Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gravure, D. Harting 1435
Gravure, D. Harting
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Dirk de Vries, Lam 1436
Dirk de Vries, Lam

Resultaat:

100 EUR

Jan Veldhuysen, 'Grote golven'. 1437
Jan Veldhuysen, 'Grote golven'.
Startprijs 60 EUR
P.L. v.d. Wilt, 'Boerenhuis langs beek'. 1438
P.L. v.d. Wilt, 'Boerenhuis langs beek'.
Startprijs 50 EUR
Aquarel Moskou 1439
Aquarel Moskou
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd ca. 1800 1440
Ongesigneerd ca. 1800
Startprijs 75 EUR
Schilderij, v.d. Volkers 1441
Schilderij, v.d. Volkers
Startprijs 40 EUR
L. Nijenhuis, 'Arabier'. 1442
L. Nijenhuis, 'Arabier'.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Remiens, houtsnede. 1443
Remiens, houtsnede.

Resultaat:

60 EUR

Twee Hollandse werken op papier 1444
Twee Hollandse werken op papier
Startprijs 40 EUR
Anneke Boot 1445
Anneke Boot
Startprijs 30 EUR
Modern 1446
Modern
Startprijs 50 EUR
Verkocht
H. Breling 1447
H. Breling

Resultaat:

225 EUR

Bernhard Dörries 1448
Bernhard Dörries
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Jan Makkes 1449
Jan Makkes

Resultaat:

100 EUR

Alan B. Hayman, Ree-kop. 1450
Alan B. Hayman, Ree-kop.
Startprijs 40 EUR
'Geit in stal'. 1451
'Geit in stal'.
Startprijs 60 EUR
Jaroslav Lukes 1452
Jaroslav Lukes
Startprijs 75 EUR
Detlef Gosselck 1453
Detlef Gosselck
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Bruno Dunst 1454
Bruno Dunst

Resultaat:

80 EUR

Anatol Cernajaev 1455
Anatol Cernajaev
Startprijs 75 EUR
Ongesigneerd ca. 1800 1456
Ongesigneerd ca. 1800
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Werner Laves 1457
Werner Laves

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J.V.G. Ruths 1458
J.V.G. Ruths

Resultaat:

160 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 1459
Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 50 EUR
Duits schilderij, Heinisch 1460
Duits schilderij, Heinisch
Startprijs 50 EUR
Monogram M.F. 1909 1461
Monogram M.F. 1909
Startprijs 50 EUR
R. Thiele 1462
R. Thiele
Startprijs 50 EUR
'Brug'. monogram L.A. 1463
'Brug'. monogram L.A.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
'Winter'. 19 eeuws 1464
'Winter'. 19 eeuws

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Andries Verleur 1465
Andries Verleur

Resultaat:

50 EUR

A.H. Cernjaev 1466
A.H. Cernjaev
Startprijs 50 EUR
Pierre A. Renoir 1467
Pierre A. Renoir
Startprijs 50 EUR
Modern, Zwitsers 1975. 1468
Modern, Zwitsers 1975.
Startprijs 75 EUR
Pierre A. Renoir 1469
Pierre A. Renoir
Startprijs 50 EUR
Anatolij Cernjaev 1470
Anatolij Cernjaev
Startprijs 50 EUR
Verkocht
A. Khayll 1471
A. Khayll

Resultaat:

90 EUR

Russische School 1472
Russische School
Startprijs 50 EUR
Anatol Cernajaev 1473
Anatol Cernajaev
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ongesigneerd 1474
Ongesigneerd

Resultaat:

60 EUR

Litho achter glas 1475
Litho achter glas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Ongesigneerd 19e eeuw 1476
Ongesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Portret 1477
Portret

Resultaat:

40 EUR

Ongesigneerd, modern 1478
Ongesigneerd, modern
Startprijs 40 EUR
Christian Breghan 1479
Christian Breghan
Startprijs 40 EUR
Gerhard Bergmann 1480
Gerhard Bergmann
Startprijs 40 EUR
Russische School 1481
Russische School
Startprijs 40 EUR
Monogram K.O.M. 1482
Monogram K.O.M.
Startprijs 40 EUR