Dubbel gebogen mahonie kabinet, circa 1780. Met op en af lopende deuren en openslaande knieën met daarachter lades. Kap en deuren met blad decor uitgewerkt. Het geheel staand op klauwpoten. Onlangs v...
18e Eeuws Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok porselein vitrinekast. Uitneembaar, met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 170 x 45 x 235 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse notenhouten ranken-kussenkast met putti, cherubijnkoppen, Korintische zuilen, lades (uitneembaar). Circa 1800. Kleine restauraties noodzakelijk. Afmeting: 212 x 76 x 210 cm. In...
Carlo Bugatti, 1856-1940. Italië-Frankrijk. Zeldzame Siege de Forme asymetrique assymetrische stoel met koper beslagen. Diverse houtsoorten, metaal en been. (originele vondst toestand) minimale wormb...
Stijlvolle mahoniehouten Louis Seize hoekkast met gebogen front, vier-deurs. Eerste helft 20e eeuw. (wormbeval in triplex rugwand). Verder in goede staat. Afmeting: 220 x 100 x 65 cm. In goede staat.
Hollands eiken Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Met hek en origineel Louis Seize beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 147 x 52 x 226 cm. In zeer goede staat.
Zuid Duitse notenhouten met kersen commode. Louis Seize, met messing ringbeslag en intarsia op blad met diverse houtsoorten. 18e Eeuw. Afmeting: 84 x 116 x 61 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Chinese pagode vitrinekast met lade, snijwerk en bronzen versiering. Ca. 1920. Afmeting. 182x75x42 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok commode met politoer, origineel beslag en vier lades. Oudere restauratie. Afmeting: 74 x 85 x 56 cm. In goede staat.
Oude Bechner vleugel piano, zwart gepolitoerd, Nr. 285977. Minimale beschadiging. Afmeting: 145 x 155 x 110 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten Barok porselein/vitrinekast met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 170 x 50 x 230 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kabinet met rocaille in de koplijst en verguld bronzen beslag. Circa 1780. Mooie patina. Afmeting: 240 x 190 x 54 cm. In goede staat.
Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.
Vroeg 19e-eeuws Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Afmeting. 240x175x66 cm. In goede staat.
Frans Roccoco stijl kastje met Vernis Martin beschildering, 19e eeuw. Notenhout, met drie etages en deurtje. Afmeting: 145 x 67 x 33 cm. In zeer goede staat.
Groot 18e eeuws Hollands barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, staand klauwpoten (minimale beschadigingen). Circa 1760. Afmeting: 252 x 195 x 65 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollandse twee-delige vitrine hoekkast. Notenhout met florale intarsia en facet geslepen glas in bovenkast.. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 85 x 56 x 200 cm. In goe...
Antiek Chinese rijkgestoken porselein vitrinekast met draken op de lyseen, en vissen en kroon. Ca. 1900-1930. Mooie geschulpte houtgestoken schappen. Op de kap zijn wolken motieven gestoken. Kast is v...
Hollandse orgelgebogen wortelnoten vier-laden commode, 18e eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting . 80x82x51 cm. In zeer goede staat.
Prachtige mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen en messing beslag, binnenleven met lades en vakverdeling. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 153x96x57 cm...
Grote exclusieve eethoek met intarsia tafel. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Tafel met lades. Diverse houtsoorten, intarsia met florale decors. Zes stoelen, Louis Seize-stijl. Coulissen tafel ver...
Hollandse wortelnoten vier-laden orgelgebogen barok commode met messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 76 x 81 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Franse bouille etagiere tafel met rood schildpad en verguld messing beslag. Circa 1870. drie etages met bouille en rood schildpad. Afmeting: 79 x 29 x 40 cm. In goede staat.
Prachtige antieke wortelnoten naaitafel met intarsia, diverse houtsoorten en verguld messing beslag met etage. (één sleutelbeslag beschadigd). Afmeting: 75 x 52 x 41 cm. Verder in goede staat.
Engelse eikenhouten 'Chest on Chest' met origineel bronzen beslag. 18e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 157 x 103 x 52 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke notenhout gestoken spiegel. 19e Eeuw, met roccaille, ranken met bloemen. Afmeting: 130 x 114 x 10 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode, orgel gebogen, met vier laden (oudere restauratie), 18e eeuw. Afmeting: 78 x 86 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse , Hollandse wortelnoten barok gebogen secretaire met klauwpoten en met prachtige wortelnoten binnenleven en kelder, ca. 1850. Afmeting: 100 x 110 x 57 cm. In goede staat.
Grote Hollandse koloniale teakhouten Renaissance-stijl kussenkast met drie volle zuilen en vijf grote bolpoten (uitneembaar). Circa 1920. Afmeting: 95 x 208 x 210 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuws wortelnoten Barok Louis Quinze commode. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 77 x 100 x 52 cm. In zéér goede staat.
Zeldzame Oosterse houtgestoken siertafel met draak, Foo-hond, grote vogel, koppen etc. . Octagonaal bewerkt blad met ranken decor. 20e Eeuw. (China of Indonesië). Afmeting: 81 x 66 x 64 cm. In goede s...
Zeldzame Oosterse houtgestoken opengewerkte stoel met draken, figuren, wolken, ranken, koppen etc.. (China of Indonesië).
Drie antieke Franse Art Nouveau bijzettafels/ miniset met florale intarsia. Circa 1910. Afmeting: 73 x 39 x 57 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse één-deurs broodspinde. Circa 1800. Afmeting: 186 x 126 x 53 cm. In goede staat.
Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinetkast met driekwart zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. (Makkelijk te restaureren). Afmeting: 210 x 175 x 57 cm. In redelijk/goede staa...
Hollandse tafel met dik notenhout fineer en drie lades, 18e eeuw. Afmeting 72x75x50 cm. Lichte fineerschade verder in goede staat.
Antieke Oosterse houtgepinde tropisch houten burgermeesterstoel. Stoel is voorzien van houtsnijwerk en onderling verbonden poten, en met leder bekleed. Afmeting: 82 x 54 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize halve maantafel met lade en koper beslagen hekwerk. 18e Eeuw. Afmeting: 82 x 40 x 73 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke mahoniehouten kantelspiegel met houtgestoken sierwerk en lades onder de liggende leeuwen. Ca. 1800. Verguld bronzen ornamenten.. Afmeting 172x101x38 cm. In goede originele staat
Duitse eiken houtgestoken poortjesbank, renaissance stijl, met ranken, druiven, intarsia etc. . Vroeg 18e eeuw. Afmeting; 130 x 155 x 56 cm. In goede staat.
,Zuid-Duitse barok commode. 18e eeuw. Noten met wortelnoten fineer op vurenhouten corpus, met bandintarsia en hart ingelegd in blad. (één slot mist), Lichte fineerschades. Afmeting . 86x62x110 cm. In ...
Vergulde houtgestoken Louis Seize-stijl spiegel met antiek spiegelglas. Lijst waarschijnlijk 20e eeuw. Spiegelglas en achterwand 18e eeuw. Afmeting: 120 x 63 cm. In zeer goede staat.
Grote bouille stijl piedestal met marmeren blad, 21e eeuw. Afmeting: 117 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten open bonheur met marmeren blad en snijwerk. (compleet met sleutels). Circa 1870. Afmeting: 160 x 67 x 195 cm. In goede staat.
Franse Napoleon III bouille tafel met vergulde bronzen ornamenten en grote lade. 19e Eeuw. Afmeting 71x116x71 cm. Lichte beschadigingen op het blad, verder in goede staat.
Mooie Duitse eikenhouten met noten dekenkist. Circa 1780. Louis Seize, met ster-intarsia en guirlandes. Origineel met slot en sleutel. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 70 x 163 x 52 cm. In goed...
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met zes lades. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 76 x 113 x 65 cm. In zeer goede staat.