33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

3 Bijzettafeltjes. 4032
3 Bijzettafeltjes.
Startprijs 300 EUR
Eiken broodspinde. 4033
Eiken broodspinde.

220 EUR

2-Deurs kast, eiken. 4034
2-Deurs kast, eiken.
Startprijs 500 EUR
Kabinetkast, eiken. 4035
Kabinetkast, eiken.

375 EUR

Wandtafeltje, 18e eeuw. 4036
Wandtafeltje, 18e eeuw.

275 EUR

Stoel (Burgemeester) 4037
Stoel (Burgemeester)

200 EUR

Halfmaan tafeltje (eiken) 4038
Halfmaan tafeltje (eiken)

275 EUR

Empire passpiegel 4039
Empire passpiegel
Startprijs 900 EUR
Barok commode 4041
Barok commode
Startprijs 900 EUR
Spiegel, verguld (Empire), 4042
Spiegel, verguld (Empire),
Startprijs 250 EUR
Tafel met koper inleg 4045
Tafel met koper inleg
Startprijs 800 EUR
Dekenkist 4046
Dekenkist
Startprijs 500 EUR
Schrijfbureau (eiken) 4047
Schrijfbureau (eiken)
Startprijs 350 EUR
Hoektrumeau 4048
Hoektrumeau

700 EUR

Bureau, mahonie (dubbel gebogen) 4049
Bureau, mahonie (dubbel gebogen)
Startprijs 800 EUR
Bridge/Halve-maan tafel 4051
Bridge/Halve-maan tafel

180 EUR

Commode dubbelgebogen. 4052
Commode dubbelgebogen.
Startprijs 100 EUR
Hangvitrine (eiken) 4054
Hangvitrine (eiken)

150 EUR

Piedestal met kindjes 4055
Piedestal met kindjes
Startprijs 250 EUR
Eiken buffetkast 4058
Eiken buffetkast
Startprijs 750 EUR
Antiek koloniaal kastje 4059
Antiek koloniaal kastje
Startprijs 750 EUR
Engelse schrijftafel 4061
Engelse schrijftafel
Startprijs 250 EUR
Sofa combinatie 4062
Sofa combinatie
Startprijs 400 EUR
6 Hollandse  armleunstoelen 4064
6 Hollandse armleunstoelen

150 EUR