Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari serviesgoed
Resultaat: 160 EUR

Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...

40x Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

Veertig maal Chinees porseleinen borden. Onder andere: maaltijd, ontbijt en cake borden. 20e Eeuw. Gemerkt. Borden zijn voorzien van florale-, vogels- en insecten decors. Afmeting: 20,5 x 26 cm ø. In...

Chinese klapmuts
Resultaat: 150 EUR

Chinese porseleinen klapmuts-kom met florale coullissen decors en vogel. Licht gecontourneerd. 17e-18e Eeuw. Afmeting: 5 - 14,5 cm ø. In goede staat.

3 Meissen borden
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Meissen porselein (Knauff), met florale decor en goudrand. Circa 1900. Twee maal bord, één maal schaal. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen kom met draken decor, gemerkt (haarlijn). 19e Eeuw. Afmeting: 10 x 23 cm ø. In redelijke staat.

4 Tegels.
Resultaat: 150 EUR

Vier tegels. 17e-18e Eeuw. Eén maal met spiesbok, 17e eeuw, (lichte oude randglazuurschades). Eén maal met hond, 17e eeuw, (lichte randglazuurschades). Eén maal polychrome tulptegel, 17e eeuw, (chip r...

3 x tegel
Resultaat: 150 EUR

Drie maal Hollandse wandtegels in lijst. 17e-18e Eeuw. Hond. ooievaar. en wildzwijn. Afmeting: 43 x 17 cm. In goede staat.

3 Imari kommen
Resultaat: 150 EUR

Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen kastkommen met goud en florale decors. (één gaaf, twee beschadigd) Afmeting: 9,5 x 20 cm ø. In redelijke staat.

2x Wanli borden
Resultaat: 150 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen Wanli schotels met swastika en florale decors in coulissen. 17e - 18e Eeuw. (chips rand). Afmeting: 21,5 x 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein.
Resultaat: 150 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Negen kop en acht schotels, één schaaltje (goed), één dekselpot (chip deksel), (één kopje één oortje afgebroken, wel aanwezig.) Vier bordj...

3x Chinese vaas
Resultaat: 140 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen met rood glazuur. 20e Eeuw. Eén vaas is gemerkt. Afmeting: 26 -35 cm. In goede staat.

Imari schaal
Resultaat: 135 EUR

Prachtige Imari porseleinen schaal in verguld bronzen montuur met Foohond en florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 130 EUR

Twee grote gemerkte Chinees porseleinen siervazen. Tweede helft 20e eeuw. Vazen zijn voorzien van figuren en peer decors. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein.
Resultaat: 130 EUR

Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...

2 Chinese kommen
Resultaat: 130 EUR

Twee maal Chinees porseleinen kommen. 18e Eeuw. Eén zeldzame Amsterdams Bont kom met figuren en florale decors (goed). Eén maal Chinese Imari kom met florale decors (één chip). Afmeting: 7 x 11,4 cm ø...

Chinese theepot
Resultaat: 130 EUR

Oude Chinese porseleinen theepot met verwarmingshouder ook van porselein, met metalen monturen (twee-delig). Voorzien van figuren decors. Gemerkt, 20e eeuw. Afmeting.: 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinese 19e eeuw, cassis-kleurige porseleinen dekselvaas (deksel randschade). Afmeting. 32 x 20.5 ø. In redelijk/ goede staat

2x Queng Lung borden
Resultaat: 130 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met landschappen decors (één chip). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kantonese vaas
Resultaat: 130 EUR

Twee maal Chinese/Kantonese porseleinen vazen met fijn geschilderde figuren en goud decors. 19e Eeuw. Twee minimale chips. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.

8x Chinese beker
Resultaat: 130 EUR

Acht maal oude Chinees porseleinen bekers met deksels. Bekers zijn onder andere voorzien van draken/karpers decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

2x Imari schotels
Resultaat: 125 EUR

Twee zeer grote antieke Japanse porseleinen wandsierschotels met florale- en goud decor. Circa 1850 - 1920. De rood-blauwe Imari schotel heeft spanningshaarlijnen. Afmeting: 46 - 47 cm ø. In redelijk...

2x Kantonese vaas
Resultaat: 125 EUR

Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met vechtende krijgers. Circa: 1920. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

4x Chinese gemberpot
Resultaat: 125 EUR

Vier maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Afmeting: circa 15 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met donkerblauwe figuren decors. 18e Eeuw. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In goede staat.

3x Renaissance tegels
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke renaissance-stijl tegels. Eén maal grote Italiaanse tegel, waarschijnlijk 18e eeuw (gelijmd). Twee maal polychrome, 17e eeuw. Afmeting: 14-34 cm. In redelijk/goede staat.

4x Borden (18e Eeuw)
Resultaat: 120 EUR

Vier Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors (één bord heeft chips). 18e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm ø. In goede staat.

Imari vazen (2x)
Resultaat: 120 EUR

Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat

Chinese borden 2x
Resultaat: 120 EUR

Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden. 17e-18e Eeuw. Octagonaal en geschulpte omranding, met vaas decor. (Beide haarlijn). Afmeting. ø 23 cm. In redelijk/ goede staat.

2 Gemberpotten
Resultaat: 120 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten met deksel Afmeting, 18x13øcm. In goede staat

Kastkommen, tea drinker (4X)
Resultaat: 115 EUR

Vier antieke Societè Maastricht rode keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1880. Afmeting. 11 x 16 cm. ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 110 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met figuren, landschap en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Servies, Petrus Regout
Resultaat: 110 EUR

Uitgebreid antiek Petrus Regout Maastricht servies. Decor 'Bouquet Bleu'. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot, botervloot, vier platte schalen, drie terrines, één diepe schaal, elf kop+schotels...

5x Kop + 6 Schotels.
Resultaat: 110 EUR

Lot 19e eeuws Japans porseleinen kop en schotels met geisha's (musicerend) en bloempotten decors (gemerkt). Vijf kopjes (één kopje gelijmd), zes schotels (schotels goed). Afmeting: 9 x 13 cm ø. In red...

Chinees bord, Chicken.
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose Chicken bord, 18e eeuw. (haarlijn). Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 110 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Noir vazen met vechtende figuren, goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 49,7 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 110 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met groene glazuur en figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Wedgwood
Resultaat: 110 EUR

Wedgwood keramieken servies, decor 'Moss Rose'. Het servies bestaat uit twintig kop + schotels, bonbonschaal, suikerpot, schaaltje + extra schotels. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 7 - 25 cm. In g...

Aziatisch bord
Resultaat: 110 EUR

Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met floraal- en vlinder decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. (randschade). Afmeting: 6 x 38 cm ø. In redelijke staat.

Drie Chinese schalen, Fam. Verte
Resultaat: 110 EUR

Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw, met landschappen- en paradijsvogel decor, Afmeting 22-25cm. In goede staat

Familie rose schotel
Resultaat: 110 EUR

Grote gesigneerde Chinese porseleinen Familie Rose bord met figuren, rijtuig en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 31.5 cm. In goede staat

Röhrstand serviesgoed
Resultaat: 105 EUR

Zweeds Röhrstand porseleinen serviesgoed 'Ost India'. Bestaande uit: Acht kop en schotels + vier gebaksborden. Afmeting: 5 - 17 cm. In goede staat.

2x Gemberpot + zilv. dop.
Resultaat: 105 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Verte gemberpotten met zilveren deksel. Eerste helft 20e eeuw. Potten zijn voorzien van figuren decors. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen bolvazen met diverse figuren in coulissen decor. Gemerkt. Afmeting: 39,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.

Tegel (naar Mesdag)
Resultaat: 100 EUR

Antieke grote tegel in eiken lijst, circa 1900. Naar een schilderij van Mesdag. Gemerkt J.M. Holland J.L. (Jan Willem Mijnlief) 469. Bomschuiten bij avond op zee. Afmeting: 34 x 51 cm. In goede staat.

Bordje, 18 eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen papbord met florale/coullissen decors en sprinkhaan. 17e-18e Eeuw. Gecontourneerd. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In goede staat.

6x antieke Kantonese borden
Resultaat: 100 EUR

Zes Kantonese Chinees porseleinen borden met coulissen decors, 19e eeuw. Afmeting: 25,6 cm ø. In goede staat.

Plaquette Makkum
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerde Hollandse Makkums keramieken wandplaquette. 20e Eeuw. Met polychrome landschap met figuren beschildering. Afmeting: 30 x 26,5 x 2 cm. In goede staat.

2 Militairen
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse Dresden porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Guardia Nobile 1801. Eén maal Trombettiere Guardia Nobile 1801 (chip hoed af). Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Zes-kantig. Vazen zijn voorzien van florale en diverse vogel decors. Afmeting: 43,5 cm. In goede staat.

2 Imari vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote Imari porseleinen vazen met florale, goud en paradijsvogel decors. 19e Eeuw. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 38 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.

Yixing trekpot (6 kant), gesigneerd.
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese zes-kantige Yixing theepot. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 11,5 x 10,5 cm. In goede staat.

Imari bloempot
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuwse imari bloempot met floraal decor, Afmeting 15x19,5øcm. In goede staat

Aziatische dekselschaal
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame grote Imari porseleinen dekselschaal met landschappen-, floraal- vogels- en goud decor. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 20 x 33 cm ø. In goede staat.

2x Chinese dekselpot
Resultaat: 100 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale- en figuren decors. Op houtgestoken consoles. (één gemerkt). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 23 cm ø, en 24 x 23 cm. ø In goe...

Kop en schotel
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Duitse K.P.M. porseleinen kop en schotel met berglandschap, vee en figuren. 19e Eeuw. Met tekst: 'Die Wiesen Bande auf dem Riesengebirge in Böhm'. Afmeting. 10x12 cm. ø , In goede staat.

6 Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse decors. In redelijke staat

4x Imari
Resultaat: 90 EUR

Vier maal Imari porselein. 19e Eeuw. Eén grote schotel met waterlissen (goed). Eén grote schotel met waterlissen (randschade). Eén schelp-vormige schotel (goed) en één Imari vaas (randschade). Afmetin...

2 Imari borden
Resultaat: 90 EUR

Twee maal Chinees porseleinen borden, 18e eeuw. Eén maal goud-blauw floraal decor (haarlijn). Eén maal Geisha in boot bij paleis, octagonaal (rand chips). Afmeting: 22 - 22,5 cm. In redelijk/goede sta...

3 Chinese vazen
Resultaat: 90 EUR

Drie grote oude/antieke Chinees porseleinen vazen met diverse figuren en florale decors. 19e-20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.

Divers Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Groot lot antiek Chinees porselein. Gemerkt en ongemerkt. 19e Eeuw. Zes borden met landschappen decors (drie goed, drie met randschade). Eén papbord met draken decor (beschadigd). Drie kopjes (goed), ...

2x Porselein, Ludwigsburg.
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Duitse 'Ludwigsburg' porseleinen figuren. Circa: 1900. Jongen met vogelkooi. en meisje met vogel. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

2 Chinese vasen
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Noir vazen met landschappen, floraal, vogels en insecten. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2 Chinese bloempotten
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met figuren in landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 40 cm ø en 32 x 38 cm ø. In goede staat.

Chineese theebus, vroeg 20e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.

3x Bloemvaas met onderschaal
Resultaat: 90 EUR

Drie grote oude antieke Chinees porseleinen bloempotten met lekschaal, floraal familie verte (tuin)decor, 1e helft 20e eeuw. Afmeting 1x 23x28øcm. en 2x 17x21,5øcm. In goede staat

2 Chinese borden met vogeldecor
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogels en floraal decor, beiden haarscheur, Afmeting 21,4øcm. In redelijke staat

Servies, Mosa
Resultaat: 90 EUR

Antiek Maastrichts Mosa thee-servies met florale decors, ca. 1900. Servies bestaat uit: Theekan, melk+suiker set, 12 kopjes, 11 schotels. (minimale chip mogelijk) Afmeting. 5-25 cm. In goede staat.

Delfts blauwe bloempot.
Resultaat: 85 EUR

Grote antieke keramieken Delfts blauwe bloempot met florale en landschappen decor. Petrus Regout of Boch. Afmeting: 26 x 35 cm ø. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 80 EUR

17e-18e Eeuwse pastel-kleurige Chinees porseleinen Familie Rose kom, met zotjes en florale decors in coullissen. (Gemerkt). Afmeting: 5,5 x 11 cm ø. In goede staat.

Empire kan, verguld.
Resultaat: 80 EUR

Grote porseleinen schenkkan met mooie vergulding, empire stijl. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Amsterdams Bont kom
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen Amsterdamse Bont kom met florale en landschappen decors in coullissen. 18e Eeuw. (één chip rand). Afmeting: 7 x 14,7 cm ø.

2 Chinese bloempotten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen bloempotten met figuren en tuin decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 40 cm ø. In goede staat.

Serviesgoed div. (Blue Danube)
Resultaat: 80 EUR

Divers Blue Danube porseleinen servies. Bestaande onder andere uit: Theekan, melkkan, suikerpot, 5 dekselpotten, eierdoppen, asbak, grote melkkan, zout/peper stel, 3 schalen, grote beker, kop en schot...

Inktstel
Resultaat: 80 EUR

Antiek Frans keramieken inktstel met vergulde messing houders, inclusief glazen inktpotjes. Afmeting: 12 x 24 x 13 cm. In goede staat.

5x Chinees Queng Long bord
Resultaat: 80 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen octagonale Queng Long borden met florale decors. 18e Eeuw. (twee gelijmd, drie goed). Afmeting: 19 x 19 cm. In goede staat.

3 Chinese bloempotten
Resultaat: 80 EUR

Set van drie Chinees porseleinen octagonale bloempotten met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 37 cm. In goede staat.

2 Chinese hockers
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen hockers met landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 27 cm ø. In goede staat.

2 Chinese hockers
Resultaat: 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal ton-vorm met floraal decor. Eén maal zes-hoekig met waterlelies. Afmeting: 47 x 33 cm. , 48 x 30 x 32 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, Fam. Noir.
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir dekselpotten met diverse decors (fruit; floraal). 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 34 cm. In goede staat.

Chinese rijstkom
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen kom met florale decors. (gemerkt). 18e Eeuw. Afmeting: 7 x 14,6 cm ø. In goede staat.

3 Diverse Delftse vazen
Resultaat: 75 EUR

Antiek drie-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt de Klaauw en 2. P.K. (ander deksel) en 2. P. Kan. (18e-19e eeuw). Beschadigd en samengesteld. Afmeting: 32 - 38 cm. In redelijke staat.

2x Porseleinen beeld, Biedermeier.
Resultaat: 75 EUR

Twee grote porseleinen figuren. 20e Eeuw. Figuren met rozen. Gemerkt, kroon met 2. Afmeting: 46-48 cm. In goede staat.

2x Jade stuk met draken, Chinees.
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Chinese gestoken jadestukken met opengewerkte draken decors. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Terracotta theepot
Resultaat: 75 EUR

Zeer grote terracotta theepot. 19e Eeuw. Theepot is bewerkt met rocailles en leeuwenkoppen. Gemerkt B + M 18. (minimale chip). Afmeting: 27 x 30 x 23 cm ø. In goede staat.

Theeservies (Limoges)
Resultaat: 75 EUR

Antiek Frans Limoges Art Deco theeservies. Raynand + Co. Limoges. Circa 1930. Elf kop en schotels met abstract en goud decor. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 5 - 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees, (6x porselein).
Resultaat: 70 EUR

Lot 18e-19e eeuws Chinees porselein. Twee kommen (gemerkt) mogelijk 17e eeuw, met donkerblauwe florale decors (één beschadigd). Twee schotels en één kopje 18e eeuw (kopje haarlijn). Eén bordje, 18e ee...

Imari schotels (2x)
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen schotels/schalen. Eén maal ovaal (kleine restauratie). Eén maal geschulpt (goed). Eén maal voorzien van floraal decor, de andere met florale decors met konijnen. Afme...

2 Borden
Resultaat: 70 EUR

Twee Hollandse polychrome herdenkingsborden. Eén maal Kerama-Den Haag, 1940-1945, 'Oranje bloeit op eigen grond na vijf jaar tyrannie. Eén maal Baga No. 641, 'Melknood', 1918-1919. Afmeting: 23-24 cm....

2x Gemberpot + zilv. dop.
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Eerste helft 20e eeuw. Eén maal celadon. en een maal figuren decor in tuin. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Resultaat: 70 EUR

Aparte oude Chinese Yixing theepot, deels opengewerkt met landschap decor. Gemerkt. Afmeting: 11 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.

2x Chin. bloempot
Resultaat: 70 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bloempotten/ viskommen met binnenin karper decor en buitenom florale emaille decor met diverse vogels, vlinders en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 37 cm ø. In goede st...

Kantonees vaasje + trekpot
Resultaat: 63 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén trekpot, met figuren en florale decors (goed). Eén vaas, met figuren en florale decors (haarlijn bovenrand). Afmeting. 16-21 cm. In redelijk/ goede staat

2x Chameleon Ware vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Jugendstil keramieken vazen 'Chameleon Ware' Turnstall England. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Delfts bord, 18e eeuw.
Resultaat: 60 EUR

Mooi gaaf 18e eeuws Delfts blauw bord met rocailles en tuinhek decor. (randglazuur is licht beschadigd). Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

3 Delen Makkum
Resultaat: 60 EUR

Drie delen polychrome Makkums keramiek met florale decors. Twee maal bloempot, één maal diep sierbord. Afmeting: 11 x 21 cm ø en 4,5 x 24 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen.
Resultaat: 60 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bolvazen met figuren en herten decor in hemel. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.