede staat.
Zeer grote glazen heksenbal. 19e Eeuw. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Grote zware (Murano) glazen siervaas, ca. 1970-1980. Blauw-transparant met goudvissen ingewerkt. Glass Fusing. Afmeting. ø 16 x 29 cm. In goede staat
Twee maal antiek glaswerk. Eén maal kristallen dekselcoupe (minimale chip). Eén maal amandel geslepen kristallen schaal op hoge voet (minimale chip). Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Vier-delig antiek kristallen zuurstel ,amandel geslepen (chips). Ca. : 1900. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke kristal-glazen natfruit coupes met lekschaal. Coupes zijn amandel geslepen (chips). Afmeting: 13 x 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Art Deco glazen bowlset met elf glazen + sleef en twee geslepen kristallen karaffen (20e eeuw). Afmeting. 7-33 cm. In goede staat.
Twee maal antieke kristallen drie-delige dekselcoupes amandel geslepen, met onderschotel. Eén onderschotel , 1 couperand en een knop gelijmd, minimale chips Afmeting: 20 x 16 cm ø. In redelijk/goede s...
Elf maal divers glaswerk. Onder andere: Karaffen, asbak, schaal, zoutvaatjes (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek kristallen boerenjongens bowlpot met plated sleef (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In redelijke staat.
Grote blauw glazen Art Deco vaas, ca. 1930. Mogelijk Bruno Mauder. Afmeting H.. 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, Belgie waarschijnlijk J. Cailmont ca. 1930. Afmeting. 33x21 cm ø. In goede staat.