Antieke Engelse eikenhouten stoel met webbing in rugleuning, zitting en armleuningen. Circa 1890. Afmeting: 115 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Essenhouten Louis Philippe commode. Duitsland, ca. 1860. Commode heeft vier lades en bronzen beslag (minimale fineerschade). Afmeting. 82x87x53 cm. In goede staat.
Twee antieke eiken Jugendstil nachtkastjes met wit marmeren blad. Circa 1910. Afmeting: 80 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuw, barok Louis Quinze gebogen secretaire met antiek beslag (oudere restauraties) Ca. 1760. Afmeting. 108x55x105 cm. In redelijkle staat.
Zeldzame Hollandse empire mahoniehouten kinderstoel met lederen bekleding, ca. 1830. Afmeting. 100x50x65. In goede staat.
19e Eeuw, mahoniehouten empire nachtkastje. Circa 1820. (krimpnaad). Afmeting: 79 x 45 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe wandtafel, 19e eeuw. Afmeting: 74 x 119 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil bamboe theetafels met etagiere. Eén met geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 80 x 65 x 35 cm en 87 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Oude spiegel. Gemaakt van hout met brons en zilverkleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 70 cm. In goede staat.
Houtgestoken mahoniehouten piedestal uit de 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten uitneembare meidenkast. In originele staat (minimale beschadiging) Afmeting. 180x125x150. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten barok-stijl wandvitrine, ca. 1900. Afmeting. 83x80x19 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Ca. 1840. Afmeting. 105x101x46 cm. In goede staat
Hollandse mahoniehouten Willem-3 twee- deurs vitrinekast , met lades achter de deuren. Omstreeks 1870, Afmeting 185x103x36cm. In goede staat
Engelse mahoniehouten eethoek met vier bijzondere stoelen, voorzien van kraanvogels en floraal decor. 19e eeuw. (twee soorten stoffering) Afmeting 74x126x74 cm en 94x40x40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afmeting 73x83x83 cm. In redelijk/ goede staat
Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades, messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) Afmeting 75x121x121cm. In redelijk/ goede staat
Antieke Duitse kersenhouten Louis-Philippe secretaire omstreeks 1870 met wortelnoten binnenleven, lichte fineerschade, Afmeting 186x103x51cm. In redelijk/ goede staat
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, Ca. 1830 met bandintarsia, fineerschades. Afmeting 175x87x50cm. In redelijke staat
Zes antieke mahoniehouten biedermeier stoelen omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, Afmeting 83x40x43cm. In redelijke staat
Vijf antieke Duitse " Bretterstühle" 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, Afmeting 90x40x50cm. In goede staat
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuwse armleunstoel en eettafelstoel Afmeting 100x49x52cm en 80x50x47cm. . In redelijk/ goede staat
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, Afmeting 102x80x69cm. In redelijke staat
Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900,Afmeting 77x91x62cm. Lichte krasvorming verder in goede staat